T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: T9A:FB 2.0 - przecieki i dyskusja

Post autor: Eltharion »

Serio ? xD :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

No chyba fajnie się ołtarzem podleczyć kosztem 3 zombie.
Nagle się okazuje, że nie musisz nekrosów zabierać.

No ale Coachu znerfiony okrutnie i bardzo dobrze, bo nienawidziłem przeciwko temu grać.

Awatar użytkownika
Lipti
Falubaz
Posty: 1429
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Lipti »

swieta_barbara pisze:No chyba fajnie się ołtarzem podleczyć kosztem 3 zombie.
Nagle się okazuje, że nie musisz nekrosów zabierać.

No ale Coachu znerfiony okrutnie i bardzo dobrze, bo nienawidziłem przeciwko temu grać.
Leczyć z czaru chyba nie można. Poświęcanie nie działa na boundy.
Obrazek

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

"The Sacrifice: When casting a non-Bound Spell from this Path,..."

Także la dupa.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

Panowie, o co chodzi z Unit Spacing rule? Nie rozumiem obecnego zapisu. Podczas szarży mam zachować 0,5" od innych jednostek i impasów? Czy nic się nie zmieniło w działaniu zasady, tylko ktoś ją od nowa napisał?

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Podczas ruchu zachowujesz 0,5 cala. Skończyć musisz ruch w calu. W szarży masz wyjebane na cale. ;)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Eltharion pisze:W szarży masz wyjebane
Jak na koncercie Ariany Grande.
Obrazek

Nargh
Chuck Norris
Posty: 358

Post autor: Nargh »

Napadzior pisze:
Eltharion pisze:W szarży masz wyjebane
Jak na koncercie Ariany Grande.
Uff, a już się bałem, że będę musiał zachować dystans :)

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Lipti pisze:
swieta_barbara pisze:No chyba fajnie się ołtarzem podleczyć kosztem 3 zombie.
Nagle się okazuje, że nie musisz nekrosów zabierać.

No ale Coachu znerfiony okrutnie i bardzo dobrze, bo nienawidziłem przeciwko temu grać.
Leczyć z czaru chyba nie można. Poświęcanie nie działa na boundy.
A, no to znerfiony ołtarz. Ciekawe jak teraz będą rozpy wyglądać.

Może popróbować strzygi z małymi i dużymi panami i spectrale?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ja tam mało zmieniam

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

W VC to nie wystarczy wywalić bloodlina i włożyć dokładnie to samo? Coache niewiele straciły i ciężej je sypnąć, a altar i tak najlepszą umiejętność zachował (walenie obszarówki w cc).
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Trochę słabo wywalać bloodline jak się ma 10 rycerzy :D

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Maraton dyżurowy skończony i mogę opisać co mi się nie spodobało w nowym Army Booku
Shino pisze:Nie wiem czy zrzucic to na skrzywienie percepcji ze wzgledu na granie vc, czy tez na ogolny brak znajomosci zasad i ogolu gry
Nie rozmawiam z użytkownikami stosującymi argumenty ad personam - dla nich mam tylko słowa wieszcza Juliana Tuwima
Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet "Pies cię ......",
bo to mezalians byłby... dla psa.


Wracając do meritum:

Altar of Undeath - rozumiem potrzebę znerfienia, nie neguję jedna rzecz mnie zastanawia - po kiego podnosić koszt punktowy? Przecież już jednostka dostała po tyłku, ale widocznie hater gonna hate i trzeba było jeszcze bardziej dowalić...

Cadaver Wagon - serio? 400 punktów - idelany sposób jak stworzyć jednostkę niegrywalną :P

Fell Wraith i Monstrous Revenant - czysty przykład głupoty - ekipa T9A pomyślała - zróbmy kowboja z dwóch jednostek których nikt nie bierze, podnieśmy koszt bestii i voila - kowboj pełną gębą, 185 punkty i zasięgu 8... Gdyby dali autonomus, wtedy może, powtarzam może by się opłacało wystawiać taki team, ale w tym przypadku znów nic z tego... tworzymy kolejną niegrywalną jednostkę...

I na koniec wisienka na torcie - VC ma najgorsze cory w całej grze, VC opiera się na potężnych bohaterach - sprawmy więc, żeby gracze płacili podatek 225 z używanie bloodline'ów... chore.

Żeby nie było jest też pozytyw, choć raczej nazwałbym go zmianą neutralną - tańsi Spectral Hunters, może zapełnię suffering nimi? Szkoda, że reapera nie mają...

Podsumowując - VC będą na turniejach teraz grać na ogromnych klockach piechoty, bez bloodline, ze spam wskrzeszaniem, kolejne kilka jednostek przestanie być używanych lub o wiele mniej osób je wybierze.

Jeśli chcecie odpowiedzieć to proszę o argumenty bo swojego ego można używać podczas pyskówek w piaskownicy a nie w rozmowie na forum ;)
Nagash is coming...

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

VC były op i zaslugiwaly na jebnięcie nerfhammerem, tyle w temacie.

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

AndrzejAndrzej pisze:VC były op i zaslugiwaly na jebnięcie nerfhammerem, tyle w temacie.
Ok, nie mówię nie - odpowiedz mi na moje przykłady... Po co tworzyć jednostki niegrywalne? Czemu po znerfieniu ołtarza podnieśli jeszcze koszt punktowy? To wszystko można było z głową zrobić ale widocznie przemyślenie zmian nie jest czymś co zespół T9A ma w zwyczaju...
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

I na koniec wisienka na torcie - VC ma najgorsze cory w całej grze
No faktycznie wisienka tej wypowiedzi :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Podsumowując - VC będą na turniejach teraz grać na ogromnych klockach piechoty, bez bloodline, ze spam wskrzeszaniem, kolejne kilka jednostek przestanie być używanych lub o wiele mniej osób je wybierze.
Podsumowując - kim jest jakiś bolek Szaitis czy Gąsior. Mają grac na klocach piechoty bez bloodlinach bo Vesemirus mówi że taka jest meta. =D> :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Gadasz z playerami z UK i Francji? Piszą mi teraz, że nie opłaca się brać bloodlineów i się z nimi zgadzam - 204 metę zmienia i to bardzo...
Zresztą poczekajmy do pierwszych turniejów i zobaczymy ile osób weźmie Hell Wraitha na Revenancie - jeśli więcej jak dwie na turnieju to stawiam Ci piwo ;-) Umowa stoi?
Nagash is coming...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A jak sobie radzą gracze UK i Francji na turniejach międzynarodowych? Jak wypadają przy polskich graczach ?
Nie stoi. Z prostego powodu że ludzie po za top 10 mogą grać równie dobrze kasztanami bo i efekt gry jest współmierny do tego czym grają :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Vesemirus
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: Vesemirus »

Przyjmujesz zakład? Czy tchórzysz? Pierwszy międzynarodowy turniej na 204?

I BTW - cory w VC są śmieciowe - potrzeba właśnie bohaterów i dużego wspomagania magią/jednostkami pokroju Court lub Wagon, żeby mogły coś zrobić - nie zgadzasz się ze mną?
Ostatnio zmieniony 12 maja 2018, o 11:19 przez Vesemirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Nagash is coming...

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Oficjalnie zaprzeczam jakoby konto Vesemirus było moim troll-kontem. :lol2:
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ