Zebrane z tygodnia

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Re: Zebrane z tygodnia

Post autor: quidamcorvus »

Dzień podły,

Jeśli szanowne państwo-draństwo ma chwilę wolnego czasu to zapraszam do lektury #448 wydania 'Zebranych z tygodnia', które pozwoliłem sobie ozdobić 'modelem tygodnia': Cyberpunk Chick, którą pomalowała Natalia​.

Obrazek

https://zebraneztygodnia.blogspot.com/2 ... a-448.html

A jeśli chcecie wesprzeć DansE MacabrE​ przy tworzeniu kolejnych podsumować, to możecie to zrobić na Patronite.pl​.

https://patronite.pl/quidamcorvus

nPzdr,
qc

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dzień podły,

Jeśli szanowne państwo-draństwo jeszcze nie zjadło drugiego śniadania, to możecie sobie poranną kawę lekturą #449 wydania 'Zebranych z tygodnia', które pozwoliłem sobie ozdobić 'modelem tygodnia', a właściwie modelami: Red-Hot Swords and the Guardian of Souls, które pomalował Rob Hawkins z The Rob Hawkins Hobby Blog.

Obrazek

A projekt możecie wesprzeć na patronite.pl.

https://patronite.pl/quidamcorvus

nPzdr,
qc

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

27 października na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem #450 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem zdjęciem pracy Hunting the Hunter, którą pomalował José Miguel Fernández.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Na blogu opublikowałem także #451 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił 'model tygodnia': Knockers pomalowany przez Debbie Volquarts.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

17 listopada na blogu DansE MacabrE opublikowałem #453 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem modelem Samo, którzy wyrzeźbił i pomalował Lukas Zaba.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dziś znów podwójnie, bo wpisy z 23 i 24 listopada.

I tak dziś na łamach bloga DansE MacabrE zamieściłem #454 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem modelem tygodnia The Barbarian Trinity pomalowanym przez Alexa Silvestri.

[center]Obrazek [/center]

Na blogu znajdziecie także recenzje Chaos Legionary Small Banners od Kromlech...

[center]Obrazek [/center]

...a także Wargames terrain mat – Rake’s Corner od Deep-Cut Studio...

[center]Obrazek [/center]

...i Knight with Henchman od Lead Adventure.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto na blogu opublikowałem zdjęcia pomalowanego zestawu Blacksmith Basing Kit od HQ Resin...

[center]Obrazek [/center]

Na blogu możecie także przeczytać o bitwie u bram Kisleva i nauczaniu magii oraz zapoznać się z archiwalnymi wydaniami Zebranych z tygdodnia: odcinkiem #193 oraz #141.

Z kolei w warsztacie znajdziecie relację z budowy domu zamożnego mieszczanina...

[center]Obrazek [/center]

...i malowania metalików na modelu Ogre Mercenary Zwabenland Landsknecht od Werewoolf Miniatures.

[center]Obrazek [/center]

Na blogu znajdziecie także wywiady, których udzieliłem Zasadzce oraz Hakostwu, a także kolejny odcinek cyklu Z życia Stefana....

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

1 grudnia opublikowałem #455 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem modelem tygodnia: Kyaaten, popiersie pomalował Sylvain_Aubut.

Obrazek

Na blogu dostępne są także archiwalne #403 oraz #194 i #142 wydanie Zebranych z tygodnia.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Weekend, będzie więc podwójnie za 7 oraz 8 grudnia.

Dziś na blogu DansE MacabrE opublikowałem #456 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia Plague Tower of Nurgle, zdjęcia opublikował Morback na Le Blog dé Kouzes.

Obrazek

Na blogu opublikowałem także przygotowaną przez Sarmora z The Node recenzję zestawu Barbarians Command Group od Rotten Factory...

Obrazek

...rozpakowałem także pudełko z modelami The Skavenblight Scramblers od Games Workshop.

Obrazek

W galerii opublikowałem zdjęcia pomalowanego zestawu Wooden Barrels Set od HQResin...

Obrazek

...a także Zombie od Heresy Miniatures.

Obrazek

W warsztacie pracowałem nad Zbrojnymi z Middenheim...

Obrazek

...oraz budowałem zajazd 'Bastion'.

Obrazek

Rekrutowałem także Wielkie Szczury w szeregi Skavenów z klanu Eshin do Warheim FS.

Obrazek

Pomalowałem także ubrania na modelu Ogre Mercenary Zwabenland Landsknecht od Werewoolf Miniatures.

Obrazek

Dostępna jest także kolejna porcja informacji o historii Imperium oraz o Tradycji Bestii, a także archiwalne wydania Zebranych z tygodnia odcinki #195 i #143.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

15 grudnia na blogu opublikowałem #457 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem modelem tygodnia: I see you…, który pomalował Arnau Lazaro...

[center]Obrazek [/center]

...a rok temu opublikowałem karty zadań specjalnych do Warheim FS, które przygotowałem wraz z Pepe z bloga Fantasy w miniaturze.

Na blogu opublikowałem także recenzje zestawów Hammerhead od Aradia Miniatures...

[center]Obrazek [/center]

...G-Mat: Forgotten Realm od GameMat.eu...

[center]Obrazek [/center]

...zaś w roku końca świata zrecenzowałem wybrane produkty od Mini Monsters.

[center]Obrazek[/center]

Na blogu możecie także przeczytać kilka informacji o Karlu-Franzu oraz Tradycji Cienia.

Dostępne są także archiwalne wydania Zebranych z tygodnia, odcinki #197 oraz #144.

A na koniec mam dla Was zdjęcie pomalowanego zestawu Food Market Basing Kit od HQ Resin.

[center]Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

22 grudnia na blogu DansE MacabrE opublikowałem #458 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem 'modelem tygodnia': Amitriel pomalowanym przez Krzysztofa Kobalczyka.

Obrazek

Na blogu możecie także przeczytać kilka informacji na temat Tradycji Metalu oraz zapoznać się z zawartością archiwalnego wydania Zebranych z tygodnia.

Ponadto zrecenzowałem zestaw Dead Cattle Terrains od Ristuls EM...

Obrazek

...zaprezentowałem model, który w ramach Świątecznej Wymiany Figurkowej otrzymałem od Witolda.

Obrazek

Z kolei w warsztacie pracowałem nad Fontanną Drętwej Wody.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

29 grudnia na blogu DansE MacabrE opublikowałem #459 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobiłem zdjęciem popiersia Spring pomalowanym przez Patricia Sancho.

Obrazek

Ponadto na blogu znajdziecie zdjęcia modelu RISE of the UNDEAD!, który trzy lata temu pomalowałem w ramach Świątecznej Wymiany Figurkowej dla Potsiata z bloga Gangs of Mordheim...

Obrazek

...a także fotografie Fontanny Drętwej Wody.

Obrazek

Na blogu znajdziecie także plik pdf z kartami zadań specjalnych do Warheim FS, a także informacje na temat Tradycji Ognia oraz archiwalne wydanie Zebranych z tygodnia.

Z kolei w warsztacie malowałem Szkielety oraz pracowałem nad dioramą Zbrojnych z Middenheim i zrecenzowałem zestaw Guardsmen Backpacks od Kromlech.

Obrazek

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

4 i 5 stycznia na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem #460 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił 'model tygodnia': Butcher of Red rock pomalowany przez Antona Pryakhina.

Obrazek

Ponadto na blogu znajdziecie zrecenzowałem Drewniane drabiny od SpellCrow...

Obrazek

...oraz model Cage Rager od Privateer Press...

Obrazek

...i Metal Militia - Kitchen Guard od Lead Adventures.

Obrazek

Ponadto możecie przeczytać o sytuacji politycznej za czasów Karla-Franza oraz o Tradycji Niebios w uniwersum Warhammer Fantasy.

Na blogu zamieściłem także zdjęcia Posłańców Nocy do Warheim FS...

Obrazek

...oraz archiwalne wydanie Zebranych z tygodnia.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

11 oraz 12 grudnia na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem #461 wydanie Zebranych z tygodnia, w którym znajdziecie model tygodnia: Bad Blood 2 pomalowany przez Arnau Lazaro.

[center]Obrazek [/center]

Na blogu dostępne są także archiwalne wydania Zebranych z tygodnia: wydanie #200 oraz #148.

Zrecenzowałem także modele Royal Tumuli Guard od GameZone Miniatures...

[center]Obrazek [/center]

...Shield od Rotten Factory...

[center]Obrazek [/center]

...i Archivist and Merchant od Lead Adventures.

[center]Obrazek [/center]

W warsztacie pracowałem nad makietą Bastionu (TUTAJ i TUTAJ), a także napisałem poradnik o budowie biblioteczki.

[center]Obrazek [/center]

W sieci dostępny jest także plik pdf zawierający Karty elementów terenu - Wzgórza do gry Warheim FS.

Możecie także przeczytać kolejne nieoficjalne informacje o Karlu-Franzu oraz jak najbardziej oficjalne informacje o Kolegium Ametystu, zaś w galerii obejrzeć Zbrojnych z Middenheim.

[center]Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

19 i 20 stycznia na blogu DansE MacabrE opublikowałem #462 wydanie Zebranych z tygodnia, ozdobione modelem tygodnia, Warmaker Throne, który pomalował Jesús Gómez...

[center]Obrazek [/center]

...w sieci dostępne są także archiwalne #410 oraz #149 i #98wydania, a także tekst o Tradycji Światła. Ponadto zrecenzowałem Painting Handle od Games Workshop oraz model Walter, The Little Herald od Lead Adventures...

[center]Obrazek [/center]

...a także Troll & Ogr Chaosu Nurgla od Forge World.

[center]Obrazek [/center]

Natomiast w galerii zaprezentowali się kawalerzyści służący w szeregach Zbrojnych z Middenheim.

[center]Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Od 25 do 27 stycznia na łamach bloga Danse MacabrE opublikowałem #463 wydanie Zebranych z tygodnia, wydanie ozdobił model tygodnia, czyli popiersie Lesza pomalowane przez Arnau Lazaro.

[center]Obrazek [/center]

Dostępne są także archiwalne wydania oznaczone numerami: #411 oraz #150 i #99.

Zrecenzowałem modele Old Mage od CP Models...

[center]Obrazek [/center]

...Naurr od Rotten Factory...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Town Guard Drummer od Scibor MM.

[center]Obrazek [/center]

...a także, Mad Griet od Lead Adventures.

[center]Obrazek [/center]

Z kolei w warsztacie pokazałem jak przystosować Painting Handle do podstawek 50 mm.

[center]Obrazek [/center]

...malowałem model Magistra Śmierci i Alchemika...

[center]Obrazek [/center]

...oraz rozpocząłem budowę zaprzęgu dla Reiklandczyków.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto w ramach FKB opublikowałem krótką opowieść...

[center]Obrazek [/center]

...zaprezentowałem także kolejną część nieoficjalnej historii Karla Franza oraz karty elementów terenu - Lasy, które przygotowałem razem z Pepe z bloga Fantasy w miniaturze.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Od 8 do 10 lutego na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem #465 wydanie Zebranych z tygodnia, na blogu dostępne są także archiwalne wydania: #413, #204 oraz #152 i #101.

[center]Obrazek [/center]

Na blogu zamieściłem także sporo recenzji, wśród których znalazły się Kultysta z Rotten Circus od Rotten Factory...

[center]Obrazek [/center]

...Tarcze od SpellCrow...

[center]Obrazek [/center]

...Birds od Kromlech...

[center]Obrazek [/center]

...Diggers od Lead Adventures...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Vargheists/Crypt Horrors od Games Workshop.

[center]Obrazek [/center]

Na blogu udostępniłem także jeden z poradników o tworzeniu świec i pergaminów...

[center]Obrazek [/center]

...a w warsztacie malowałem modele Piekielnych Nietoperzy do Warheim FS.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto na blogu możecie przeczytać kolejną część nieoficjalnej historii Karla-Franza, a także całkiem oficjalną historię magii i kilka akapitów na temat Vereny, bogini nauki i sprawiedliwości.

Z bloga możecie także pobrać karty elementów terenu - Rzeki - do gry Warheim FS, które przygotowałem wraz z Pepe z bloga Fantasy w miniaturze.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Od 15 do 17 lutego na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem najnowsze wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia Tor Garadon painted pomalowany przez Łukasza Łazareckiego. Na blogu dostępne są także archiwalne wydania #414, #205, #153 i #102.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto zrecenzowałem Bad Moon Loonshrine od Games Workshop...

[center]Obrazek [/center]

...Kostki specjalne do Warheim FS od Black Grom Studio...

[center]Obrazek [/center]

...Boghin Eisenbrei, Dwarf Champion od Lead Adventures...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Peasants od Lead Adventures...

[center]Obrazek [/center]

W warsztacie budowałem dioramę dla Magistrów Magii...

[center]Obrazek [/center]

...oraz zaprzęg dla Żołnierzy z Reiklandu.

[center]Obrazek [/center]

Ponadto na blogu możecie przeczytać o wielkich konfliktach, Świętym Oficjum Sigmara oraz Myrmidii, bogini wojny i zapoznać się z kolejnym fragmentem niekanonicznej historii Karla Franza.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

1 oraz 2 marca na blogu DansE MacabrE opublikowałem #468 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model tygodnia Nocturna, który pomalowała Patricia Sancho...

[center]Obrazek [/center]

...ponadto, na blogu dostępne są archiwalne wydania #207 oraz #155 i #1.

Dostępne są także recenzje zestawów Magister z Rotten Circus od Rotten Factory...

[center]Obrazek [/center]

...Ancient Celts: Warhound Packmaster od Warlord Games...

[center]Obrazek [/center]

...i the Konigsmark Sisters od Raging Heroes.

[center]Obrazek [/center]

Z kolei w galerii opublikowałem zdjęcia Ścierwowozu...

[center]Obrazek [/center]

...a także Khazadów...

[center]Obrazek [/center]

...i Khazadów.

[center]Obrazek [/center]

I na koniec trzecia część tekstu o Świętym Oficjum Sigmara

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

8 marca na łamach bloga DansE MacabrE opublikowałem #469 wydanie Zebranych z tygodnia, które ozdobił model Beauty and her Beast pomalowany przez Natalię Oracz...

[center]Obrazek [/center]

...na blogu możecie także przeczytać archiwalne #208 wydanie cyklu.

Ponadto na blogu zrecenzowałem model Barbarian Marauder Chief (KIT) od Avatars of War...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Citizens od Lead Adventures.

[center]Obrazek [/center]

W ramach FKB opublikowałem zasady Postaci Dramatu: Elizabeth Totenmann, Banshee, a w warsztacie pracowałem nad kamienicą.

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

14 i 15 marca na blogu DansE MacabrE przygotowałem dla Was #470 wydanie Zebranych z tygodnia w którym znajdziecie między innymi model tygodnia: Dead pomalowany przez QianweiSHI...

[center]Obrazek [/center]

...dostępne są także archiwalne wydania #209 oraz #003. Co więcej na blogu możecie przeczytać kilka informacji na temat Hochlandu loraz Karla-Franza.

Z kolei w galerii zaprezentowałem model Zagana dla kompanii Krasnoludów Chaosu z Zorn Uzkul...

[center]Obrazek [/center]

...oraz Czarną Karocę...

[center]Obrazek [/center]

a także listy gończe do Warheim FS.

[center]Obrazek [/center]

Zrecenzowałem zestawy Shattered Dominion Objectives od Games Workshop...

[center]Obrazek [/center]

...a także Dwarf Berserker od Avatars of War.

[center]Obrazek [/center]

W warsztacie rekrutowałem Wielkiego Squiga...

[center]Obrazek [/center]

...rozpocząłem budowę znaczników kosztowności...

[center]Obrazek [/center]

...budowałem kamienicę oraz sceniczną podstawkę dla Żołnierzy z Reiklandu.

[center]Obrazek [/center]

Opublikowałem także poradnik w którym pokazałem jak zrobić pomoc dla graczy - list...

[center]Obrazek [/center]

...i pokazałem nagrody ufundowane na odwołany turniej Warheim FS - Czar-Par przez CP Models.

[center]Obrazek [/center]

ODPOWIEDZ