Qc jest Najwspanialszą Żabą

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Qc jest Najwspanialszą Żabą

Post autor: Okoń »

Rilam pisze:Kijaneczki dwa najlepsze wyniki na etc. Czas Panowie pokazać siłę żabek na naszym gruncie.
Wziąłbym poprawkę na niższe stoły, ale indywidualnie to spoko wygląda. Pierwszy wynik miał gracz Białorusi 105/120 pts, a drugi Bułgar 104/120 pts.

Natomiast drużynowo to kiepsko: miejsce 20 na 36 oraz 25/36.. :P
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

lwieserce85 pisze:1 szej nie polecam....śmiesznie niska przeżywalność generała na armaty która skutkować będzie jego strata i ucieczka większości odginaczek za stół.
Drużynowe turnieje nie są miarodajnego bo liz są chronione przez kolegów z klubu przed armiami z którymi mają duży problem.... Imperium na rakietnicach, skaveny na doomwhelach, dzieci z armatami
Jakie dzieci z armata i? Sk jest faktycznie trudne, ale imperium z rakieta i jeszcze nie widziałem a z innym da się grać.

Na armaty nie ma się co bać :) to tylko małe kulki, trzeba się chować za terenami i dużymi modelami i dobrze rzucać regenki :D ale fakt 4 lub 5 woundow byłoby lepsze. Może generał na małym carnim? Co ty na to Danca? XD

No i ten - nie. Ma znaczenia jakie są dane, kwestia interpretacji. Po prostu lizakami da się cisnąć i opłaca się pod nie parowac jak ktoś umie wysoki wynik wbije. To trzeba się naumiec :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Też mi się wydaje, że jedno kółko jest groźniejsze, niż cały krasnoludzki park maszynowy razem. Podobnie ciufcia tych drugich krasnali ;)

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Jeżus pisze:Goboss, Ciara, Qc

Dobry, zły i rudy
Jak mogłeś... :(

-Qc- pisze:Jakie dzieci z armata i? Sk jest faktycznie trudne, ale imperium z rakieta i jeszcze nie widziałem a z innym da się grać.

Na armaty nie ma się co bać :) to tylko małe kulki, trzeba się chować za terenami i dużymi modelami i dobrze rzucać regenki :D ale fakt 4 lub 5 woundow byłoby lepsze. Może generał na małym carnim? Co ty na to Danca? XD

No i ten - nie. Ma znaczenia jakie są dane, kwestia interpretacji. Po prostu lizakami da się cisnąć i opłaca się pod nie parowac jak ktoś umie wysoki wynik wbije. To trzeba się naumiec :)
Mały karni je guwno
IMO groźniejsze są czary niż armaty, szczególnie takie pojebane przypadki jak banisz z divinacji czy duża rakieta z occu. Jak ostatnio grałem na Alpha, to typo jednym zaklęciem zdjął Alfonsa na 6HP i silnikiem obok x--D Wiadomo, że mało prawdobodobne, ale jest szansa - działo takiej szansy nie ma bo maks 4 rany.
Jak ktoś umi to pewnie, że się da... Tak jak Shiny albo gostek na DMP i farmienie warzywniaka c'mon bruh. Okoń słusznie zauważył, trzeba patrzeć na więcej niż jedną cyferkę ;*
Da się cisnąć jak najbardziej, aktualnie SA są tylko trochę poniżej średniej. Problemy są raczej wewnętrzne niż zewnętrzne.

Grasz coś QC teraz? Od kogo skopiowałeś rozpę? :)
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Czekam, az mi modele domaluja tak to mam tylko szajniego :( za 2 tydnie cos pogram na szajnim a w pazdzierniku moze cos na stedziach
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Hola hola, tylko nie gostek :/

Na taki warzywniak to nie grałem (nie licząc SS). Co prawda nie graliśmy na prosów, ale sam nim nie jestem, a wszystkie teamy, którymi się mierzyliśmy skończyły w top 20.

Co do lizaków, to zgadzam się z Qcem, że one są bardzo dobra armią, żeby dawać łatwe paringi i robić 20:0. Problem jest taki, że to jest w stanie robić tylko jeden build, który można lekko zmodyfikować..

Ogólnie jest ok, ale możliwości i wewnętrzny balans armii obsysają

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Co ty mnie z warzywniakiem kolego!

To danca ma jakis problem, ze lziaki sa chujowe, a jak ktos robi 100+ to niby za sabi gracze zeby to rozwazac. A ze inne armie rzadko robio takie spajki to juz olewa. Symboliczne bestie i UD w 100+ co przy tym ile tych armii bylo ( w warzywniaku tez) sugeruje jednak, ze nie do konca chce on analizowac dane ianczej niz pod teze "moja frakcja jest najchujowsza"

Pozdr Daniel :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Cuendae pisze:Hola hola, tylko nie gostek :/

Na taki warzywniak to nie grałem (nie licząc SS). Co prawda nie graliśmy na prosów, ale sam nim nie jestem, a wszystkie teamy, którymi się mierzyliśmy skończyły w top 20.

Co do lizaków, to zgadzam się z Qcem, że one są bardzo dobra armią, żeby dawać łatwe paringi i robić 20:0. Problem jest taki, że to jest w stanie robić tylko jeden build, który można lekko zmodyfikować..

Ogólnie jest ok, ale możliwości i wewnętrzny balans armii obsysają
Soz, miałem na myśli tego zagraniczniaka. Z tego co kojarzę też był wysoko a tylko jedną bitwę miał z normalnymi oponentami.
Dobra, jak dostanie łatwy paring... To chyba jak każda inna armia która dostanie łatwy paring, c'nie? :^)
Zewnętrznie troszeczkę poniżej średniej, wewnętrznie dramat.
-Qc- pisze:Co ty mnie z warzywniakiem kolego!

To danca ma jakis problem, ze lziaki sa chujowe, a jak ktos robi 100+ to niby za sabi gracze zeby to rozwazac. A ze inne armie rzadko robio takie spajki to juz olewa. Symboliczne bestie i UD w 100+ co przy tym ile tych armii bylo ( w warzywniaku tez) sugeruje jednak, ze nie do konca chce on analizowac dane ianczej niz pod teze "moja frakcja jest najchujowsza"

Pozdr Daniel :D
Dane z ~70 turniejów jednak mówią trochę więcej niż wynik jednego gracza którego tak desperacko się trzymasz :-D
Ale spoko, możemy pograć na Twoich zasadach:
Obrazeksource
Co teraz? xDD
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No armia wymaga siwetnego kierowcy sam udowadniasz, nie ma wynikow za nic ale maski moga wpadac! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dancaarkiiel pisze:
Cuendae pisze:Hola hola, tylko nie gostek :/

Na taki warzywniak to nie grałem (nie licząc SS). Co prawda nie graliśmy na prosów, ale sam nim nie jestem, a wszystkie teamy, którymi się mierzyliśmy skończyły w top 20.

Co do lizaków, to zgadzam się z Qcem, że one są bardzo dobra armią, żeby dawać łatwe paringi i robić 20:0. Problem jest taki, że to jest w stanie robić tylko jeden build, który można lekko zmodyfikować..

Ogólnie jest ok, ale możliwości i wewnętrzny balans armii obsysają
Soz, miałem na myśli tego zagraniczniaka. Z tego co kojarzę też był wysoko a tylko jedną bitwę miał z normalnymi oponentami.
Dobra, jak dostanie łatwy paring... To chyba jak każda inna armia która dostanie łatwy paring, c'nie? :^)
Zewnętrznie troszeczkę poniżej średniej, wewnętrznie dramat.
-Qc- pisze:Co ty mnie z warzywniakiem kolego!

To danca ma jakis problem, ze lziaki sa chujowe, a jak ktos robi 100+ to niby za sabi gracze zeby to rozwazac. A ze inne armie rzadko robio takie spajki to juz olewa. Symboliczne bestie i UD w 100+ co przy tym ile tych armii bylo ( w warzywniaku tez) sugeruje jednak, ze nie do konca chce on analizowac dane ianczej niz pod teze "moja frakcja jest najchujowsza"

Pozdr Daniel :D
Dane z ~70 turniejów jednak mówią trochę więcej niż wynik jednego gracza którego tak desperacko się trzymasz :-D
Ale spoko, możemy pograć na Twoich zasadach:
Obrazeksource
Co teraz? xDD
ten uczuc kiedy uznajesz, ze lepiej jest posmiac sie z wyniku chlopaka, ktory mial 10 lat aby udowodnic qcowi swoj argument


also: dlaczego nie ma w srodowisku nowych graczy

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Naprawdę wyglądało Ci to na wyśmiewanie? :--DD
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

No dobra, to jaki jest ten jedyny słuszny build jaszczurek?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Alfa, slan, cory, latajki, razorki na od gięcie, stedzio/mystic. Do smaku coś z zestawu: caimany, ancienty caiman, salki.

Generalnie trochę osobistych preferencji gra rolę ale tym się chyba gra najprzyjemniej.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

-Qc- pisze:Alfa, slan, cory, latajki, razorki na od gięcie, stedzio/mystic. Do smaku coś z zestawu: caimany, ancienty caiman, salki.

Generalnie trochę osobistych preferencji gra rolę ale tym się chyba gra najprzyjemniej.
Tak ogólnikowo można opisać rozpę dowolnej armii, w dowolnym złożeniu ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Nie do końca. Wykluczam jakieś 75% booka xD a cory to taki inside joke lizakow, bo my gady wiemy że efektywnie nie mamy żadnych core
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Trujące skinki, klocki saurusow, skinki z kroxami - malo grywalne?
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Mało;) Trujących skinków nie widziałem w żadnej rozpie, klocek saurusów ok, nie ma alternatywy zbytnio, Kohorty też nie są najpopularniejsze.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

To core, coś trzeba wystawiać ale ptaszki ćwierkają że core lizaków to żenada.
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Heh, to może chociaż te skinki tanie na rynku wtórnym będą ;)
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Odnośnie corów jaszczurek..
Na ETC 100% rozpisek miało saurusy, a 60% rozpisek dobijało scoringi jakimiś małymi skinkami.

Nie mamy core, mamy saurusy :d

ODPOWIEDZ