Got - spoiler alert

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Re: Got - spoiler alert

Post autor: Jacek_Azael »

Eltharion pisze:Ale palnej. Gramatycznie poprawnie powinno być "loose". Jak zresztą mówili w pozostałych wcześniejszych sezonach :wink:
Ale "Fire" to był skrót myślowy odnośnie celu. A celowali do smoka. Przed bitwą się na to zgodzili, ale scenę wycieli. Bedzie w reżyserskiej. 8)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Mam tylko nadzieję, że 2021 to realna data, bez przesuwania jej dalej :)
I co za przeinaczenie! To nie ma być serialowy Władca Pierścieni jak potem w artykule zostało zaznaczone. Frodo jest nudny :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mysle, ze taka bedzie nazwa, zeby zrobic zasiegi. Malo kto zna to brzydkie cos na S
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Zapewne tak będzie. Ale w zasadzie też mało kto znał takie coś jak Gra o Tron przed serialem, raczej tylko maniacy.
W sumie ja kojarzyłem uniwersum najpierw z karcianki (1 ed), potem dowiedziałem się, że są takie książki, nastepnie wyśmienita planszówa. No i po latach powstał serial więc w sumie tez jakby tak zza rogu wyskoczył i wbił się w popkulturę.
Jednak wiadomka, że mając prawa do takiej nazwy kto by się tam nazywał jakoś na S :P
Ostatnio zmieniony 22 maja 2019, o 23:29 przez Kosa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Martin imo się wbił do popkultury. Ja się o te jego książki potykalem :P wtedy książki jeszcze się czytało xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Niby tak, ale dalej twierdzę, że GoTa przed serialowa to dla nerdów, podobnie jak Tolkien przed kinowy :D

W zasadzie porażający jest budżet... Chodzą słuchy, że już wpakowali 750 mln dolców. 250 na prawa, i 500 są przekazane na dwa pierwsze sezony (standardowo po 10 odcinków), czyli wychodzi 250 na sezon, gdzie 8 sezon GoTy to budżet 100mln...

Nie ważne, czy masz już armię na 2 erę? :D W 2021 będzie jak znalazł :P na bank wyjdzie bitewniak. Ciekawe czy pod szyldem GW (czy ffg ;)), niby Lotra sobie mogą cofnąć do tych czasów ale ja mam nadzieję na wskrzeszenie ich starego mass bitewniaka w świecie Tolkiena, może całkiem nieprzypadkowa jest reaktywacja Lotra jako Middle Earth niecały rok temu u GW. Szperałeś coś na temat Amazon -> GW? ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

D0m1n1k
Wałkarz
Posty: 65
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: D0m1n1k »

Ja słyszałem o 2 mld na całość, czyli 400 mln za sezon, bo pięć planują.
Generalnie jeśli nie będą naginać twórczości Tolkiena to musi być dobrze. Poza tym stawiam, że pierwszy sezon będzie o wykuciu Pierścieni.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Muszą nagiac Tolkien się nie nadaje do oglądania. Hobbit wyszedł i lotr no reżyser to dopasować.

Czytanie lotra po latach to katusze :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wydaje mi się że chodzi bardziej o to by elfy nie były czarne a co drugi bohater nie był homo niż o scenariusz :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Eltharion pisze:Wydaje mi się że chodzi bardziej o to by elfy nie były czarne a co drugi bohater nie był homo niż o scenariusz :wink:
[-o<
W sumie kurde psujesz mi dzień :P
zignorowałbym to ale skoro mamy czarnego Achillesa (przez co nie oglądam tego serialu, ogląda to ktoś?), wszystko jest możliwe ;)

@Dominik,
możliwe, ze mają takie plany z tą kasą i całkiem się zgadza z moimi wyczytanymi informacjami (też tam była wzmianka o planach na 5 sezonów), gdyż od tych 2mld musza odjąć kasę na prawa plus samą promocję serialu i może jeszcze inne jakieś bzdety nie związane już z samymi efektami, które będziemy widzieć na ekranie. W każdym bądź razie, kasa ogromna.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Grecy tamtych czasow wcale nie musieli byc jednolici kolorowo :P ruchy ludnosci z Afryki były juz tysiace lat pne. Geje tez wiec proponuje otworzyc sie na prawde historyczna a zamknac na rozne fobie :P

Scenariusz jest kluczowy, chocby tam nie bylo bialego czlowieka to zle napisany bedzie sie zle ogladało
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

QC,
Achilles był pół-bogiem. Bogowie greccy to raczej blondyni o jasnych oczach ;) bo tak wyglądają doskonali ludzie :P :mrgreen: więc taki obraz ich przedstawiano

Z gejami to owszem, popularne to było :P

;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

A Hades był tym złym, bo był czarny :lol2:
~Biegnący z Berserkerami

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kosa pisze:QC,
Achilles był pół-bogiem. Bogowie greccy to raczej blondyni o jasnych oczach ;) bo tak wyglądają doskonali ludzie :P :mrgreen: więc taki obraz ich przedstawiano

Z gejami to owszem, popularne to było :P

;)
Ale wiesz ze ten prawdziwy Achilles, bo iliada w sumie to opowieść na faktach polbogien raaaaczej nie był xD

Tak czy owak trzeba robić diversity, fajnie żeby ludzie mieli wzorce itd. I drażni to takich barków co samo w sobie by wystarczyło. Girl power!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Pal licho Achillesa, nie wiadomo jak wyglądał :P

Ale wiadomo jak wyglądały tolkienowskie elfy, Tolkien dobrze opisywał postacie.
Wyobrażasz sobie czarnego Glorfindela? Wystarczyło mi, że P.Jackson zrobił Gil-Galada szatynem, jego wyjątkowość polegała, że był złocisto-włosy z ciemnowłosego szczepu. Cóż za niedopatrzenie ^^ hańba ;)

W sumie jakiś dobry mod może by wydzielił wątek? :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Czarny Achilles i czarny Zeus - o matko co to się porobiło! :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

-Qc- pisze: Scenariusz jest kluczowy, chocby tam nie bylo bialego czlowieka to zle napisany bedzie sie zle ogladało
Powiedział człowiek który jęczy jaki to 8 sezon gota nie jest zajebisty a ogląda dla smoków i onelinerow... #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Eltharion pisze:
-Qc- pisze: Scenariusz jest kluczowy, chocby tam nie bylo bialego czlowieka to zle napisany bedzie sie zle ogladało
Powiedział człowiek który jęczy jaki to 8 sezon gota nie jest zajebisty a ogląda dla smoków i onelinerow... #-o
To Qc czego oczekujesz :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Slayer Zabójców pisze:Czarny Achilles i czarny Zeus - o matko co to się porobiło! :(
Dwa Achillesy do wyboru:

Obrazek

;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ