Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Albo_Albo »

na kiedy jest zapowiedziany nowy dodatek?

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

juz nowy dodatek?:P
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

takl cos pisali tu, btw nowa gierka na androida karciana tym razem z WH30K http://www.horusheresylegions.com/the-game/

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Z kolejnym dodatkiem to jeszcze bym się jeszcze nie nakręcał :wink: . Wyjdzie pewnie gdzieś w sierpniu, więc odliczmy jeszcze z miesiąc na ujawnianie kart, to mamy jeszcze myślę z dwa tygodnie ciszy. Obecny event z karczmami czasu jeszcze trwa więc nie spodziewałbym się zapowiedzi wcześniej niż gdy się już skończy :mrgreen: .

Tak więc spokojne wasze rozczochrane :wink:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Btw, wiem, że event z arenami kończy się dopiero pojutrze, ale myślę że warto wam przypomnieć o tym co pisałem już jakiś czas temu - można wyciągnąć jeszcze jedno darmowe wejście na arenę po jego zakończeniu. Trzeba zacząć jeden przebieg przed 2 lipca, nie ukończyć go, wtedy po zakończeniu wydarzenia zostanie on zamknięty, a gracz dostanie nagrody adekwatne do uzyskanego wyniku i darmowy bilet na arenę.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .


Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Fajnie, będę mógł grać gigantami w decku na DK maga :P . Meh, "adżastmenty" niewiele więcej :| .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Panowie ratujcie! nie mam weny na zabawny deck :(
Bawie sie Quest pladynem ale utknalem.
Czarnoksieznik z questem i kataklizmem jest zabawny ale jednak win ratio ma mocno ujemne
Troszke usiluje forsowac koncepcje z kartami "koniec tury" (3-4 ragnarosy :wink: ) + c'thun

Na jutubach nawet najlepszy z najlepszych Mason Steel (polecam bo koles wie o co chodzi w tej grze) przestal mnie zaskakiwac i inspirowac.

Macie jakies nie mainstremowe pomysly :) ?
(P/S nie gram Kaplanem dla zasady, Druidem tez nie bo nie chce go sobie podpalac).
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Sporo zależy od tego co rozumiesz poprzez "zabawny" :wink: . Ale mogę cię podratować jedną z moich ostatnich kreacji, którą bardzo fajnie mi się gra.

### Elementalista
# Klasa: Mag
# Format: Dzicz
#
# 2x (1) Lodowcowy odłamek
# 2x (1) Świetlik
# 1x (2) Księga duchów
# 2x (2) Pocisk lodu
# 2x (2) Połyskujący orkan
# 1x (2) Pyros
# 2x (2) Rubinowy odłamek mocy
# 2x (3) Pełzający w smole
# 1x (3) Zapomniana Pochodnia
# 2x (4) Feniks z Ognistej Smugi
# 2x (4) Kula ognia
# 1x (4) Manipulator energii
# 1x (4) Tajemna kluczniczka
# 2x (4) Żywiołak wody
# 2x (5) Sługa Kalimosa
# 2x (5) Żywiołak ogniska
# 1x (7) Pożogowiec
# 1x (8) Ragnaros Władca Ognia
# 1x (9) Jaina, Pani Mrozu
#
AAEBAf0ECPYCuhbKwQLIxwKb0wLN6wK+7ALO7wILuwKLA5YFl8ECrMIC68ICwsMCysMCx8cCltMCzvICAA==

Talia jest zainspirowana szablonem dla maga jaki pojawił się w bójce z wiedzmimi recepturami parę tygodni temu. Poddałem go paru modyfikacjom i generalnie jestem zadowolony z efektu.

Rdzeniem talii jest po prostu nieprzerwany ciąg żywiołakowej synergii, uzupełniany typowym dla maga burstem ( 2 kule ognia, 2 frost bolty i pochodnia ). Deck właściwie nigdy nie cierpi na pustą rękę, bo nawet jak dość intensywnie zużywamy karty, łatwo o uzupełnienia albo z sług kalimosa, księgi duchów ( w talii pełnej stronników, jak ta, to fenomenalne narzędzie, prawie zawsze dobiera nam trzy karty. Przypadki, że książka zjada jedno zaklęcie zdarzają się rzadko, przypadku żeby zjadła dwa jeszcze nie miałem ani razu ), albo z czarów generowanych nam przez orkany i kamienie mocy ( łatwe do pełnego naładowania ), z którymi to pięknie synergizuje się manipulator, obniżający też i koszty większych wersji pyrosa. Do tego przepotężny z taką masą żywiołaków DK maga i dzięki absurdalnym ilościom leczenia można się udanie poboksować nawet z ciężkimi taliami kontrolnymi. I jako wisienka na torcie kluczniczka bo jakoś lubię tą kartę :wink: .

Wady ? No cóż, talie agresywne mogą być problematyczne. Talia jest też, może nie powolna, ale jeśli przeciwnik celuje w OTK, to prawdopodobnie zdąży go wykonać ( choć parę razy uratował mnie fartowny ice block z kluczniczki ). Często też bywa bezbronna wobec mill decków ( z kingsbane rogalem może czasami zawalczyć, zależy jak dobrze nam idzie zamrażanie twarzy wroga ). Czasami też doskwiera mi brak polimorfi, więc sylwany, voidlordy i hadronoxy będą nam truły życie ( choć więcej zaklęć pewnie zaszkodziło by niezawodności księgi ). No i czasami ( jakby było to w Hs coś nowego :P ) gra cię totalnie obsera przy dobieraniu kart, ale do tego to akurat powinniśmy już akurat być przyzwyczajeni, więc wspominam o tym z kronikarskiego obowiązku :wink: .

Spróbuj, może ci się spodoba.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Ja do podobnej talii dokładam jeszcze olbrzymy, te od ilości kart - chyba górskie. Teraz jak stały się żywiołakami to już wogole się fajnie kombują.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Dzieki Papet, pokminie. Rozwazalem opcje z ta ksiega i smokami + lord cos tam cos tam co(ta nowa legenda) ktory dodaje kopie wlasnie dobranego stronnika.
To ze olbrzymy beda zywiolakami so super, ale czy te olbrzymy z dziczy tez sie nimi stana ? czy tylko te ze standardu ?
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Rozwazalem opcje z ta ksiega i smokami + lord cos tam cos tam co(ta nowa legenda) ktory dodaje kopie wlasnie dobranego stronnika.
Arcymag Arugal. Nie mam go, ale jako że był w szablonie talii to bawiłem się nim trochę w czasie wspomnianej bójki. Nie jest zły, ale jakoś mnie nie porwał. Zagranie go i książki w 4 turze jest fajne, bo efektywnie może nam dobrać nawet 6 kart, ale jak mówiłem, ta talia generalnie nie ma problemów z brakiem kart w ręce.
To ze olbrzymy beda zywiolakami so super, ale czy te olbrzymy z dziczy tez sie nimi stana ? czy tylko te ze standardu ?
Górski ( zestaw klasyczny ) i ognisty ( nie tak dawno temu poleciał do hali sławy, czyli dzicz ). Pozostałe neutralne giganty ( morski, tajemny, lodowy i nakręcany ) zostają jak były.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

dajcie jakies decki pod standard bo juz rzygam tym murlok palladynem

co craftowac z legend?

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Albo_Albo pisze:dajcie jakies decki pod standard bo juz rzygam tym murlok palladynem

co craftowac z legend?
MURLOCK MAGE
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

co craftowac z legend?
Zależy co już masz i czym lubisz grać, ale generalnie bezpiecznymi craftami na chwilę obecną są :

- klasyczne legendy klasowe ( antonidas, velen, tyrion, edwin i td )
- rycerze śmierci ( wszyscy są bardzo fajni )
- glenn/baku ( ku mojemu zdziwieniu, tych dwóch samodzielnie stworzyło archetyp parzyste/nieparzyste i okazują się całkiem skuteczni )
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Iiii mamy ( nieco przyzpieszony jak się okazuje ) zwiastun nowego dodatku.

https://youtube.com/watch?time_continue ... H0wacpNuDQ

Zwiastun jest po prostu uroczo bezsensowny, szczegolnie z tym czaem bez wypadków liczonym w minutach :mrgreen: . Plus, co jest w sumie też trochę straszne, Blizz pokazał że ma naprawdę pokręcone poczucie humoru i motywem przewodnim dodatku ma być nikt inny jak dr Balans we własnej osobie. I dalej nie wiem, czy to piękny pokaz autoironii czy wyrafinowana forma powiedzenia "robimy z grą co chcemy i możecie mam naskoczyć" :P .

Nowe mechaniki ?

Magnetyczni stronnicy - mechy które można sklejać z innymi mechami - cel zyskuje wtedy ich hp, atak i umiejkę.
Omegi - dodatkowy efekt przy zagraniu jeśli mamy 10 many. Może być serio przegięte z rampą druida....
Projekty - karty które wspomagają obu graczy
Legendarne zaklęcia - na razie pokazano jedno dla łotra które dobiera cały deck

Plus nowy heros ( tylko co to znaczy ? Portret czy karta heroiczna ? raczej to drugie, bo widziałem też coś co wygląda na nowego herosa dla woja ) dla warlocka - mecha J-rax

Bonusem przy logowaniu w dniu premiery będzie tradycyjnie losowa legenda i 3 paczki ( plus pewnie kilka innych do zdobycia przed premierą )

GvG 2.0 =D> :mrgreen: :roll: #-o
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

The Boomsday Project releases August 7 2018 PDT!

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Czyli równiutko 4 tygodnie od dzisiaj :mrgreen: . Plus są jeszcze lepsze wieści :
Festiwal Letniego Przesilenia wkrótce powróci, a wraz z nim gorąca zabawa!
Karczemna bójka znana jako Festiwal Ognia Ragnarosa powraca! Niszczcie stronników, aby wzbogacić emotkę „Wow” o fantastyczne fajerwerki!
Pojawi się również nowa, wymagająca Karczemna bójka w trybie PvE, a w niej kilka niespodzianek!
Wykonywanie codziennych zadań podczas Festiwalu Ognia będzie nagradzane podwójnym złotem.
Przygotowaliśmy również emotkę „Witaj” oraz wystrój interfejsu z motywami Festiwalu Ognia.
Myślę, że spokojnie mogę celować w 110, może nawet 120 paczek na premierę :mrgreen:

Plus tym razem bonusem z pre-orderu będzie złota legenda dorzucana do 50 paczek. Jest też zestaw 80 paczek za 80 ojro, gdzie dorzucają też złotą legendę i portret mech-Jaraxxusa ( jednak to tylko portret na herosa, bo można go używać od razu po zakupie :P ). Jak ktoś ma wyjątkową fantazję do wydawania $$$ to może nawet nabyć oba :P ...
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ja juz sie wyleczylem z wydawania $ na HT wiec bede ciulal wirtualne heartcoiny

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Swoją drogą, jeśli wierzyć redditowi, festiwal podwójnego złota zaczyna się w poniedziałek 16 :mrgreen: . Warto więc zachomikować sobie z dwa dodatkowe questy, najlepiej te lepiej płatne by zarobić jeszcze troszkę więcej ^^.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ