ETC 2019 (linki w 2gim poście)

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Re: ETC 2019 (linki w 2gim poście)

Post autor: Bobson »

Ruscy zgarneli

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Gratulacjony Pany :) była moc... Za rok będzie większa :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Dzięki Panowie za walkę!
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kaszalot
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: Kaszalot »

Bardzo dziękuję kadrze za super emocjonujące trzy dni.
Ciasno tam na topie - robimy Niemców, Hiszpanie nas, Niemcy Hiszpanów = niezły tygiel.

Relacja via FB stanowczo powyżej oczekiwań. UW nad morzem z rodziną spędziłem na fejsie. Troszkę patologia;)

Dzięki

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Słowian »

Piękne dzięki za emocjonujący weekend. Jest repa na ETC to nie ma innych priorytetów. Brawo za walkę i brawo za relację. Dobrze że nikt mi w pracy na monitor ze streamem nie zaglądał bo musiałbym ich wciągać w młotka.

Dzięki wielkie.
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Dziękuje Panowie za walkę i emocjonujący weekend. Handełek świetna robota z relacjami i streamem. =D> =D> =D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Stream zmienił oblicze tego ETC dla kibiców. Genialna sprawa!
3 dni wspólnego oglądania z klubowiczami było super. Dzięki! :)

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Niech zastąpi stream Twój i odmieni oblicze Etc.. Tego ETC
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

batle reports pls
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancaarkiiel pisze:batle reports pls
Może niech wrócą do domu ogarnia pracę czy wyjazdy na długi weekend :)?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
pazdzioch
Chuck Norris
Posty: 478

Post autor: pazdzioch »

jako zdrajca narodu, gorszy sort, uczestnik targowicy a także typowy przedstawiciel cebuli. Pozwole sobie zauważyć ,że chyba nie poszło nam najlepiej w stosunku do oczekiwań.
Co poszło nie tak ? Napisał by ktoś w 2 zdaniach ?

Niemniej jednak Gratulacje dla Reprezentacji za poświęcenie. Szczególne gratulacje dla Furiona za wynik i dla Handełka za ogarnianie FB.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

-Qc- pisze:
Dancaarkiiel pisze:batle reports pls
Może niech wrócą do domu ogarnia pracę czy wyjazdy na długi weekend :)?
Nie no co ty, niech w trakcie na telefonie machną. :x :x :x :x
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Co poszło nie tak ? co poszło nie tak ?
Selekcja nie wypaliła ? Byli lepsi kandydaci ? Czy selekcjonerzy kiepsko ogarnęli? A może inne reprezentacje już nie są łatwe do oklepania i nasi podeszli do turnieju na zbyt dużym luzie, albo może luzu właśnie brakowało?
Fajnie było śledzić wyniki, fajna relacja, gratulacje nawet na zajęcie miejsca które ostatecznie zajeliscie. Furion fajnie że zrobiłeś wynik szyty na miarę pierwszego miejsca.
Patrząc na wyniki innych systemów chyba ogólnie coś nie bangla u nas kraju.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Słabe rzuty po prostu były :)
Obrazek

Awatar użytkownika
esgaroth
Falubaz
Posty: 1253
Lokalizacja: trójmiasto
Kontakt:

Post autor: esgaroth »

któryś tam z wybranych, już nie pamiętam kto, jak sprawdzałem w lidze to wychodziło że zagrał jeden turniej ...

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

To pewnie Furek.
I najebał najwiecej punktów.
A jak już się coś chce powiedzieć to z konkretami a nie takie huju muju gdzieś czytałem ktoś powiedział coś słyszałem. Słabo esgo.
Edit: przepraszam ale nie wiem czy pisałem. Brawa repa. Zawsze trzymam kciuki i jestem dumny z wyniku jaki robicie. Czasem jest lepiej, czasem gorzej, różne są tego czynniki, ale polska od dawien dawna w topie. Z tego powodu trzeba być dumnym. Czasem niektórzy piszą, po wielu sukcesach, ze jesteśmy nie do rozjebania, a potem jak nie pyknie jest - wtf happened. Tak jakbyśmy tylko my w to grali. Podziękowania i wyrazy szacunku, nieskończenie ludziom w repie którzy wkładają w to czas i wysiłek.
Dzięki.
=D>

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Przejebane te Tomb Kingi.
Coś takiego mi się udało odpicować:
https://www.the-ninth-age.com/community ... ost1252938

Relacje pewnie do końca tygodnia.
Z 3 bitew (tych z TK) zrobię filmiki, bo były imo ciekawe i pouczające.
2 gry z VC były zbyt proste (+3 w tabelkach)
No i gra z kolegą z Finlandii z VS była najmniejszym wyzwaniem, zrobił dużo błędów więc value edukacyjne słabe.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Rozumiem, że ludzie mogli zapomnieć jaki jesteś i chciałeś im przypomnieć?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Pojedź na to ETC jako coach Team Poland, zobaczysz że kolorowo nie jest.
Buractwo ze strony dzieci z hiszpanii (ok yes, its ok, I understand, yes you can do it.... a potem jego tura i "ok now lets check reality, I think I can charge with 8") i niektorych innych.

No i do tego 4 hiszpanów atakowało sędziego głównego, że miałem zwałowane miarki line of sight o 0.5" cala (sic, to naprawdę miało miejsce) i domagali się czerwonej (sic) kartki dla mnie po bitwie.

Znowu Kucyku, za bardzo martwisz sie o innych, niepotrzebnie.
Warningi w tym roku dostali hiszpanie, a nie my.
Możesz sobie prześledzić odpowiedzi sędziego głównego, Chrisa Legga (ten sam, któremu nieroztropnie rok temu mocno nawrzucałem - jednak nawet mimo ewentualnej antypatii nie znalazł powodu, żeby kogokolwiek z naszej drużyny ukarać warningiem).

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Martwię się o Ciebie, bo ta miłość własna kiedyś Cię zje :) mój Ty Bogu tej gry.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ