[MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Re: [MASTER] Orcze Gniazdo 18-19 Maja - 4500

Post autor: EmpGeX »

Podwys pisze:Proponuje challenge w pierwszej Bober vs Bober - walka o nick :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Niestety, muszę odpuścić sobie wyjazd. ;_;
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Dancaarkiiel pisze:Niestety, muszę odpuścić sobie wyjazd. ;_;
:(
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

Jednak będę grał. Niezniszczalny jak gołota. Proszę odwołać moje bluźniercze słowa i nie sprzedawać mojego miejsca.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

kappa
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Pogchamp
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

Bobeer vs Bober vs Bobson

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Vs Bolec
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czy ktoś jeszcze nie ma miejsca wykupionego w hotelu? Bede rezerwował spanie w prywatnych pokojach, niedaleko od turnieju, max 30-40zł za noc. Szukamy ekipy 4 osób łącznie, zbieramy ich na trasie Gliwice-Katowice-Tychy-Bielsko i jedziemy razem na turniej. W sobotę po turnieju posiedzimy chwile, a potem jedziemy razem z hotelu do miejsca gdzie będziemy spali. W niedziele rano jedziemy razem na turniej, a potem podrzucamy was do jednego z tych 4 miast.

Także tanio tesco, oszczedzasz 110-120zł na noclegu, będziesz miał transport z i na miejsce turnieju i sobie coś do żarcia spokojnie kupisz za ten hajs ;)

Możliwe, że będziemy jechać już w piatek, ale to jest do dogadania jak się zbierze ekipa, generalnie jesteśmy elastyczni.

Jak ktoś jest zainteresowany to walić na pw, na razie mamy 2 miejsca wolne.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

hej, niestety trochę zmieniły mi się plany i nie pojawię się w tym roku w Szczyrku.

wobec powyższego mam do odstąpienia swoje miejsce na turniej.

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Siemek chętnie wskoczy na to miejsce

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Także mam miejsce do oddania, jeśli ktoś jest zainteresowany - PW lub Fejsbook. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Offspringman
Kretozord
Posty: 1666
Lokalizacja: Czarne Wrony W-wa

Post autor: Offspringman »

Pocisk pisze:Siemek chętnie wskoczy na to miejsce
ok, niech Siemek się odezwie, jakoś to ogarniemy

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Kurde w sumie tutaj zapomniałem napisać :(
Mnie tez jednak nie będzie.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Jakby ktoś był zainteresowany wejściówka odstąpię swoje miejsce po promocyjnej cenie 8)
Zainteresowanych zapraszam na priv

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 322
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Też niestety nie dam rady :(
ID: 2477

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Dancaarkiiel pisze:Także mam miejsce do oddania, jeśli ktoś jest zainteresowany - PW lub Fejsbook. :)
BIMP
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Andrzej pisze:Czy ktoś jeszcze nie ma miejsca wykupionego w hotelu? Bede rezerwował spanie w prywatnych pokojach, niedaleko od turnieju, max 30-40zł za noc. Szukamy ekipy 4 osób łącznie, zbieramy ich na trasie Gliwice-Katowice-Tychy-Bielsko i jedziemy razem na turniej. W sobotę po turnieju posiedzimy chwile, a potem jedziemy razem z hotelu do miejsca gdzie będziemy spali. W niedziele rano jedziemy razem na turniej, a potem podrzucamy was do jednego z tych 4 miast.

Także tanio tesco, oszczedzasz 110-120zł na noclegu, będziesz miał transport z i na miejsce turnieju i sobie coś do żarcia spokojnie kupisz za ten hajs ;)

Możliwe, że będziemy jechać już w piatek, ale to jest do dogadania jak się zbierze ekipa, generalnie jesteśmy elastyczni.

Jak ktoś jest zainteresowany to walić na pw, na razie mamy 2 miejsca wolne.
Up - nadal szukamy 2-3 osób do samochodu na trasie Gliwice - Katowice - Tychy - Bielsko :)

Dodatkowo, jeśli ktoś woli tańszy nocleg, to mam ogarnięta spoko miejscówe za 30-40 zl za osobę, całkiem spoko warunki.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Andrzej pisze:
Andrzej pisze:Czy ktoś jeszcze nie ma miejsca wykupionego w hotelu? Bede rezerwował spanie w prywatnych pokojach, niedaleko od turnieju, max 30-40zł za noc. Szukamy ekipy 4 osób łącznie, zbieramy ich na trasie Gliwice-Katowice-Tychy-Bielsko i jedziemy razem na turniej. W sobotę po turnieju posiedzimy chwile, a potem jedziemy razem z hotelu do miejsca gdzie będziemy spali. W niedziele rano jedziemy razem na turniej, a potem podrzucamy was do jednego z tych 4 miast.

Także tanio tesco, oszczedzasz 110-120zł na noclegu, będziesz miał transport z i na miejsce turnieju i sobie coś do żarcia spokojnie kupisz za ten hajs ;)

Możliwe, że będziemy jechać już w piatek, ale to jest do dogadania jak się zbierze ekipa, generalnie jesteśmy elastyczni.

Jak ktoś jest zainteresowany to walić na pw, na razie mamy 2 miejsca wolne.
Up - nadal szukamy 2-3 osób do samochodu na trasie Gliwice - Katowice - Tychy - Bielsko :)

Dodatkowo, jeśli ktoś woli tańszy nocleg, to mam ogarnięta spoko miejscówe za 30-40 zl za osobę, całkiem spoko warunki.
Andrzej pamiętaj, że w drodze powrotnej wieziesz puchar z Herford, który zajmuje 1 miejsce...

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Będziemy na turnieju testować Tourneykeepera ;]. Będziecie mogli na bieżąco oglądać paringi, standingi i własnoręcznie wpisywać wyniki.
Wszystkich graczy proszę o rejestrację tutaj:
https://tourneykeeper.net/Singles/TKLea ... px?Id=2795
Przy rejestracji proszę podawać swój kraj jako Polskę, NIE musicie podawać ani armii, ani rozpiski.

Jak wszyscy będą zarejestrowani to zrobimy paringi na pierwszą rundę.

ODPOWIEDZ