Scythe

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Scythe

Post autor: Galharen »

Witam!

Próbował ktoś już tą planszówkę? Podobno najlepsza gra 2016 roku dodatkowo zrobiona grafikami Jakuba Różalskiego, który notabene kiedyś grywał z nami w poznaniu w WFB (piękna armia krasnoludów!).
Rozrywka na kilka godzin czy raczej szybka rozgrywka?
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Dla zaprawionej ekipy rozgrywka to około 1,5h. Gra jest bardzo fajna, wymaga sporego kombinowania i dobrego planowania. Powinna się podobać fanom bitewniaków. Dodatkowo ma niewielki element losowy, który można dodatkowo zredukować. Ogólnie bardzo mocno polecam.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Bardzo polecam. Plansza to małe dzieło sztuki. Zasady brzmią niezwykle skomplikowanie, ale w praniu wychodzi, że wcale nie są takie trudne. Przede wszystkim nikt nie zdąży się znudzić, bo tury idą bardzo szybko. Różalski w ogóle ostatnio zrobił karierę. Cała ta gra była projektowana pod jego prace, a nie odwrotnie.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Na bazie jego prac powstała planszówka wlasnie, gra komputerowa a ostatnio widziałem książkę w empiku, także widać, ze kariera jak w american dream;)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Romek
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Powstaje też gra komputerowa (RTS) na silniku i mechanice Company of Heroes ( a przynajmniej tak wygląda). Wydano ostatnio też opowiadania z obrazami Różalskiego.

ODPOWIEDZ