Got - spoiler alert

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Got - spoiler alert

Post autor: Pająk »

Ostatni odcinek... mehhhh

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Mowilem wam, ze to wszystko intryga Brana (a raczej Trojokiej Wrony)? Teraz tylko znajdzie smoka, zrobi z nim swoje czary mary and everybody be cool, this is robbery :)


On more serious note pierwsza polowa super, siedzialem jak wryty. Ale druga to taka troche parodia. Na koncu mialem jednak wrazenie, ze cos tu poszlo nie tak.

I w ogole jak to Sansa se mowi, ze robi oddzielne krolestwo i wszyscy sie zgadzaja? Nawet Greyjoyowie? Przeciez tam zaraz nowa wojna bedzie :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

No oddzielenie się północy BO TAK, było słabe. Piękne było zakończenie wątku miłosnego... Ale reszta... Bran niby tronu nie chce, a aż mu się połamane nogi trzęsą. I kijowe tłumaczenie Brana the Broken. Lepiej byłoby Złamany, a nie kaleki . Więcej znaczeń

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obejrzane. Bez fanfar końcówka, taka grzeczna: załatwmy to wreszcie. No i dobra. Nie wrócę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

na moje oko finał na poziomie sezonu, nic specjalnego - jedyny fajny motyw to czyn Jona.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Ja ze swojej strony, ostatniemu odcinkowi mam do zarzucenia niedużo.
Jedyne co uznałem za zbyt krótkie, niewidoczne i za mało zaakcentowane było zabicie Daenerys. Może ta scena była tak zaprojektowana? Może miała tak wyglądać? Nie wiem.
Reakcja smoka i stopienie Żelaznego Tronu, które nastąpiło zaraz po tym, było jednak bardzo widowiskowe i symboliczne.
Najsmutniejsza scena i najbardziej dla mnie osobiście poruszająca, to odnalezienie metalowej dłoni Jaimiego wystającej z gruzów.
Reszta odcinka na tle sezonu ósmego, wypada dość dobrze. Zdumiewająco pomyślnie i bezkrwawo, jak na zamknięcie całej sagi, słynącej przecież z wszechobecnej śmierci i zniszczenia. Tak jakby rozsądek i mądrość wreszcie zwyciężyły.
Poza Jaimim i Ogarem, sezon przeżyli też wszyscy bohaterowie, którym kibicowałem.
Mnie się, w odróżnieniu od przedmówców, finał bardzo podobał.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Odcinek zdecydowanie lepszy niż reszta sezonu. Lepszego "dobrego" zakończenia nie mogli chyba zrobić. Tak samo jak Yamcha, podobało mi się to, że postaci którym kibicowałem znalazły się w tej radzie. Co do Brana to fajny motyw, już myślałem, że zasugeruje Jona a tu cyk Bran. W ogóle podobało mi się ta cała przemowa Tyriona.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Turbo mega finał <3 I są otsy na kontynuacje ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

najlepszy z tego odcinka to byl Bron w radzie :D

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

mozna sie dolaczyc do petycji. juz 1,2 mln podpisalo :)

https://www.change.org/p/hbo-remake-gam ... 86-10%3Av5
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Jestem absolutnie pewien że napiszą od nowa wszystko, powtórzą dwa lata zdjęć, wypłacą ponownie wynagrodzenie aktorom, a ci anulują swoje obecne kontrakty, by móc zagrać.
A Martin odmłodnieje i osobiście będzie krzyczał "akcja".
Twórcy takich petycji mają fantazje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Marudy zawsze maja fantazje :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Przeciez ta petycja ma tylko i wyłącznie na celu powiedzenie twórcom, że dali dupy. I to tak sromotnie. Żeby ten cichy głosik z tyłu głowy kolił w dupę, gdy będa ją pocierać studolarówkami.
Im dłużej myślę o tym sezonie tym bardziej widzę jak bardzo jest on chujowy. Myślałem, że może hype był nakręcony za duży, ale nie. Obejrzałem kilka odcinków z 5 sezonu i ten serial był zwyczajnie dobry. A 8 sezon to jest zwyczajna szmira, to nawet nie jest odcinanie kuponów. To jest poprostu kinowa produkcja typu blockbuster bez godności.
Twórcy przez te 7 sezonów serio nie zakumali o czym był ten serial...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Yamcha pisze: Twórcy takich petycji mają fantazje.
Powiedz to Rianowi Johnsonowi i jego nowej trylogii Star Warsów.
Wiadomo ze nie będą robić 8 sezonu od nowa, ale niezadowolenie tlumu ma jakies efekty...jak w przykładzie powyżej.
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Przemek a możesz zakreslic jaki powinien być ten 8 sezon coby był dobry?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Przemek a możesz zakreslic jaki powinien być ten 8 sezon coby był dobry?
Aż się zaloguje aby Ci odpowiedzieć. Wystarczyło nie mieć jakiś trubo planów z odcinkami długości filmów. Zrobić sezon na spokojnie 10 odcinkowy i te wszystkie zmiany/wątki dobrze rozpisać a nie takie hurr durr i do przodu. Wyeliminować cały brak logiki ze wszystkich bitew i byłoby to już trochę bardziej zjadliwe. A tak? Człowiek czekał te dwa lata obejrzał skończyło się i na końcu takie meh no koniec fajnie i tyle.


Czekam co te D&D zjebią w Star Warsach :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Raczej nic mi taki ogolnik nie mowi ;) Jaki watek jak skonczyc co poprawić. Takie ogolnik ize fajnie byłoby jakby mieli po 30h na sezon a nie 10h i pokonczyli watki to ja tez bym chcial - ale no nie mieli. Masz te 8h masz to co dostales po sezonie 7 (umarte Dorne, umarte Tyrell i Wróbel, umarte Bravoos i wszystkie inne watki :D) i weź nakręć ;P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

-Qc- pisze:Raczej nic mi taki ogolnik nie mowi ;) Jaki watek jak skonczyc co poprawić. Takie ogolnik ize fajnie byłoby jakby mieli po 30h na sezon a nie 10h i pokonczyli watki to ja tez bym chcial - ale no nie mieli. Masz te 8h masz to co dostales po sezonie 7 (umarte Dorne, umarte Tyrell i Wróbel, umarte Bravoos i wszystkie inne watki :D) i weź nakręć ;P

No to masz jeden ogólnik. CHUJOWY sezon i tyle plusów oprócz śmierci Danki to więcej nie widzę (wreszcie urva zmarła a trzeba było za wodą siedzieć)
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No powinna siedziec za wodą ;) To sie zgodzę

Powie mi ktos czy littlefinger zyje w ksiazkach bo nie pamietam?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Żyje i ma się świetnie z Sansa w dolinie :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ