ETC 2018

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ETC 2018

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:No to chociaz skonczylo sie tylko na ostrzezeniu
Ale linkuj linkuj synek
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Durin pisze:Łezka w oku... na mastera z Cosmem i Morrokiem to bym sobie pojechał:D
Z Cosmem było DMP przecież :) - wiadomo ile było siły i ile do hita :wink:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Heh, najpierw zarzucano Team Poland, że nie potrafił się zastosować do rozstrzygnięcia sędziowskiego a teraz najeżdżają na Freda, że przwodniczący ETC nie mają jaj przykładnie ukarać Polski.

Fajnie by było, gdyby wreszcie oficjalnie wyjaśniono kwestię za co przyznano kartki/karniaki, bo z tego co rozumiem, to nie tylko Polska została nimi obdarowana, niemniej tylko po naszych jeżdżą na forum jak po starej szmacie, że oszuści i nie potrafią się zachować.

Tak czy siak gówno trafiło w wentylator i bez względu na to jakie sankcje zostaną oficjalnie wyciągnięte wobec drużyny, jak na następne ETC Furion albo Konrad pojadą jako gracze, to będzie powtórka z rozrywki z sędziami non stop przy stole i z flejmem po imprezie.

Nie zazdroszczę selekcjonerom ;)
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Akurat dla przyszłorocznych selekcjonerów nie widzę problemu. Konrad z tego co zrozumiałem zrezygnował z grania.
A Furion nie musi wcale jechać bo
a) jest słaby
b) nikt go tam k.a nie chce
zacytuję geniusza tej dyscypliny, który poradził w innej rozmowie co powinien selekcjoner powiedzieć Furkowi, jeśli ten będzie miał czelność się zgłosić:
https://www.youtube.com/watch?v=Pade4RiXGAc

także zostaje tylko zamknąć temat i skupić się na przyszłości :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Akurat brak Konrada bylby bardzo odczuwalny Marcin, a jego wpadka na etc epizodem smutnym ale takim, ktory na przeprosinach i szczerym postanowieniu poprawy moglby sie skonczyc.

Poza tym granie z sedzia przy stole jakkolwiek nie pozwala na luz w ruchach cxy czasie gry to nie moze fizycznie przeszkadzac w wygrywaniu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Kalesoner, nudny już się robisz. Furion jeździ bo jest najlepszy. Gra jak gra, temperament ma ale to jest pierwsza liga. Zachowanie to rzecz drugorzędna, ale póki nie dostaje kartek ani karniaków drużynie, to mi to tam wisi jak rozmawia z przeciwnikami i mam gdzieś, czy im się fajnie grało z nim czy nie
~Biegnący z Berserkerami

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

moze byłem trochę nieuprzejmy, więc edit.
wcale nie uważam, żeby F. był najlepszy, tegoroczne wyniki temu przeczą, a do tego dostał tę kartkę
mamy kilku graczy, którzy mogą go zastąpić, gorzej z Konradem, on obecnie nie ma sobie równych
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, o 14:15 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Poza tym dostal kartke
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

polska i hiszpania uciekła od reszty teamów, pl team jak co roku odstawia resztę, w tym roku hiszpania jest mocna i nas dogoniła i tyle

Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Kalesoner, dziękuję.
Zawsze kiedy mam zły dzień mogę wejść na forum i zobaczyć jak Cię dupa boli.
Ja naprawdę bym z tej gry już dawno zrezygnował, wygrałem wszystko co się ta.
Jedyna przyjemność jaka mi została to widzieć, jak się gotujesz.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Dlatego masz te hienę w avatarze xd
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Cała przyjemność po mojej stronie Juruś. :)
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, o 16:48 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

To się nazywa miłość przez łzy
Obrazek

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

Tutajec pisze:To się nazywa miłość przez łzy
Twarda i męska

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Który z nich to Leszek Miler a który to Kwachu? :P
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Jestem ciekawy czy zagraniczni przeglądają nasze forum i tez cisną bekę
Obrazek

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Tutajec pisze:Jestem ciekawy czy zagraniczni przeglądają nasze forum i tez cisną bekę
Zagraniczni nie wiem, ale zapewniam, że innosystemowcy jak najbardziej :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Sir_Hipolitowski
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: Sir_Hipolitowski »

Kubcio pisze:
Tutajec pisze:Jestem ciekawy czy zagraniczni przeglądają nasze forum i tez cisną bekę
Zagraniczni nie wiem, ale zapewniam, że innosystemowcy jak najbardziej :D
+ 100 :-)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

to jeszcze dorzucę cos czego do końca nie rozumiem:

http://etc.xobor.com/t764268f2-VOTE-Vot ... dence.html

http://etc.xobor.com/t764279f2-Vote-of- ... round.html

Charimani zdecydowali o niekaraniu banem Konrada, w związku z czym anonimowi kapitanowie chcą zmiany chairmanów?
WTF?
Obrazek

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Wooow, ale tam chłopaki mają bul dupska :D Aż takie parcie na dojebanie Polakom mają, że aż chcą odwoływać chairmanów? :lol2:

Tu naprawdę musi być jakieś drugie dno. Ok, może i nasza repa mogła sie lepiej zachować, Konrad faktycznie przesadził. Ale żeby takie cyrki robić? Ktoś im za to płaci czy jak? :D
Ostatnio zmieniony 10 sie 2018, o 20:03 przez AndrzejAndrzej, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ