Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: Hearthstone

Post autor: Albo_Albo »

Tutajec pisze:Imo dobre zmiany.

Dr. Boom jest trochę typu starego death knighta. Hagatha i Zuljin nie robią nawet połowy value.

Te 2 tury kiedy można po prostu przejechać warriora mogę wystarczyc
zależy oczywiście od sytuacji, ale wiele razy miałem sytuacje gdzie odpalałem go dopiero w 9 albo 10 turze z jakaś inna karta albo jego zdolnością specjalną, tak jest gorzej ale dalej nie przekreśla to imo decku control warriora

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Oczywiście że go nie przekreśla, bo heroiczny doktorek to tylko jedna z kart jakie robią obecnie control woja tak popularnym. Woj ma dużo* removali, plus dopiero co przecież dostał mumię ( 4-drop ktory może skasować większość 6-dropów, albo dwie "trójki" ), plagę, czy narzędzia do robienia naprawdę gigantycznych prowokacji.


*To jest jakąś połowę tego co ma kapłan i jakieś 2/3 tego co ma mag :roll: . Ale na tle innych klas faktycznie może to uchodzić za dużo.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

z magami to wszystkimi wygralem a podrzuc coz z kaplana

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Nowu update w grze. Zazwyczaj nie ma tam nic ciekawego, ale jeden z "pacznołtsów" jest ciekawy - karty z odkryciem nie będą już faworyzowały kart klasowych ( do tej pory karta klasowa miała 4x większą szansę na pojawienie się niż neutralna ). Zmieni to mocno moc niektórych kart, jak choćby starusieńkiego dark peddlera, którym łatwo było złowić dodatkowe power overwhelming czy soulfire. A wojowi trudniej będzie trafić dodatkowych omega dewastatorów.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Ktos sie szarpnal na nowa przygode?
Wiadomo jaka bedzie cena po okresie promocji albo ile golda za skrzydlo?

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Tyle samo co ostatnio - 5 skrzydeł, pierwsze darmowe, kolejne 700 golda każde. Można też kupować indywidualnie, albo całość za 20$.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .


Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Muszę przyznać, że podoba mi się lista dzikich kart jakie ( nawet jeśli tylko czasowo ) wprowadzają do standardu. Mamy ikony dziczy jak Imperatora czy n'zotha, ale też i sporo fanowych kart jak łomotrzyk, shaku, czy renouce darkness. Standardowi akurat zawsze przyda się trochę zamieszania.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Granie w dziczy pozwala trafić czasami na serio orginalne talie... Gram z warlockiem, ok. Uaktywnia się glenn, czyli evenlook, ok grało się z tym parę razy. Ale zaraz potem gra Zefira i kazakusa czyli renolock :P . Okeeej... A na koniec okazuje się że miał jeszcze zestaw pod mecha t'huna.... :shock: . To jakby mieć trzy różne talie w jednej #-o :lol2:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Trochę minęło odkąd ostatni raz ktokolwiek tu coś postował. A w międzyczasie był Blizzcon, był event dorzucający masę fajnych dzikich kart do standardu, wreszcie była zapowiedz i ujawnianie całej masy kart jaka już jutro wejdzie do gry.

I powiem wam, że będę trochę tęsknił za metagrą jaką obecnie mamy. Ba, trochę na pożegnanie mojego Bomb warriora zrobiłem coś czego bym się kiedyś nie spodziewał i zacząłem grać w standardzie. Na drabince ! I bożże jest to tak inne doświadczenie od tego do czego człowiek się przyzwyczaił po latach grania w dziczy. Nie trzeba się martwić o masę rakowych kart i zgiętych kombosów, chociaż jednocześnie brakuje mi wielu moich ulubionych kart. Cóż, nie można mieć wszystkiego ( no, chyba że się gra kapłanem w dziczy, wtedy to tak :P )
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Dobra, czas na otwieranie paczek wejścia smoków. 111, co jest całkiem elegancką liczba.

Legendy - 5 postaci Galakonda które każdy dostał plus 7 kolejnych : Talritha, Kotwica, Valdris, Zzeraku, Złota Fiki :D , Goru, Smokozguba,

Epiki - 23 - Fateweaver, Nekrium Apothecary (x2), Enbiggen (zwykła i złota ), Mana Gigant x2, Cumulo-maximus (x2), Sanktuarium x2, Ramming speed, tentacled menace (złota), wurmrest purifirer, transmorgifikator x2, smocze stado, lightforged crusader, dark skies, rolling fireball, złote toksyczne posiłki, Envoy of Lazul, veiled worhsiper,

Łącznie 2585 pyłu za duplikaty i kolejne 2000(!) za złotka, plus 6680 jakie już miałem, i znowu siedzę na 11k dustu do wydania. Mam wrażenie że już to kiedyś przerabiałem ^^...

le not bad ogółem :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

nerfy

https://www.hearthstonetopdecks.com/ner ... TNLPIbcM-A

witamy prieststone :) quest priest i ressurect priest teraz rzadza w sumie zrobilem 15 level z 20 w jeden dzien z 3 przegranymi tylko wiec ten tego

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

W dziczy prieststone jest od połowy 2017 :wink: . Trzeba jednak Blizza pochwalić za to, że NA-RESZ-CIE poprawiają balans na bieżąco a nie czekają nie wiadomo na co :mrgreen: . Ekspansja ma raptem miesiąc a już przeszła dwie poprawki. Czemu nie mogło tak być od zawsze :P ....
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

dlatego nie gram w dzicz bo to cos a la niezbalanasowana 8emka gdzie masz mono talie albo wypad


Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Obrazek
Mocą bohaterską tej karty będzie "Na początku tury, rzuć losowe zaklęcie". Tak, z każdej klasy :P . No wprost nie mogę się doczekać tych wszystkich kataklizmów, wypaczonych otchłani, buffowania nie tej strony co trzeba i okazjonalnego samobójstwa piroblastem w ryj :P .; Ech #-o
Albo_Albo pisze: 9 sty 2020, o 21:08 dlatego nie gram w dzicz bo to cos a la niezbalanasowana 8emka gdzie masz mono talie albo wypad
No właśnie niekoniecznie. Mono talie są dość popularne bo reno i zefir to raz, dwa że dzicz ma tak przebogaty arsenał kart że każdą drugą kopię dobrej karty można łatwo zastąpić czymś albo równie dobrym albo naprawdę niewiele gorszym. Ale ta sama wielka różnorodność sprawia też że (przez większość czasu ) dzicz niejako balansuje się sama. Da się, i to nawet wcale nie tak rzadko, trafić na naprawdę oryginalne talie, bo dzicz pozwala na tworzenie totalnie z dupy wziętych kombosów. Problemem w dziczy ( tak samo jak w standardzie zresztą tylko na większą skalę ) są karty i ich kombinacje które pozwalają totalnie oszukiwać na koszcie i mana-efektywności. Np. jak mindbalst kosztuje 2 many i zadaje 5 obrażeń w pysk, jest to mocne ale jeszcze spokojnie mieści się w granicach uczciwości. Jak ten sam mindbalst kosztuje nagle 0 many i zadaje 40 obrażeń to jest chore ](*,)
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .


Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

lolek.
blizzard juz nie wie co ma robić. spellbreaker do hof? xD kupa smiechu i niedrogo;] tak samo z mindcontrol tech.
Gra troche sie zepsuła moim zdaniem. :<
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Aldean pisze: 19 mar 2020, o 09:18
lolek.
blizzard juz nie wie co ma robić. spellbreaker do hof? xD kupa smiechu i niedrogo;] tak samo z mindcontrol tech.
Gra troche sie zepsuła moim zdaniem. :<
zobaczymy, był przez chwilę kapłan dominanta ale teraz już są inne szybkie decki imo może namieszać i za chwilę będą robić znowu update

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

I znowu naszedł dzień premiery nowego Hs dodatku i czas otwierania paczek. Tym razem ilość jest rekordowo mała, bo tylko 49, ale zawdzięczam to tylko i wyłącznie temu że pomiędzy Rubieżą a wejściem smoków kupiłem za złoto obie przygody z poprzedniego roku, co bardzo wydrenowało mi rezerwy złota ( bez tego były by 63 paczki więcej :roll: ). Ale jednocześnie weszła też (częściowa, ale zawsze :P ) protekcja przed nadduplikatami więc nie powinno być jakoś super źle...

Efekty ?

Epiki - 8 ( wędka, przemytnik, warmaul, 2x mo'arg artefaktor, wybuch aspektu, 2x księga nadziei )

Legendarne - 2 ( zixor i magtherdion )

880 pyłu za nadmiarówki plus 400 za złote karty.

Tak więc straszna posucha w legendach, ale bez tragedii w epikach. Plus protekcja działa i mimo mizernej ilości paczek, commony i rary są w zasadzie bez dziur czego nie mogę powiedzieć o wielu otwieraniach 100 plus paczek :roll:
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

ODPOWIEDZ