Z Andrzejem przez blat - wideorelacja z turniejów

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Z Andrzejem Przez Blat - wideorelacja z turniejów

Post autor: Slayer Zabójców »

Nie ma to jak grać armią do której nie znasz zasad :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

W bitwie że mna, a była to 4 gra jeszcze próbowałeś rzucać na 4+ i dopiero na moją prośbę sprawdziłeś tobą rozpie. Tak więc albo pół turnieju grałeś źle albo musiano Ci to przypomnieć kilka razy, bo jakoś nie wierzę by WarX tego nie wyłapał.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Widzę, że film cieszy się sporym zainteresowaniem. Dzięki chłopaki za tak dokładną analizę i zwrócenie uwagi na nieprawidłowości, sam bym zapewne nie wyłapał wszystkich błędów. Fajnie że Wam się chce :)

Kolejny film już w przyszłym tygodniu, stay tuned!
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Slayer Zabójców pisze: 26 paź 2019, o 17:03 Nie ma to jak grać armią do której nie znasz zasad :D
To zrób rozpiskę na demonach i zagraj nią na turnieju pierwszy raz w życiu, nagraj to i zobaczymy ile wyłapiemy twoich błędów :)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Mamut pisze: 27 paź 2019, o 11:47
Slayer Zabójców pisze: 26 paź 2019, o 17:03 Nie ma to jak grać armią do której nie znasz zasad :D
To zrób rozpiskę na demonach i zagraj nią na turnieju pierwszy raz w życiu, nagraj to i zobaczymy ile wyłapiemy twoich błędów :)
:D? Turniej to idealne miejsce na naukę podstawowych zasad twojej armii, brawo!
Na tym polega różnica, że normalny gracz(widocznie do takich się nie zaliczasz) najpierw zagrałby kilka gier i dokładnie zapoznał się z jej zasadami. Myślę, że sprawdzenie statystyk swoich jednostek to dobry początek przygody :D
Obrazek

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

Slayer Zabójców pisze: 27 paź 2019, o 12:52
Mamut pisze: 27 paź 2019, o 11:47
Slayer Zabójców pisze: 26 paź 2019, o 17:03 Nie ma to jak grać armią do której nie znasz zasad :D
To zrób rozpiskę na demonach i zagraj nią na turnieju pierwszy raz w życiu, nagraj to i zobaczymy ile wyłapiemy twoich błędów :)
:D? Turniej to idealne miejsce na naukę podstawowych zasad twojej armii, brawo!
Na tym polega różnica, że normalny gracz(widocznie do takich się nie zaliczasz) najpierw zagrałby kilka gier i dokładnie zapoznał się z jej zasadami. Myślę, że sprawdzenie statystyk swoich jednostek to dobry początek przygody :D
Czyli wszystkim nowym, początkującym graczom mowimy stanowcze "wypier@$!aj z turnieju!!!" i "naucz sie grac cieniasie" i "tylko zwałuj mnie szmato to popamiętasz!"?

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Jeśli nie potrafisz zapamiętać ile twoja jednostka ma siły albo na ile trafia twoja broń strzelecka to tak, proszę wypierdalać :)
Naprawdę czułbym zażenowanie gdyby przeciwnik przechodził do fazy strzelania i w tym momencie przed jakimkolwiek rzutem kostką zaczął studiować SWOJĄ rozpiskę.
Wystarczy, że 95% graczy nie zna zasad z głównego rulebooka(tak też się do tego grona zaliczam), tak więc niech każdy się chociaż trochę przygotuje i pozna zasady swojej własnej armii, miejmy odrobinę szacunku dla przeciwnika :)
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Slayer Zabójców pisze: 27 paź 2019, o 12:52
Mamut pisze: 27 paź 2019, o 11:47
Slayer Zabójców pisze: 26 paź 2019, o 17:03 Nie ma to jak grać armią do której nie znasz zasad :D
To zrób rozpiskę na demonach i zagraj nią na turnieju pierwszy raz w życiu, nagraj to i zobaczymy ile wyłapiemy twoich błędów :)
:D? Turniej to idealne miejsce na naukę podstawowych zasad twojej armii, brawo!
Na tym polega różnica, że normalny gracz(widocznie do takich się nie zaliczasz) najpierw zagrałby kilka gier i dokładnie zapoznał się z jej zasadami. Myślę, że sprawdzenie statystyk swoich jednostek to dobry początek przygody :D
Gra z tobą to na pewno czysta przyjemność :)
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Co za szkoda, ze przedszkola w niedziele są pozamykane :D Mam nadzieję jednak, że większość osób tutaj ma na tyle oliwy w głowie żeby zrozumieć, że jest różnica między "mitycznym świeżakiem zaczynającym grę w 9th age" a bądź co bądź starym wiarusem jak Andrzej który mógłby poświęcić tę godzinkę w pociągu na zapoznanie się ze statystykami swojej armii :)
Druga sprawa, że jest spora różnica gdy grasz z nowym graczem który nie zna jakiejś zasady i sięga do książki żeby ją sprawdzić, a graczem który nie zna statystyk połowy swoich jednostek i w zaparte wali ci kity, że jest tak a ty wiesz, że jest zupełnie inaczej, a potem co chwile zagląda do książki i stwierdza, że masz rację.
Obrazek

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Widzę że poziom rozmowy tutaj zdecydowanie spadł do przedszkola, którego tak bardzo Tobie brakuje.
Dyskusja merytoryczna skończyła się z 3 strony temu więc ja też przestanę to ciągnąć, adios i czekamy na kolejne relacje.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

No tak, twoje posty na pewno nie posiadają żadnej wartości merytorycznej, jedyne co potrafisz to nieumiejętnie użyć sarkazmu :)
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Andrzej - dzięki za grę, ja tam pretensji nie mam, liczę na rewanż. Jeśli miałbym coś podpowiedzieć, to faktycznie poczytaj rozpiskę przed turniejem. Może warto też, abyś używał kątowników do oznaczania pozycji wszystkich swoich oddziałów, też mam zamiar tak grać. U nas akurat nie było problemu, bo umówiliśmy się na dystans slayersów do kuszników i włóczników, ale między 32:00 a 35:00 mam wrażenie, że resztki slayerów w trakcie mojego ostrzału i magii przesuwały się sukcesywnie w stronę moich linii.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
jawor
Oszukista
Posty: 866
Lokalizacja: Animosity Szczecin, Poznań

Post autor: jawor »

Jeszcze jak poprawia sobie paluszkiem hahahahahaha
Obrazek

Awatar użytkownika
jackie
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: wadowice

Post autor: jackie »

A przyjrzeliscie sie jak po tej salwie w 32 minucie zdejmujac slayerow przesunoł ich najpierw do tyłu na swoją niekorzyść?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Grunt, że modele podróżują w momencie, kiedy nie powinny - znaczniki zalecane przy wszystkich oddziałach na stole ;-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Hehe.
Może zamiast zainwestować w kamerkę, powinien zainwestować w magnetyczny stół który można przyciskiem rozmagnesowac na czas fazy ruchu.

Albo wariant eko - przybijać gwoździami do blatu.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sorki wielkie za opóźnienie, ale trochę mnie życie porwało, poniżej kolejna bitwa ze Śwdnika, niestety nie pamiętam która z kolei, jak przeciwnik pamięta niech napisze. Enjoy :)

https://youtu.be/IYb152uKy7I
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Wreszcie dobra nazwa tematu.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Witam po świętach, mam nadzieję że pojedliście i popiliście porządnie!

Wiem, wiem, na pewno z niecierpliwością czekacie na resztę filmów ze Świdnika i dalszy Pochód Krasnoludów. Już prawie wszystkie filmy ze Świdnika są wgrane na YT i będą dostępne w tą niedzielę popołudniu :)

Tymczasem wrzucam jako teasera 2 bitwę vs Xargos z Mistrzostw Podbeskidzia sprzed 2 tygodni, na których zająłem 1 miejsce! Pierwszej bitwy niestety nie będzie, ponieważ przeciwnik nie zgodził się na nagrywanie, natomiast 3 bitwa będzie we wtorek wieczorem 31 grudnia - zapraszam na Sylwestra z Andrzejem :)

Part1:
https://youtu.be/vaXXKJR65qk

Part2:
https://youtu.be/0L39r4l7804

Jutro rano po raz kolejny jadę do kolegów z Wrocławia - tydzień temu zajęłem 2gie miejsce
Czy uda mi się poprawić wynik? Będziecie mogli obejrzeć sami już wkrótce!

Dajcie znać co chcecie jako kolejne, bitwy ze zgrupowania kadry czy z lokala we Wrocławiu?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Lokal we Wrocławiu wiadomo! Kogo jakaś tam kadra obchodzi :D
Obrazek

ODPOWIEDZ