Warstadt by qc

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Warstadt by qc

Post autor: quidamcorvus »

Kvint Brannrudson O’Skadeli Dverg, Rzemieślnik.

Ponieważ od dłuższego czasu udaje mi się dość regularnie prowadzić sesje Warhammer FRP dla dwóch drużyn graczy, jakiś czas temu postanowiłem skleić i pomalować modele przedstawiające Bohaterów Graczy rozwiązujących zagadki kampanii Wewnętrzny Wróg.

Do złożenia modeli wykorzystałem bitsy od Games Workshop oraz North Star Military Figures.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Kvinta Brannrudson O’Skadeli Dverg, Rzemieślnik.

A jeśli nurtuje Was pytanie: Dlaczego Gnom walczy różowym mieczem? To odpowiedź znajdziecie czytając relację z sesji Eureka!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Matthias Arbeiter, Robotnik

Ponieważ od dłuższego czasu udaje mi się dość regularnie prowadzić sesje Warhammer FRP dla dwóch drużyn graczy, jakiś czas temu postanowiłem skleić i pomalować modele przedstawiające Bohaterów Graczy rozwiązujących zagadki kampanii Wewnętrzny Wróg.

Do złożenia modeli wykorzystałem bitsy od Games Workshop oraz North Star Military Figures.

A poniżej możecie zobaczyć zdjęcia Matthiasa Arbeitera, Robotnika.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Nocarz (Master Assassin)

Jak być może niektórzy z czytelników bloga DansE MacabrE pamiętają, niemal rok temu rozpocząłem rekrutację modeli do drużyny Zwiadowczego stada klanu Eshin do Warheim FS.

Pierwszym z pomalowanych modeli jest Nocarz, czyli dowódca Szczuroludzi. W tej roli wykorzystałem oryginalny model Skaven Assassin (Deathmaster Snikch) od Games Workshop.

Figurka nie jest niestety metalowa, jest to failcast, który choć nie jest najgorszym odlewem jaki miałem w rękach, posiada sporo niedoskonałości, które starałem się ukryć malowaniem.

Mam nadzieję, że efekt końcowy się Wam podoba. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o modelu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Very najs

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Drużyna - Wewnętrzny Wróg.

Ponieważ od dłuższego czasu udaje mi się dość regularnie prowadzić sesje Warhammer FRP dla dwóch drużyn graczy, jakiś czas temu postanowiłem skleić i pomalować modele przedstawiające Bohaterów Graczy: Matthias Arbeiter, Kvint Brannrudson O’Skadeli Dverg, Gorimm Guttrisson, Sigurd Peterson, Hugo Overhill oraz Dwukółka, Johan Mag i Vulgrim Guślarz rozwiązujących zagadki kampanii Wewnętrzny Wróg.

Do złożenia modeli wykorzystałem bitsy od Games Workshop oraz North Star Military Figures.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Pięknie wyglądają razem :D
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niewolnik klanu Eshin.

Pierwszy z niewolników klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niewolnik klanu Eshin.

Drugi z niewolników klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niewolnik klanu Eshin.

Trzeci niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #54: Las & co.//Galeria: Prastare drzewa.

W czasie przygotowania do rozgrywki Warheim FS gracze dowodzący swoimi kompaniami mogą wybrać lub wylosować czy potyczka, którą rozegrają będzie miała miejsce wewnątrz murów czy na terenach wiejskich poza murami.

W grach rozgrywających się poza murami przydają się makiety prastarych drzew, które oznaczają specjalne miejsca istotne dla realizacji scenariusza.

Kilka lat temu zbudowałem od podstaw pierwsze z prastarych drzew, jednak w tym przypadku postanowiłem pomalować gotowe modele Deadwood Trees od Werewoolf Miniatures o których więcej napisałem TUTAJ.

Przed przystąpieniem do malowania odciąłem poskręcane konary, które niespecjalnie mi się podobały oraz wykonałem z gipsu podstawki, które moim zdaniem pasują do całości.

Mam nadzieję, że efekt końcowy podoba się szanownemu państwu-draństwu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Świetne te drzewka! :O
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Drzewka fajne :)
Ale skaven kilka postów wyżej jeszcze lepszy =D> Twój styl bardzo mi pasuje do tego modelu :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzięki za komentarze. :)

Niewolnik klanu Eshin.

Kolejny niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Galeria: Prastare drzewo

Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures.

Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Wspaniałe są te drzewa! Te jaskrawe, kolorowe elementy robią świetną robotę :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Corunn pisze:Wspaniałe są te drzewa! Te jaskrawe, kolorowe elementy robią świetną robotę :)
Dzięki za komentarz. :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nie wiem dlaczego, ale pomimo ogólnego klimatu mhroooku i zepsucia jakoś te drzewa sprawiają wesołe wrażenie. Pewnie przez kolorystykę. Dobra robota, tak czy inaczej. :)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Niewolnik klanu Eshin.

Kolejny niewolnik klanu Eshin do Warheim FS, złożony z Zombie i bitsów żołnierzy Imperium.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Luminark of Hysh/Celestial Hurricanum

Przy okazji #55 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego postanowiłem złożyć i pomalować mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, przy okazji pomalowałem obsługę tych machin wojennych oraz model z zestawu Wizard and Apprentice od Reaper Miniatures zyskując dwóch kolejnych Magistrów Niebios oraz dwóch uczniów.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia mechanizmów Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum, natomiast dokładniejsze zdjęcia modeli zaprezentuję Wam w kolejnych tygodniach.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Wow... Wspaniałe :O
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

ODPOWIEDZ