[Bielsko-Biała] 15-12-19, Mistrzostwa Podbeskidzia '19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Arrander
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Re: [Bielsko-Biała] 15-12-19, Mistrzostwa Podbeskidzia '19

Post autor: Arrander »

Bede i ja

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

bede z ojcem
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

WYNIKI:
1. Andrzej, DL, 48
2. Laik, SE, 47
3. BigBossM, SA, 46
4. Olek, DH, 42
5. Arrander, SA, 41
6. DeBelial, WDG, 41
7. Xargos, OG, 37
8. Benek, VC, 35
9. Bestia, BH, 33
10. Marek, DL, 32
11. Syraf, VC, 28
12. Stone, KOE, 25
13. WWSek, OK, 24
14. Jackie, WDG, 23
15. Miszta, HBE, 23
16. Traxors, OG, 22
17. Bogu, DL, 17
18. Szymu, OG, 15
19. Mały, SA, 3

Dzięki wszystkim za przybycie i gratulacje dla Andrzeja za zwycięstwo!

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Znerfić lizaki!
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

Pytam się kolegów po fachu, a jechałem w aucie z top 5, jak bretą mam zabić idola u orków. Dowiaduje się, że idol nie ma stubborn jak twierdził Traxors.
O podium się nie biłem, ale gość nie miał rozpy, a ja dopiero się uczę. Nie można ludzi bez rozpy wpuszczać na turniej, bo jak ja mam weryfikować każdy jeden stat skoro wszyscy wałują na porzadku dziennym jakby to była część strategii co najmniej.

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

Zgadzam sie, posiadanie rozpiski na turnieju powinno byc obowiazkowe :)

Awatar użytkownika
Olek84
Mudżahedin
Posty: 247

Post autor: Olek84 »

Idol działa jak demon sypie się:) więc nie ucieka z tego co wiem..

Awatar użytkownika
dravenlord
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41

Post autor: dravenlord »

Rozpa obowiązkowo - nie na kolanie, nie w telefonie, to już tyle razy budzi pewne kontrowersje.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ale pieprzycie :D #-o I co wam da wam ta rozpa? W domyślnym formacie euro bo chyba nie chcecie ode mnie wymagać pirackiego AB albo zmuszać kogoś do kupowania oryginalnego AB :roll:
Ludzie nauczcie się w końcu że zasady się sprawdza w booku a nie w rozpisce która swoją droga przez statystyki robi się tragicznie mało czytelna. I to obowiązek posiadania booka powinien być na turniejach :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Weź Eltharion przestań trollować albo wgl się wypowiadać ;) ;) :* :P
Obrazek

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Eltharion pisze: 16 gru 2019, o 10:14 (...) bo chyba nie chcecie ode mnie wymagać pirackiego AB albo zmuszać kogoś do kupowania oryginalnego AB :roll:
Ludzie nauczcie się w końcu że zasady się sprawdza w booku a nie w rozpisce która swoją droga przez statystyki robi się tragicznie mało czytelna. I to obowiązek posiadania booka powinien być na turniejach :wink:
Tak tylko zupełnie informacyjnie dodam, że oprócz "pirackiego" AB są darmowe, dedykowane programy do robienia rozpisek do 9th age ;).

Battlescribe (apka na telefon lub na kompa) - robi rozpiski zarówno ze statystykami jak i zasadami specjalnymi lub bez tych dodatkowych informacji.

9th builder
(narzędzie online) - robi rozpiski zarówno ze statystykami jak i zasadami specjalnymi lub bez tych dodatkowych informacji.

Newrecruit (apka na telefon jak i narzędzie online) - robi rozpiski idealnie pod format ETC
Obrazek

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Na telefonie używam newrecruit.eu - polecam :)

Awatar użytkownika
Stone
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 192

Post autor: Stone »

Ja mam mniej jak 15 bitew na koncie na 2.0.
Jest wałowanie i jest Wałowanie. Najlepiej jak ktoś sam się wałuje. Wyciskanie komuś kitu jak sie pyta za 5dp to jest zły sport.
Posiadanie rozpiski rozwiązuje te wątpliwości.
Można zglądnąć do rozpy i sobie coś 'przypomnieć ', można zglądnąć do rozpy i zmienić zdanie. Można oskarżyć kogoś, że nie umie czytać ze zrozumieniem. Posiadanie rozpy to doskonala okazja do wielu konwersacji i zacisniana znajomości :)
Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Oczywiście rozpa powinna być, ale wątpliwości zawsze w księdze. Pobranie to parę sekund. Ja sam ściągnąłem dwie książki na turnieju jak sprawdzałem coś dokładniej.
Nie usprawiedliwiam Traxorsa, bo wał to wał, ale nie dałbym głowy, że wcisnął go specjalnie...

Od następnego razu będą punkty za rozpiskę i punkty za książkę.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Bardzo jestem ciekaw jak wyglądały bitwy Andrzeja na tym turnieju bo widziałem pół minuty bitwy z Benkiem i już była "pomyłka" przy dostawianiu oddziałów w szarży (zasada maksymalizacji modeli została mocno olana)- Andrzej wrzuć więc proszę obie nagrane bitwy, wyjątkowo obejrzę je i zobaczę czy to wyjątek.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

bestia
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: bestia »

Benek również nie doczytał zasad i po śmierci generała krzykacz normalnie powinien sie sypać i nie ma tez zasady Autonomous :)

Awatar użytkownika
Janek(Gruby)
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: Janek(Gruby) »

No nieźle tu dupa zabolała.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Tomku. Może Ty nagrasz swoje bitwy. Też chętnie je obejrzę. Na pewno czegoś nowego się nauczę. Nie podejrzewam Cię o absolutnie żadne "błędy" przez 9 godzin grania.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jak tylko będę przestawiał przeciwnikom figurki to zacznę.
Marku, gdyby mój syn oszukiwal ludzi to byłoby mi mocno wstyd i coś bym z tym zrobił zanim zaczalbym skupiać się na tych którzy to wytykaja.

Andrzej sam się zaoferował, nie bez powodu, że będzie nagrywał i wrzucał swoje bitwy.
Każdy popełnia błędy, pytanie jakie, ile i kto to robi (od doświadczonego gracza należy wymagać żeby znał zasady, szczególnie takie które nie zmieniły się od 7 edycji co najmniej).
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

A w ogóle to wesołych świąt. ! :)

ODPOWIEDZ