Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

13 dnia 13 miesiąca o godzinie 13 minut 13 na blogu DansE MacabrE pojawiło się trzech przygarbionych Szczuroludzi. Skaveni zgarbieni pod jarzmem palankinu poruszali się ostrożnie, a aura która biła z umieszczonej na środku lektyki Czarnej Skrzyni jeżyła włosy na karku i wywoływała pierwotny, nieposkromiony strach przed entropią. Horda Skavenów zgromadzona po obu stronach ścieżki którą podążali tragarze z nabożną czcią padła twarzą na ziemię, a w jaskini wydrążonej w samych trzewiach Podmroku rozległy się krzyki:
- Skarb-skarb! Skarb-skarb!...


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na blogu.

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Genialna jest ta biblioteczka! Przypomniał mi się projekt, o którym zapomniałam, czyli odtworzenia w formie dioramy lokacji z Dragon Age'a - Shattered Library, wezmę się za to w wolnym czasie... Dzięki za inspirację, widzisz, jaką masz moc sprawczą? :D

Tutek do robienia świec też bym chętnie zobaczyła. Kiedyś nawet je robiłam, ale cóż, skleroza jędza wyżarła mi pamięć :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Corunn pisze:Genialna jest ta biblioteczka! Przypomniał mi się projekt, o którym zapomniałam, czyli odtworzenia w formie dioramy lokacji z Dragon Age'a - Shattered Library, wezmę się za to w wolnym czasie... Dzięki za inspirację, widzisz, jaką masz moc sprawczą? :D
Teraz widzę. :)
Corunn pisze:Tutek do robienia świec też bym chętnie zobaczyła. Kiedyś nawet je robiłam, ale cóż, skleroza jędza wyżarła mi pamięć :)
Jest już dostępny dla Patronów na patronite.pl, na blogu będzie w lutym. :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Wygląda super. Nie wiem dlaczego, ale skojarzył mi się z trailerem do Diablo III Reaper of Souls :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki. Muszę obejrzeć ten trailer. :)

Edit:
Obejrzałem. Całkiem niezłe i już wiem skąd skojarzenie. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Z różnych odpadków wykonałem i pomalowałem gruzowisko wokół Domu Kupca.

Gruzowisko urozmaiciłem gdzieniegdzie plakatami, a także trawą, liśćmi i chrobotkiem reniferowym.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGu.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jakiś czas temu wszedłem w posiadanie zestawu A well od Black Grom Studio.

Więcej makiet od BGS możecie znaleźć na eBay.

Postanowiłem umieścić studnię na okrągłej podstawce, która została mi z recenzowanego niedawno zestawu Cage Rager od Privateer Press i uzyskany element wykorzystywać jako luźną makietę podczas rozgrywek w Warheim FS.

Więcej o samym zestawie i trochę o przygotowaniu do malowania oraz malowaniu znajdziecie poniżej.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i lektury.

Więcej tradycyjnie znajdziecie na BLOGU.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ale ładna. Twoja rdza jak zwykle wymiata.

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

Przysięgam że jak skończysz Oldenlitz to zagram na nim z Tobą, choćbym miał kompletować całą bandę na tą jedną grę i jechać przez całą Polskę. Uwielbiam Twoją robotę
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki Panowie! Cieszę się, że się podoba.

@Brushlicker
W takim razie muszę przyspieszyć prace. ;)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ej to ja chcę na trzeciego! Bandę już mam!

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Rozpocząłem malowanie nowej kompanii, czyli Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul do Warheim FS.

Pierwszym modelem, który wziąłem na warsztat jest Żelazny Demon, czyli więźniarka Krasnoludów Chaosu, a wczoraj udało mi się pomalować skórę.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Moja ostatnia praca Naurr od Rotten Factory.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGU

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Uwielbiam twoje prace, zarówno konwersje jak i malowanie i tworzenie scenerii. Zawsze chętnie wchodzę do twojego wątku i śledzę postępy już od dłuższego czasu, a im bardziej rozbudowany projekt, tym jeszcze chętniej człowiek tu zagląda.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

bela16 pisze:Uwielbiam twoje prace, zarówno konwersje jak i malowanie i tworzenie scenerii. Zawsze chętnie wchodzę do twojego wątku i śledzę postępy już od dłuższego czasu, a im bardziej rozbudowany projekt, tym jeszcze chętniej człowiek tu zagląda.
Dzięki. Miło mi. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Wyposażyłem Dom Kupca w kilka beczek i worków, a także zrobiłem i pomalowałem znacznik stołu z magicznymi księgami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej na BLOGU.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Gunner #2 oraz Ogre Slaughterer od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Ffffuuuu.... Wspaniały znaczy się ;)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Superowe. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4454
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Prace nad kompanią Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul ruszyły do przodu, a malowanie Żelaznego Demona zbliża się ku końcowi.

Żelazny Demon, który w kompanii Krasnoludów Chaosu pełni także rolę Wieźniarki został złożony z trzech modeli. Głównym elementem machiny wojennej jest model Cage Rager od Privateer Press, a towarzyszą mu modele Ogre Slaughterer oraz Ogre Gunner #2 od Scibor MM, którego możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej.

Model tymczasowo umieściłem na podstawce 40x40 mm, docelowo znajdzie się na podstawce rydwanowej wraz z pozostałymi figurkami.

Zobacz także na DansE MacabrE.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ