Gigant z Ogra! Zdjęcia!

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

Spoko gigant jeśli to twoja pierwsza figurka z gs-u to naprawde dobra ważne że wygląda jak gigant

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Piotr3K pisze: Gigant jednak nie chciał współpracować, zabił nekromante, rzeźników i idąc dalej przyłączył się do armii orków i goblinów.
:lol: heh zabił necrola dobre, skoro necrol go wskrzesił to miał nad nim kontrolę, a jeżeli go zabił to powinien się posypać bo tak bywa w VC ze jak ginie pan do i giną słudzy, ale to takie moje podejście :wink:

Pomimo tego ze nie bardzo wyszedł, szacun za to ze zrobiłeś takiego ładnego "proxa", ja wole to od karteczek :wink:

Awatar użytkownika
Pumba
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: Pumba »

No pewnie że nawet taki Giant lepszy od karteczek. Jak na pierwsze lepienie to troszkę za ambitnie, ale jak na pierwszy raz to i tak spoko. W miejscach gdzie Giant niema kości mógłbyś przystrzyc nozykiem i zrobić jako tako ale lepiej wyglądające ręce. Jak popracujesz nad nim jeszcze trochę, dodasz jakieś elementy to będzie cąłkiem spoko na stół.

Awatar użytkownika
PiotrekN
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

W sam raz dopóki nie kupisz oryginalnego Giganta :wink:

Gondoller
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Gondoller »

wiecie.. nawet mój 10-cio letni brat jak zaczął ostatnio zabawę z MODELINĄ, to jęczał, żeby mu szkielet z drutu zrobić O.o i podejrzewam, że dzieciak lepiej by wyrzeźbił te nogi... nie żeby jakiś talencki, czy coś, ale jak już brać kosztowny model, to chyba raczej by się postarał (: :) (:

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

http://wfb-pol.org/forum/viewtopic.php?t=4478
Dodałem tam zdjęcia ukończonego giganta bo bardziej pasują do galerii chyba.
wiecie.. nawet mój 10-cio letni brat jak zaczął ostatnio zabawę z MODELINĄ, to jęczał, żeby mu szkielet z drutu zrobić O.o i podejrzewam, że dzieciak lepiej by wyrzeźbił te nogi...
Ehh.. masz zdolnego brata i tyle.
nie żeby jakiś talencki
No, nie bądź taki skromny, wiadomo że talent jak umie nogi gigantom lepić :P

Awatar użytkownika
Karpiu
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Karpiu »

Porób mu jeszcze jakieś szwy na całym ciele:) i gdzieś jeszcze jakąś odstającą kończyne żeby wygladał jak złożony z wielu ciał :twisted: .

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Już ponad 4 miesiące minęły :P
Ale zawsze się trafi ktoś kto uzna że po 4 miesiącach dobrze coś na dany temat napisać :P
Dzięki za komentarz Karpiu :lol2:

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

ostatnio w toruniu coś takiego widziałem. Gigant zrobiony z ogra, bez "przedłuzania". Dorobiona zajebista zbroja i wielka maczuga nabijana kolcami. Broja malowana na brudny metalik. boski, mrozny,straszny. sklaeczylem sie biorac do reki.

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

sklaeczylem sie biorac do reki.

A to peszek :twisted:

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

to byl taki bardziej joke, ale szczeze : nie dosc ze metalik sam w sobie wyglądał na razor, taki cold gignat w zbroi, to jeszcze ostre kolce ;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p;p

kubik290
Pseudoklimaciarz
Posty: 33

Post autor: kubik290 »

calosc niezla, ale ta reka mnie przeraza, az mnie lewa reka boli...

ODPOWIEDZ