Zbrodnia i kara - jak karać za oszustwa?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Marinechaosu
Warzywo
Posty: 13

Re: Zbrodnia i kara - jak karać za oszustwa?

Post autor: Marinechaosu »

2" to wał, 1" to szacunek.

U nas problemem jest to, że nikt nie chce zgłaszać sędziemu wałków :(

Teraz zacząłem sędziować każdy duży turniej, więc może coś się zmieni, ale szybko nie przewiduję poprawy wśród graczy :|

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

ta. to o graczy chodzi, a nie o podejscie takze twoje? musialo sie duzo zmienic w tym systemie, a obawiam sie, ze pop rpsotu majsz nieprzystale do rzeczywistosci mniemanie o sobie Olku

i niebylo problemu ze zglaszaniem walkow, skoro na kazdym turnieju zawsze sie mowilo kto i jak kogo oszukal bez cienia zenady w tym

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Bocian. Źle Zrozumiałeś.
Pomysł z karami jest jak najbardziej ok, a moje spostrzeżenie było odnośnie zmian ogólnych w całym Battlu na przestrzeni ładnych 20 lat.
Kary muszą być chociażby po to by gracze nie dawali sobie po mordzie.
Ma to również nakłonić zarówno nowych jak i starych graczy do nauczenia się zasad.

Poza tym myślisz że zaostrzenie regol wpłynie negatywnie na środowisko?

Myślę że ludzie wolą grać w coś z zasadami niż być klepani w klapska za każda nawiedzę.

To jest naturalna selekcja. Jeżeli chcesz grać w Battla to się do tego przyłóż. Jeśli chcesz sobie porostu po turlać kostkami to graj w chińczyka.

PS.
Kiedy jeszcze grałem to było kilku graczy którym było trzeba patrzeć na ręce (nawet niektórzy widzę grają do dziś). Chciałeś wyjść na fajka to prosiłeś by albo szedł z tobą, albo niech kolega przypilnuje tego chu..ka.
Jak Ci mówił o czymś związanym z jego armia to itak brałeś jego army booka i sprawdzałes czy mówi rację.
Paranoja grania z takimi osobami doprowadzala do tego że nawet jak miałeś taki sam czar jak on i byłeś pewny jego castingu to e jego fazie castu też to sprawdzałes.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Śmiechu, nie wiem, jaka ostatecznie jest konkluzja Twojego poglądu, ale zachęcam do powrotu do hobby :)


ODPOWIEDZ