Saurian Ancients 2.0

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Saurian Ancients 2.0

Post autor: QQrydza »

Nawet gram tymi rzeczami co piszesz. Alfa z obnizka szarda wyjdzie na zero prawie.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Nie. Shard tanieje mniej niż alpha drożeje. Imo w ten sposób chcą osiągnąć aby alpha był ogólnie nieco droższy oraz aby shard był atrakcyjniejszy dla captaina na taurosaurze.

TG nie dostaną boosta, bo o ile minimal unit size nieco tanieje, to additionale lekko w górę (xD) i must-have rending banner też up. :P

Mnie najbardziej boli popsucie buildów na skink priestach: książka + sun tablet oraz jade staff + sun tablet (nie wejdzie nic z tego).
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

-Qc- pisze:Nawet gram tymi rzeczami co piszesz. Alfa z obnizka szarda wyjdzie na zero prawie.
L2Count
Okoń pisze:Nie. Shard tanieje mniej niż alpha drożeje. Imo w ten sposób chcą osiągnąć aby alpha był ogólnie nieco droższy oraz aby shard był atrakcyjniejszy dla captaina na taurosaurze.

TG nie dostaną boosta, bo o ile minimal unit size nieco tanieje, to additionale lekko w górę (xD) i must-have rending banner też up. :P

Mnie najbardziej boli popsucie buildów na skink priestach: książka + sun tablet oraz jade staff + sun tablet (nie wejdzie nic z tego).
Tak jak piszesz. Obniżki na Skinku (-5) i Tauro pod niego (-15) oraz łuk za darmo sprawia wrażenie ciekawej opcji. Żeby tylko jeszcze nie obniżał dyscypliny modelu :P
Nie oszukujmy się, Tablet i Książka było zwyczajnie wygięte. Szkoda, że nie zostawili JStaff+Tablet, itemy na siebie nie wpływają więc nie ma takiej wartości jak w poprzednim złożeniu.
Obrazek

Cuendae
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: Cuendae »

W nerfach wymieniłeś dosłownie całą moją rozpiskę poza corami.

W buffach nic, czym gram.

GG

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ojej bo to 15 punktów czyli 7,5 starych to nerf że jprdl :* prawie 0 gościu :D

Raptory zacznijcie grać
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

W tym booku wszystko powinno pójść w dół o 10% i można by myśleć nad grą tą armią
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Można grać każdą armią i myśleć o niej Andrzej, a nie tylko 60 psów i do przodu :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Cuendae pisze:W nerfach wymieniłeś dosłownie całą moją rozpiskę poza corami.

W buffach nic, czym gram.

GG
I o to włąśnie kurwa chodzi XD
Przestańcie kopiować rozpiski to ta gra będzie o wiele ciekawsza, polecam.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

-Qc- pisze:Można grać każdą armią i myśleć o niej Andrzej, a nie tylko 60 psów i do przodu :D
To, że 60 psów gra zajebiście to nie wina Andrzeja, tylko problemów z grą. Andrzej to tylko brutalnie z exploitowal ;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mamut pisze:
Cuendae pisze:W nerfach wymieniłeś dosłownie całą moją rozpiskę poza corami.

W buffach nic, czym gram.

GG
I o to włąśnie kurwa chodzi XD
Przestańcie kopiować rozpiski to ta gra będzie o wiele ciekawsza, polecam.
Piszesz do goscia od któego się xeruje, a nie który xeruje Mamut

poza tym kuźwa gra sie tym co jest dobre. A w ramach balansu gorsze w gore dobre w dol. Tylko nasze gorsze potrzebuje wiecej niz delikatny punkcików.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

-Qc- pisze:
Mamut pisze:
Cuendae pisze:W nerfach wymieniłeś dosłownie całą moją rozpiskę poza corami.

W buffach nic, czym gram.

GG
I o to włąśnie kurwa chodzi XD
Przestańcie kopiować rozpiski to ta gra będzie o wiele ciekawsza, polecam.
Piszesz do goscia od któego się xeruje, a nie który xeruje Mamut

poza tym kuźwa gra sie tym co jest dobre. A w ramach balansu gorsze w gore dobre w dol. Tylko nasze gorsze potrzebuje wiecej niz delikatny punkcików.
Teraz wszystko jest grywalne, więc nie zgodzę się z tą opinią. Nie gra się tym co dobre tylko rozpiską która jest dobra. Tak nawet w lizakach da się z 2 albo 3 archetypy odnaleźć, jak np. to co teraz Bigos kreci a co naprawde dobrze gra.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Mamut problem w tym że w SA jest kilka rzeczy które nie grają i na stołach się ich nie widzi bo poprostu są fatalne, obawiam się że ten stan rzeczy utrzyma się do wydania nowego booka. Rozpa którą teraz grałem też dostanie mocno po dupie, a raczej straci sens, więc trochę słabo bo każda rozpa ma coś Alpha/tablet/slann/ripki i to wszytsko drożeje a te Buffy jednak chyba nie zrekompensują tych nerfow. Armia stanie się nudna chociaż myślałem że już jest;) ale może być gorzej, ciekawe jaki pickrate miały saurusy z +1As;) bo kosztują chyba podobnie jak Wariorzy chaosowi a raczej podjazdu nie mają. Brakuje SA synergii która jest w innych armiach, wystarczyło by dać bodyguarda dla ccaimanow jak jest tam hero csiman i już się robi ciekawie, inne armie mają takie opcje ,SA wygląda przy nich biednie;)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Z savem jesteś teoretycznie leszy od WDG, o 2 więcej ap, inicjatywa ta sama, ataków tyle samo. Tylko lepszą magię masz.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Porównujesz teraz saurusy z spearami i marką -1ap do worków gołych bez marek etc? What?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

-Qc- pisze:Piszesz do goscia od któego się xeruje, a nie który xeruje Mamut
xDDD

Obrazek
Pewnie bug, ale i tak beka :--DD

@Big Boss M.
Krokodyl to jakieś 2% :)

@Mamut
Dude pls
20 Gołych Wojaków - 455
20 Krokodyli - 440 (z wykałaczkami 480)
Chyba oczywiste która jednostka jest lepsza? :--D
Obrazek

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

@Dancaarkiiel
Dobra zmiana z plaque of the snake god, podwójny koszt i niepokazany w change logu, musiał być przegięty. xD

A tak serio to trzeba będzie im napisać, że po pierwsze bug, a po drugie jak już będą korygować cenę, to niech zrobią obniżkę, bo to już drugi update w którym zlewają całkowicie upgrade z hatred dla skinków. Teraz w sumie nawet dostaje nerfa, bo bazowy palanquin dla skink priesta drożeje.

Czy będzie do wglądu na bp lub na 9th age w odpowiednim temacie procentowy wykaz wybieranych jednostek/skillów/przedmiotów?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Już zgłosiłem. Napisać o obniżce też można w sumie, why not.
Zależy od zapytanej osoby. :^)
Dodaj mnie na pejsie to pogadamy.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Wszystko jest grywalne eh marzenia marzenia. Jest spoko ale nie szalej.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

>Warlord z Dawn+Dusk+Taurokaskiem przestał istnieć
>Migt+Judgement znerfione, Duke z Valour (duele) wraca do łask
Czy TG właśnie poszli się jebać? :?:
Obrazek

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Ja grałem na Warlordzie z wykałaczką, regena i potka szybkości, i tez juz nie gra;)

ODPOWIEDZ