GoT II - Warszawa

ODPOWIEDZ
Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

GoT II - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Siema,
Szukam ludzi do grania w Grę o Tron (edycja angielska) II wydanie, w Warszawie, najchętniej w Paradox'ie lub innym tego typu miejscu. Oczywiście przy piwku. Kilku własnych ludzi mam, ale trudno jest zebrać 6...

Pozdrawiam,
Zwolin
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Piszę się na coś takiego. Miałem pierwszą edycję, ale była z nią taka bieda, że mi spodobała się bardzo, a mojej ekipie w ogóle. W celu częstszego grania w drugą edycję planuję nawiązać znajomości z tzw. środowiskiem.

ps. W Padbarze też ludzie grają w karcianki - a łatwiej dojechać.

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Ja też chętnie bym dołączył.

@gervaz tam pełno magicowców siedzi, nie wiem czy planszówkowiczów nie poszczują critami z talii :lol2:
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

dumny puchacz
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: dumny puchacz »

Zależy od dnia tygodnia, bywam tam regularnie i nie spotkałem nikogo kto grałby w magicka,za to w planszówki jak najbardziej. Kilku znajomych którzy grają tam w netrunnera też coś wspominało o grze o tron, pewnie szóstkę do składu znajdziecie bez problemu.

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Czy po czterech latach to aktualne? Bo ja bym pograł.

ODPOWIEDZ