Saurian Ancients 2.0

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Re: Saurian Ancients 2.0

Post autor: Dancaarkiiel »

@Huss Bardzo fajna rozpa :)

@Cuendae Mówiłem :^)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

W czwartek będą lizaki, jak ktoś gra na skurwielach, alpha i prieście niech się przygotuje :'^)
Obecna rozpa ~100pts w dół, lets go baby
Obrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

Ale to w czwartek już cały drugi patch czy tylko jakieś tam armie?

Tylko nie mów, że skrzywdzili nam alphe D:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancaarkiiel pisze:W czwartek będą lizaki, jak ktoś gra na skurwielach, alpha i prieście niech się przygotuje :'^)
Obecna rozpa ~100pts w dół, lets go baby
na czym?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Cuendae pisze:Ale to w czwartek już cały drugi patch czy tylko jakieś tam armie?

Tylko nie mów, że skrzywdzili nam alphe D:
W czwartek powinna być reszta armii + Arcane Compendium, czyli magia i itemki. Skrzywdzili.
-Qc- pisze:
Dancaarkiiel pisze:W czwartek będą lizaki, jak ktoś gra na skurwielach, alpha i prieście niech się przygotuje :'^)
Obecna rozpa ~100pts w dół, lets go baby
na czym?
Na Ramphodonach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Mogłeś napisać, że w górę jak podrożało, a nie w dół, co sugeruje spadek cen.

Jak tam upgrade skink palanquina z hatem? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Okoń pisze:Mogłeś napisać, że w górę jak podrożało, a nie w dół, co sugeruje spadek cen.

Jak tam upgrade skink palanquina z hatem? :wink:
Ke? :)
Alpha, Priest i Ramphodony w górę. Moja lista, która ich nie ma w dół.

Upgrade na razie nie ruszony, ale kibel w górę, więc... x-D
Może jeszcze się zmieni. Spirit tak samo nie ruszony, czego absolutnie nie ogarniam.
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

A jakieś spektakularne obniżki?

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Dancaarkiiel pisze:W czwartek będą lizaki, jak ktoś gra na skurwielach, alpha i prieście niech się przygotuje :'^)
Obecna rozpa ~100pts w dół, lets go baby
Jak w pierwszym zdaniu napisałeś o konkretnych unitach, a potem w następnym że rozpiska w dół, to logicznie tak to się właśnie rozumie, zwłaszcza że nie każdy wie jakim złożeniem pograwasz. Przygotowywać można się też przecież na obniżki. :P

Tego, że nie ruszą plaque of the snake god, to się spodziewałem w momencie jak Just Flo spytany przeze mnie o brak tej opcji w ankiecie odpowiedział, iż najwyraźniej pominęli ją w turniejowych arkuszach danych. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2019, o 14:41 przez Okoń, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Big Boss M. pisze:A jakieś spektakularne obniżki?
Żółwik, wiadomo x--D
Reszta maks -10
Okoń pisze:Jak w pierwszym zdaniu napisałeś o konkretnych unitach, a potem w następnym że rozpiska w dół, to logicznie tak to się właśnie rozumie, zwłaszcza że nie każdy wie jakim złożeniem pograwasz. :P

Tego, że nie będzie obniżki plaque of the snake god, to się spodziewałem w momencie jak Just Flo spytany przeze mnie o brak tej opcji w ankiecie odpowiedział, iż najwyraźniej pominęli ją w turniejowych arkuszach danych. :mrgreen:
Potwierdzam, tabliczka nawet nie jest liczona. :mrgreen:
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Danca gra byle gownem, pomyslcie o czyms czego na zdrowy rozum byscie nie brali, a on ma tego w liscie ze 2

Drozeja dobre rzeczy, a danca ma w liście 10 chujowych kazda po 10 punktów tansza.

Happy danca, happy lizaki top3 dna dostaje po nerfach tego co jeszcze działa <3
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

No powiem szczerze że lekko śmiechłem jak zobaczyłem że Alpha podrożeje. Canony poszły w dół, Smoki tańsze ale OP Alpha musi być droższy bo przecież był w tylu rozpiskach:D Może chociaż potanieją kowboje na raprach xD jak nie to nie widzę nic ciekawego do CC w tej armii

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Chodzi o to combo ze SPiritem, d6 imaptów s7 d3 ran to po prostu zbyt wiele
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

-Qc- pisze:Chodzi o to combo ze SPiritem, d6 imaptów s7 d3 ran to po prostu zbyt wiele
Nie pisz takich rzeczy Qcu, bo jeszcze ktoś się nabierze. :wink:

Stedzio z enginem i slann z graspem też do góry, bo grają.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wystarczy pewność siebie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

ok.. czyli nerfy dla alphy, slanna, rhampadonów, taurosaura, skink priesta.
I buffy dla TG, pteradonów, saurus cavy, baby carno,thyro.

Koniec końców zbuffowane jednostki dalej będą niegrywalne, a grywalne znerfione - SA jeszcze słabsze. Like it!

Czyli liczymy już tylko na FAB za te kilka lat

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Patrząc po dotychczas poprawionych codexach, to zmiany są kosmetyczne o max 10pkt, dlatego byłbym spokojny :)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

-Qc- pisze:Chodzi o to combo ze SPiritem, d6 imaptów s7 d3 ran to po prostu zbyt wiele
Taa, za wiele w ch*j :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

-Qc- pisze:Danca gra byle gownem, pomyslcie o czyms czego na zdrowy rozum byscie nie brali, a on ma tego w liscie ze 2

Drozeja dobre rzeczy, a danca ma w liście 10 chujowych kazda po 10 punktów tansza.

Happy danca, happy lizaki top3 dna dostaje po nerfach tego co jeszcze działa <3
No a jak, klucz do szczęścliwego życia to myślenie przyszłościowo - 200 IQ m8 :^)
Stan pisze:Patrząc po dotychczas poprawionych codexach, to zmiany są kosmetyczne o max 10pkt, dlatego byłbym spokojny :)
Alpha poszedł o 30 do góry... x--D

Nerfy: Kibel +20, Grasp, Engine, JStaff, Traveller +10, Tauro, Ramphodony, 1st Weapon Beast, 1st Chameleon +5
Buffy: Shard -15 (wat), Połowa itemów -5, Połowa dyscyplin -10/-5, Beta Carno -30, Vet Raptor -10, Ancient -10, Kohorta -5/-1, Scaimany -10, Cała Guerilla -10/-5, 1st Caimany -5, GW -1, Raptory -10/-5, Stygio -10, Great Bow -20 plus inne duperele - buffów jest zdecydowanie więcej. :mrgreen:
Przypominam, że te zmiany są w becie (nawet jak wyjdą w czwartek) i zostaną ostatecznie zaakceptowane za ~2 miesiące.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Żenujące te buffy, a już myślałem że wyjmę lizaki z szafy...
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ