Gra o Tron - serial

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Gra o Tron - serial

Post autor: QQrydza »

Nie chcecie pogadac o fizyce lotu smoków i jej realiżmie czy cos ;P?

Serial jest jaki jest bo cos na co potrzeba by z 3-4 pelnych sezonów (i oczywiscie wygralby littlefinger, to dla mnie obvius kandydat na zelazny tron) chca zrobic w jednym podzielonym na pol, zakonczyc wszystkie watki z grubsza zgodnie z zyczeniami fanow i zaczac plakac na widok swietnie i porzadnie zrobionego Wiedzmina ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Merrol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Merrol »

Stan pisze:Teraz już wiesz dlaczego nigdy nie zdobyli muru, bo byli zajęci robieniem łańcucha.
Jest nowa prawdopodobna teoria , w ksiazce bylo to opisane ze theniwie jeden z klanow dzikich to ci łysi co zjadali ludzkie mieso tez wydobywali spiż i rwykuwali z niego ruzne przedmioty jak lancuch :) the end
eMperem
Fear is the path to the dark side

Plague
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Plague »

Witamy na forum :) na szczęście w tym roku w końcu następny sezon.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Plague pisze:Witamy na forum :) na szczęście w tym roku w końcu następny sezon.
To raczej bot...

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Najlepiej nie ściągać, najlepiej oglądać legalnie.

Ale skoro już mamy rozmowy z botami za sobą (widać nawet one lubią GoTa) to muszę przyznać, że trailer najnowszego sezonu mnie rozczarował. Jest taki nieporuszający...

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

A o którym trailerze mówisz,tym w podziemiach czy z Daenerys w Winterfell?

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Podziemia

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

No.


[SPOILER ALERT]

.
.
.
.
.
.

To wszyscy się powitali lub poruchali po miesiącach rozłąki, spaliliśmy dzieciaczka. Więc teraz zacznie się już coś dziać. Chyba xD

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

W 2 dalej się ruchali i witali. No na koniec jeszcze zaśpiewali piosenkę :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Zanterka
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Zanterka »

czekam na prawdziwą wersję ostatniego sezonu :lol2:

miszaa09
Plewa
Posty: 9

Post autor: miszaa09 »

mnie ostatni sezon bardzo zawiódł, a w ogóle to wolę książkę :D

Awatar użytkownika
Fortiis
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Fortiis »

Gra o tron to był mój ulubiony klasyk. Sezony 1-5 były majstersztykiem. Trzymały klimat, fabułę i napięcie. No nie ukrywajmy potem zaczęło się sypać i serial stracił swoją wartość. Szczególnie ostatni sezon, który był totalnym nie porozumieniem. Nie mam pojęcia kto zdecydował się na wypuszczenie tego za przeproszeniem gniota. Totalny zawód.
Cztery razy po dwa razy.

ODPOWIEDZ