Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Re: Hearthstone

Post autor: Infernal Puppet »

Wszystkie 4 nerfione karty.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Dobre wieści, nerfy przybyły wcześniej niż ktokolwiek by podejrzewał :D . Plus co ciekawe zapowiedziano 19 lutego kolejny event, gdzie na arenie na jakiś czas będą wyłacznie dzikie karty :mrgreen: , oraz dwie nowe bójki, z których jedna będzie chyba najbardziej hybrydowym trybem w historii HS, bo będzie można budować talię jak w rankingowym, a wejście, rozrywka i nagrody będą wzorowane na arenie. Przynajmniej tym razem ktoś pomyślał i będzie darmowe wejście do wypróbowania ^^.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Postanowiłem pofolgować sobie nieco zachciance i zakupić mamuci zestaw. Co prawda nie jest aż tak opłacalny jak pakiet powitalny ( ten był w miarę przyzwoity ), ale raz na te już ponad dwa lata to można chyba sypnąć bli$$ardowi nieco grosza, nie :P :wink: ?

Efekty ? Na 150 kart :

Legendy - Quest rogala #-o , aluneth

Epiki - sudden genesis, pożogowiec ( złoty.... drugi złoty, a zwykłego nie mam nawet jednego =D> ), stampede, ręka umrzyka, stormcaller ( trzeci :P )

1125 pyłu z powtórek ( 1 epik, 25 rzadkich i 105 zwykłych ) plus 350 za niepotrzebne złotka.

Nawet ujdzie. Tym bardziej że z tego co czytałem na heartpwn, rozstrzał jest naprawdę ogromny ( można by rzec...mamuci :P ) i jedni nie trafiają ani jednej legendy, a inni po 6. Ja z dwoma na 30 paczek uważam i tak jestem na w miarę niezłym poziomie.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

2 na 30 dobry wynik.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Ziemko pisze:2 na 30 dobry wynik.
Warszawa? ;-p
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Od roku ;)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Po dłuuugich wahaniach przyszła dla mnie kolejna pora na craftowanie kart. Muszę przyznać, że siedzenie na 11 tys pyłu w połowie drogi między ekspansjami jest dla mnie czymś trochę dziwnym - wciąż aż za dobrze pamiętam sytuacje gdy musiałem ciułać tygodniami na pożądaną kartę, a teraz robię sobie legendy i epiki, i to wcale nie pojedyncze. Widać efekt kuli śniegowej w powolnym ale bardzo wytrwałym kolekcjonowaniu daje, nomen omen, efekty :) . Żebym jeszcze miał taką samą żelazną konsekwencję w innych aspektach życia, ech... :( :mrgreen: .

Wzbogaciłem się więc o 5 legend - Fandrala, Antonidasa, DK Valeerę, Gorgonzole i Tarima, oraz 6 epików - żywą manę, dommeranga, wizje cieni, niestabilną ewolucję, kochaną przez wszystkich żarłoczną kostkę :wink: , oraz renounce darkness, tak by mieć coś pod fanowe troll decki. Gdybym nie miał licencjatu na głowie to bym chyba teraz siedział na drabince aż nie wbiję jakiejś sensownej rangi, no ale cóż. Może w marcu wreszcie wygospodaruję tyle czasu by w końcu wdrapać się na jakąś nieżalową pozycję. Szczególnie, że od przyszłego sezonu zmienia się trochę system awansowania i wyższe rangi nie będą aż tak mocno traciły pozycji na koniec miesiąca.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja mam 4,5k pylu ale czekam na nowy dodatek. Mogliby cos do alei chwaly przerzucic to by troche jeszcze pylu wpadlo :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Blizz już kiedyś tłumaczył, że przenosiny do HoF będą się odbywały przy okazji dużej rotacji przy nowym roku tematycznym - czyli tej jaka nastąpi w zapewne w kwietniu przy nowym dodatku ( a o czym on będzie dowiemy się podejrzewam już nawet całkiem niedługo - wiosenne ekspansje wychodzą właśnie w kwietniu, a ich zapowiedź pojawia się 4-5 tygodni przed premierą. Zwiastunowi Un'goro już za dwa dni stuknie równo roczek :wink:, a premierę miał 7 kwietnia ).

Ważniejsza jest kwestia co do hof-u wrzucą. Ben sam mówił, że ice block był rozważany już przy pierwszej rotacji, więc jest to w miarę pewny kandydat, inne popularne spekulacje to divine favour, shadowstep, preparation, wild growth, czy nawet leeroy. Jako że i tak gram tylko w dziczy, to im więcej wrzucą tym lepiej dla mnie :mrgreen:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

https://www.youtube.com/watch?v=AfTbICnY0Ws

https://www.hearthpwn.com/news/4387-the ... hstone-ice

Nowy rok tematyczny zapowiedziany, nowy dodatek....jeszcze nie :P . Ale będzie w kolejnym miesiącu (ta, bo lutego raptem został już tylko dzień i pół :wink: ).

3 karty lecą do HoF-a - ice block ( IMHO powinni po prostu wywalić go z gry, no ale cóż ), coldlight oracle i molten gigant ( z przywróconą starą ceną 20 many. Jeśli nie poprawią interakcji z morską wiedźmą, gigancie decki w dziczy mogą być serio przegięte ).

Do tego alternatywny heros dla druida, turnieje ( Oj, o to społeczność prosiła od daaaaaaaaaawnnnaaaaaa ), podbicie 40 goldowych questów na 50 i łatwiejsze ich wykonywanie =D> =D> =D> , no, będzie się działo :D !
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Wielu zaskoczyla oracle - natomiast widac cos kombinuja w dodatkach znow z okrzykami.
Molten - imho lepszy w tej wersji przynajmniej gdzies moze byc grywany, a tak nie bedzie nigdzie. (dorobilem drugiego, bo i tak zwrot bedzie :)
Dziwi mnie nie wywalenie paladynskiej turbo dobieraczki, ktora jest imho wywalona od zawsze w kosmos i napedza kazde agro palkowe, dajac mu szanse wyjscia nawet jak skonczy sie para (czyt. karty).

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Giguś jest grany - w talii warlocka/łowcy na morskiej wiedźmie z ligi. Z powodu trochę uważam, koślawej interakcji, najpierw działa wiedźma, redukując koszt na 5, a dopiero potem teks karty, przez co bardzo łatwo jest zagrać giganty wszelkiego rodzaju za darmo. A widok pięciu czy sześciu panów 8/8 w piątej turze nie należy do najfajniejszych doświadczeń :P .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Infernal Puppet pisze:Giguś jest grany - w talii warlocka/łowcy na morskiej wiedźmie z ligi. Z powodu trochę uważam, koślawej interakcji, najpierw działa wiedźma, redukując koszt na 5, a dopiero potem teks karty, przez co bardzo łatwo jest zagrać giganty wszelkiego rodzaju za darmo. A widok pięciu czy sześciu panów 8/8 w piątej turze nie należy do najfajniejszych doświadczeń :P .
Nigdy nie spotkalem jaka ranga?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Ziemuś przecież to klasyczny Naga Gigant :D wpisz sobie Gigant Hunter albo Warlok - wywali od groma - to klasyk w dziczy :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie wiem nie gram duzo w dziczy, a jak gram do rangi max 13 to nigdy nie wpadl...

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja za dużo na drabince w tym sezonie nie siedziałem, ale w casualu pojawiał się od czasu do czasu. Najpopularniejszy był wtedy jak ludzie odkryli tą niedoróbkę po tym jak blizz zmienił zasady kolejności naliczania zmiany kosztów. Może nie gra nim aż tak wielu, bo jednak do pełnego działania wymaga whuty epików, no i jest talią wyłącznie dziką.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

tier 1 w wildzie

https://tempostorm.com/hearthstone/meta ... 2018-02-24

co ciekawe na vicious sindicate jest tylko jako propozycja deku bez danych dot skuteczności

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

O Panowie wiedzma + giganty to u mnie podstawa. Przeciez Quest druid to bajka z tym kombem. Po zrobinu quest reszta gigantow wpada na stol za 0 juz nawet bez wiedzmy (bez duzej spiny 11 ranga). Teraz pogrywam tym u warriora, giganty na stol potem, ktos zapobiegliwy likwiduje mi wiedzme i wchodzi mlyniec + krwiorodnosc, dzikeuj dobranoc. Do tego toporek i Varian Wrynn.
Mozesz tez nie dobrac wiedzmy do 5 tury i likwiduje cie kazde agro .. no coz jest ryzyko jest zabwa.
U Warlocka probowalem ale wychodzi z tego pedalo talia zbyt podobna do cube locka czyli talia dla ludz bez godnosci.

Zkraftowalem sobie quest do warlocka - wyzej pupy nie podskoczysz wiadomo ale z kataklizmem zabawa jest przednia
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »


Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Dobre:D
Obrazek
Highborn Elves Only!

ODPOWIEDZ