Got - spoiler alert

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Re: Got - spoiler alert

Post autor: Klaudel »

Wg mojej zony to sie powinno skonczyc tak (cytuje): "A w got wiadomo: same sluby: dany z jonem, sansa z tyrionem, arya z gendrym, brienne z tormundem itd :). Sam z gilly jeszcze i szary robak z missandei. Kazdy by dostal krolestwo do rzadzenia i zyli by dlugo i szczesliwie. Potem by byla przebitka 10 lat pozniej i juz wszyscy mieliby dzieci i wszystkim ludziom w krolestwie dobrze by sie zylo. No hello! Tak to powinno wygladac przeciez. A bran by sobie mogl spokojnie siedziec pod drzewem w winterfell i z zamknietymi oczami wizje miec. Nawet cersei i jamie by mogli gdzies sie skitrac, ale tu sie nie upieram, ostatecznie okazala sie to jedyna romantyczna historia w tej calej opowiesci. Co by komu szkodzilo, zeby tak to sie skonczylo." Takze tak :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Klaudel pisze:Wg mojej zony to sie powinno skonczyc tak (cytuje): "A w got wiadomo: same sluby: dany z jonem, sansa z tyrionem, arya z gendrym, brienne z tormundem itd :). Sam z gilly jeszcze i szary robak z missandei. Kazdy by dostal krolestwo do rzadzenia i zyli by dlugo i szczesliwie. Potem by byla przebitka 10 lat pozniej i juz wszyscy mieliby dzieci i wszystkim ludziom w krolestwie dobrze by sie zylo. No hello! Tak to powinno wygladac przeciez. A bran by sobie mogl spokojnie siedziec pod drzewem w winterfell i z zamknietymi oczami wizje miec. Nawet cersei i jamie by mogli gdzies sie skitrac, ale tu sie nie upieram, ostatecznie okazala sie to jedyna romantyczna historia w tej calej opowiesci. Co by komu szkodzilo, zeby tak to sie skonczylo." Takze tak :)
Jeszcze o nocnym królu zapomniałeś a też mu można by żonę znaleść :)

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Dla nocnego króla- czerwona kapłanka....chyba są z tego samego rocznika więc by się dogadali
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja myślę że największy problem z tym zakończeniem i generalnie 8 sezonem pokazuje ten post:
Obrazek
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Bran to super krol. Zakonczenie zaskakujące, a również z fajnym przekazem. Więc generalnie z takim nastawieniem to ten gość zyje for no f reason :D

Przypominam, że orly mogły wrzucic pierścien do Góry juz w pierwszych 10 minutach filmu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Bran to super krol.
Obrazek :wink:
Przypominam, że orly mogły wrzucic pierścien do Góry juz w pierwszych 10 minutach filmu
Nie mogły. Udokumentowane :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=XvAfwvichUc
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mogły, ten filmik to oczywista teoria spiskowa.

super krol, lepszy niz krol slonce
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie ma lepszego od boskiego króla słońce <3
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Adam, chyba dalej nie kumasz co ludzie zarzucają temu sezonowi (i poprzedniemu zresztą też). Tu nie chodzi o to w jaki sposób historia się zakończyła tylko jak do tego doszło. Ta fabuła nie była prowadzona, tylko spadła z cholernego klifu i słyszeliśmy pojedyncze krzyki i jęki postaci, które pikują w dół. Ludzie nie oglądali GoT dla tego, że byli tam rycerze i smoki. Oglądali ten serial dlatego, że postacie rozwijały się w fantastyczny sposób, że ich historia cały czas przeplatała się z losami innych lub z echem wydarzeń z innej części świata. Postacie nie były nieśmiertelnymi herosami zawieszonymi w bańce. Zobacz jak została poprowadzona postać Baristanna, najlepszy rycerz 7 królestw, głupio zginął w slumsach bo był w złym miejscu i złym czasie. Błoto, krew i gówno wymieszało się z bielą jego postaci i wbiło nas w fotel. Palenie miasta przez pół odcinka co najwyżej zbiło mnie z tropu.
8 sezon to była papka. Chcieli zrobić sobie widowisko. Dajmy smoka! Wiincyj smoków! Łiiii dali smoka klapusiamy w rączki. Zróbmy bitwę na cały odcinek, albo nie. Zróbmy dwie. Łiii dwie bitwy, owacja na stojąco, twórcy zbijają piątki. Gówno, kurwa! Zrobiliście gniota! To nie lata 90, że łykamy jak pelikany każde badziewie fantasy, bo nic innego nie ma. To jak zabiliście Varysa to jest kurna kpina. Chcieliście go zabić za zdradę? No dobra, ciekawe co ta łysa menda wymyśli, żeby do tego nie doszło i jakich szkód narobi. Uwaga! Uwaga! Spolił list… No kurwa gratulacje. I każdy wątek w tym sezonie został tak poprowadzony.
Jak jarają Cię smoki i fabuła na poziomie klanu to jest to produkt dla Ciebie. Ja się na filmie o warcrafcie lepiej bawiłem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Stary ten serial się oglądało głównie dla smoków i onelinerow. :)

Nie da się zrobić takiego serialu jak byś chciał w tej formie. Mniejszy budżet odcinków jak w telenoweli i kasa głównie w scenariusz i może by to przeszło. Ale wątpię żeby się sprzedało.

A pretensje do 8 sezonu są na wyrost. Od momentu jak wy sądzili septona i tyrellow w 10 minut było wiadomo że serial pójdzie na uproszczenia.

Problem jak już to nie w tym że wycieli a co wycieli. Mogli wyciąć cały wątek targrayanow i drugiego kontynentu i by było już spoko imo
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

-Qc- pisze:Stary ten serial się oglądało głównie dla smoków i onelinerow. :)


Ta szczególnie pierwszy sezon xD

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A może Adam nie oglądał pierwszych sezonów :mrgreen:
Szach mat nerdzie !!! :lol2:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obejrzał tylko 8 i mu się podobało xD

Oglądał trochę pierwszy ale mało się bili i dużo gadali. I wyłączył xD

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

wind_sower pisze:Obejrzał tylko 8 i mu się podobało xD

Oglądał trochę pierwszy ale mało się bili i dużo gadali. I wyłączył xD

Nudne momenty przewijał po prostu :D. Sezon jest ujowy bardzo 2 lata czekania na finał po którym tylko takie ehh no koniec wreszcie.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Obrazek
Skisłem xD
Ale jedno trzeba przyznać 8 sezonowi. Memy są po nim wyborne :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Ja oglądałem tylko dla memów xD

Ja jeszcze tak myślałem, ze oni kręcili sceny dodatkowe, zeby zmylić wszystkich i uniknąć spojlerów i może im się taśmy pomyliły.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Panu szczerze to ja czytałem książki, potem 3 sezony chyba. Potem zabili littlefingera w serialu więc przestałem to traktować poważnie, a książki uważam że chłop się zgubił.

Słowem nie mam oczekiwań a Smoki i onelinery są zajebiste
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Obrazek

Powinni jeszcze zrobić jakąś smutną nutkę i after/before królestwa jak w tytaniku :)

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Mem słaby bo akurat jedno ze znaczeń słowa "fire" tyczy się strzelania z broni xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ale palnej. Gramatycznie poprawnie powinno być "loose". Jak zresztą mówili w pozostałych wcześniejszych sezonach :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ