TEMAT OGÓLNY

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Re: TEMAT OGÓLNY

Post autor: sorinmarkov »

Panowie a jak widzicie na tą chwilę dwóch diuków, jeden na pedziu, drugi na hipku? Ten na hipku grindujący a na pedziu might, judgment itp, na pełnej kurwie? Tylko punktowo dużo wychodzi.
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Moim zdaniem spoko, na pewno będzie to grywalne złożenie. Ja też się przerzucam na pegstara teraz, imo najlepsze złożenie bretki jakie powstało moim zdaniem. ETC boleśnie pokazuje, że ta armia jest mega ograniczona :|
Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Panowie, jak obecnie sprawuje się breta na piechotę?
Myślę nad dokupieniem 36 rycerzy pieszych i kolejną 40kę chłopów. Grał ktoś? Warto?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Wind Sower ostatnio grywał na Forlomach. Z osobistych doświadczeń daje to radę, ale masz jeden turbo drogi kloc co jest trochę nieporęczne w graniu. Próbowałem też 60 chłopów z parry plus dwóch bannermenów z legionami w środku. Całkiem zabawne jest pushować oddziałem z parry, który ma 8 static CRa.

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Jest taki Francuz co gra na 6*30 m@a i całkiem nieźle sobie radził. Na WTC bodajże nie zrobił wyniku poniżej remisu. Reszta rozpiski: jakiś standardowy mightowiec, duke z humility, suka z buta, 2 Scorpiony i 2*20 pielgrzymów z relikwiami. Na papierze wygląda srogo, ale nie mam pojęcia jak tym się gra.
Obrazek

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Tak jak Forlorni dają radę, bo sami w sobie są zajebistą jednostką, tak relikwiarz ssie po same bile. Jakie to jest bezużyteczna jednostka, to mi się słabo robi :D
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Czy ja wiem czy odginaczka, której nie możesz odstrzelić jest taka słaba.

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Chłopów to niedługo będą dorzucali do chipsów.

Nowy updejt booków. Bye bye majtowcowy pojebie.

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 897
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Rozpiska potaniała o około 65 pkt ale pozbawili nas najlepszego bohatera. Spadamy w rankingu najlepszych armii o 5 oczek.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Czyli jak zwykle cięcia z dupy

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Żegnaj lodziarzu, byłeś za dobry dla tego świata. Rip in pepperoni.

Szkoda, gra na tym świrze z aosa była zabawna jak one shotował wszystko co jest large/gigantic w grze.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Najbardziej boli w jak bardzo finezyjny sposób ziomeczek został wycięty ;)

U nas też ujebali całą rodzinę buildów Dragon Seekera podnosząc cenę kluczowej runki...

Awatar użytkownika
Szamot
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Spawalnie Potępionych

Post autor: Szamot »

wiedzą jak ubić!

mi się generalnie nie podoba kwestia potanienia kosztu podstawowe grali, ale podniesienie ceny kolejnych modeli tak żę suma wychodzi że lanca 9 jest chyba o 2 pkt droższa :mrgreen:

o ile rozumiem ujebanie bulidów na herosach, podnoszenie/obniżanie kosztów przedmiotów i wierzchowców itp.

to jakieś tam śmieszne 5-10pkt na oddziale aż tyle nie zmieni.

trebusz niby potaniał o 15 pkt co na 2 daje nam 30pkt różnicy niby fajnie ale z tego? :D

jakby jeden potaniało 50 to by było już coś zauważalnego ;)

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Jako, że nigdy nie byłem fanem mightowca to ze zmian się cieszę chociaż wykluczają jeden z najpotężniejszych atrybutów armii. Jednak mocno cieszy 10 punkcików na kasztelanie i tańsi aspiranci. Po bookach generalnie widać cięcia kluczowych herosów i pójście w stronę unitów.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

WarX pisze:
U nas też ujebali całą rodzinę buildów Dragon Seekera podnosząc cenę kluczowej runki...
O jakich buildach mowa? Jakieś tajemne krasnoludzkie runy do których dostęp mają tylko najstarsi kowale :D?
Jedyne czego nie da się wcisnąć to mw(d3), ale ktokolwiek dawał tę runkę na dragon slayera?
Obrazek

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Slayer Zabójców pisze:
WarX pisze:
U nas też ujebali całą rodzinę buildów Dragon Seekera podnosząc cenę kluczowej runki...
O jakich buildach mowa? Jakieś tajemne krasnoludzkie runy do których dostęp mają tylko najstarsi kowale :D?
Jedyne czego nie da się wcisnąć to mw(d3), ale ktokolwiek dawał tę runkę na dragon slayera?
Tak. Ludzie tak grali ;)
Grim Resolve, Quick, Destruction + coś jeszcze ;)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

WarX pisze:
Slayer Zabójców pisze:
WarX pisze:
U nas też ujebali całą rodzinę buildów Dragon Seekera podnosząc cenę kluczowej runki...
O jakich buildach mowa? Jakieś tajemne krasnoludzkie runy do których dostęp mają tylko najstarsi kowale :D?
Jedyne czego nie da się wcisnąć to mw(d3), ale ktokolwiek dawał tę runkę na dragon slayera?
Tak. Ludzie tak grali ;)
Grim Resolve, Quick, Destruction + coś jeszcze ;)
Miałeś gościa z s5 i ap2 max, bieda :)
Moim zdaniem Grim Resolve ma mocno zawyżony koszt, Monster Seeker zawsze lepszy.
Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Dzieci proszone są o przejście do działu dziecięcego

Awatar użytkownika
Huss
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Huss »

Na temat - Black Knight's Tabard daje po rozliczeniu ataków 1 hp i Aegis 3+ do końca tury - sformułowanie "do końca tury gracza" dotyczy zarówno 1 hp jak i Aegis (koniunkcja) czy tylko Aegis? A 1 hp zostaje i pozwala sobie hasać po stole:)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Zostaje 1 HP.

ODPOWIEDZ