głosowanie w sprawie Andrzeja

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Re: głosowanie w sprawie Andrzeja

Post autor: Albo_Albo »

Laik pisze: 29 sty 2020, o 17:07
Koszu pisze: 29 sty 2020, o 16:17
Kalesoner pisze: 29 sty 2020, o 15:45 Jak będę na turnieju, na którym pojawi się zbanowany gracz, bo org jest jełopem, który nie szanuje decyzji ll, to poproszę przy ewentualnym sparowaniu o maskę bez grania. Tyle mogę jako gracz, tak myślę.
+1
Jadąc na mastera nie chciałbym być zmuszony do grania z kimś, o kim wiadomo ze trzeba mu non stop patrzeć na ręce, i dodatkowo wszystko co powie sprawdzać w jego army booku
+1
Wiem że teraz modne jest łamanie konstytucji ale wypadałoby trochę praworządności zachować - LL to nasz "organ decydujący.
w takim układzie dlaczego w ogóle istnieje opcja C? Jeśli org. pozwoli pod jakimś warunkiem zagrać takiemu graczowi (a opcja C na to pozwala), poza staniem się jełopem of korz.

A i nadmienię, że nie jest to nieposzanowanie decyzji LL tylko jeśli wygra opcja, że to org decyduje czy Andrzej zagra czy nie to pozwolenie warunkowe Andrzejowi na zagrania turnieju jest jak najbardziej uszanowaniem decyzji LL.

Poza tym można dopisanie na przyszłość do regulaminu jak takie sprawy powinno się załatwiać w niczym nie wadzi.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2020, o 16:30 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

generalnie opcja 1 C to nic innego jak de facto nic nie zrobić, bo organizator juz dzis moze zbanowac Andrzeja (i kogokolwiek innego)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

emciu
Plewa
Posty: 9

Post autor: emciu »

Napadzior pisze: 30 sty 2020, o 14:50 Dla mnie kara usunięcia ze środowiska albo zakaz gry na rok dla Andrzeja jest zbyt dotkliwa. Musimy poszukać innego rozwiązania.
Ok, może spróbuj popatrzeć na to inaczej. To nie jest kara dla Andrzeja, to jest oczyszczanie środowiska. Oczyszczanie sceny turniejowej. Poprawa wizerunku.

Pomyśl nie o Andrzeju, ale o tych wszystkich, którzy nie będą musieli znosić jego charakteru, który nie zmienił się ani trochę, od czasu gdy był cwaniakowatym dzieciaczkiem. O tych, którzy nie trafią dzięki banowi na Andrzeja na turnieju, tylko będą mogli sobie zagrać spoko bitewkę, a nawet pójść na fajka w trakcie. Pomyśl o opinii krążącej o T9a, pomyśl o tym, że wreszcie oczyszczając środowisko, zachęcicie ludzi, że może jednak nie jest już tak źle w tym systemie, może warto spróbować się w to pobawić.

Serio uważasz, że nie warto? Kosztem kolesia, który robi Wam czarny PR od x lat? I który jest totalnie niereformowalny?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Ja tylko nadmienię, że jak GW poprzestało z wfb, to trochę się pokręciłem po różnych systemach w krakowskim środowisku wszelakich bitewniaków, grając, przymierzając się, zastanawiając się nad nimi itd. i co mnie niezwykle zdziwiło sława czy bądź niesława Endrju była prawie wszędzie :D nawet u ludzi, którzy nigdy w wfb nie grali ^^
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

emciu pisze: 30 sty 2020, o 16:09 Serio uważasz, że nie warto? Kosztem kolesia, który robi Wam czarny PR od x lat? I który jest totalnie niereformowalny?
A kto Ty jesteś w ogóle?
8 postów na forum, z czego 4 w tym temacie.
Już tak się nie przejmuj naszym PRem.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Albo_Albo pisze: 30 sty 2020, o 16:05
Laik pisze: 29 sty 2020, o 17:07
Koszu pisze: 29 sty 2020, o 16:17
+1
Jadąc na mastera nie chciałbym być zmuszony do grania z kimś, o kim wiadomo ze trzeba mu non stop patrzeć na ręce, i dodatkowo wszystko co powie sprawdzać w jego army booku
+1
Wiem że teraz modne jest łamanie konstytucji ale wypadałoby trochę praworządności zachować - LL to nasz "organ decydujący.
w takim układzie dlaczego w ogóle istnieje opcja C? Jeśli org. pozwoli pod jakimś warunkiem zagrać takiemu graczowi (a opcja C na to pozwala), poza staniem się jełopem of korz.
bo póki co każda opcja jest tylko opcją w głosowaniu. Wynik głosowania powinni wszyscy uszanować i tyle.
-Qc- pisze: 30 sty 2020, o 16:08 generalnie opcja 1 C to nic innego jak de facto nic nie zrobić, bo organizator juz dzis moze zbanowac Andrzeja (i kogokolwiek innego)
dokładnie, według mnie każdy głos na opcje C to de facto głos przeciwko karze bo taka opcja była cały czas dostępna i jak się okazało nieskuteczna (vide DMP)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ale nawet opcja C jest smutna dla człowieka z godnością - co prawda to nie Andrzej B.

Przyjdzie mu sie płaszczyc przed Orgami: "Czy mogę przyjechać i pograć w figurki?"

Hehehe.
Pełnoletni facet będzie się pytał jak dziecko swojego starego czy może wyjść na podwórko.

Koszu
Chuck Norris
Posty: 596
Lokalizacja: Wrocław, SB

Post autor: Koszu »

Myślę ze pod tym względem głosowanie jest źle pomyślane. Po dotychczasowych głosach widać że większość jest za "twardym banem", ale ze względu na to glosy tej wiekszosci rozkładają się między opcje a i b samodzielnie prowadzi opcja c, która tak naprawdę za wiele nie zmieni.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Więc jak ta opcja się tam znalazła?

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

podobnie jak Biedroń w wyborach prezydenckich - wszystkie opcje są dostępne.
To głosujący decydują która opcja wygra.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

JarekK pisze: 29 sty 2020, o 00:58 1 A
2 A
Po przemyśleniu, doszliśmy do wniosku, że lepiej jest trzymać się jednego pewnego i mniej skrajnego frontu. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Polecamy to rozwiązanie także innym głosującym aktualnie lub myślącym nad głosem na permanentnego bana (2B).
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kosa pisze: 30 sty 2020, o 16:29 Ja tylko nadmienię, że jak GW poprzestało z wfb, to trochę się pokręciłem po różnych systemach w krakowskim środowisku wszelakich bitewniaków, grając, przymierzając się, zastanawiając się nad nimi itd. i co mnie niezwykle zdziwiło sława czy bądź niesława Endrju była prawie wszędzie :D nawet u ludzi, którzy nigdy w wfb nie grali ^^
Ja sie dowiedziałem, że w wfb można dostać w mordę przy stole. Co ciekawe w tej historii tez był Andrzej. Ale winny podobno już lepiej sie kontroluje :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

emciu pisze: 30 sty 2020, o 16:09
Napadzior pisze: 30 sty 2020, o 14:50 Dla mnie kara usunięcia ze środowiska albo zakaz gry na rok dla Andrzeja jest zbyt dotkliwa. Musimy poszukać innego rozwiązania.
Ok, może spróbuj popatrzeć na to inaczej. To nie jest kara dla Andrzeja, to jest oczyszczanie środowiska. Oczyszczanie sceny turniejowej. Poprawa wizerunku.

Pomyśl nie o Andrzeju, ale o tych wszystkich, którzy nie będą musieli znosić jego charakteru, który nie zmienił się ani trochę, od czasu gdy był cwaniakowatym dzieciaczkiem. O tych, którzy nie trafią dzięki banowi na Andrzeja na turnieju, tylko będą mogli sobie zagrać spoko bitewkę, a nawet pójść na fajka w trakcie. Pomyśl o opinii krążącej o T9a, pomyśl o tym, że wreszcie oczyszczając środowisko, zachęcicie ludzi, że może jednak nie jest już tak źle w tym systemie, może warto spróbować się w to pobawić.

Serio uważasz, że nie warto? Kosztem kolesia, który robi Wam czarny PR od x lat? I który jest totalnie niereformowalny?
Olać ten PR na grupach dla śmieszków, gdzie dorosłe chłopy się pałują tym, że mogą ubliżać sobie wzajemnie i wszystkim w okół w imię jakieś skrzywionej satyry. Jeśli ktoś będzie chciał zacząć grać to zazwyczaj jest wciągany przez lokalne środowisko i to jego PR i zaangażowanie jest najważniejsze (patrz nasze stado małp).

Z jedną częścią tej wypowiedzi jednak trzeba się zgodzić, obowiązkiem środowiska powinno być wycięcie tego raka, żeby można było przyjechać na turniej i zagrać fajne, wymagające ale satysfakcjonujące bitwy, a nie ścierać się z frustratem o każdą pierdołę, patrzeć na ręce i być zestresowanym, że się nie zna akurat tej zasady i być może jest się wałowanym? O wyjściu do toalety w turze przeciwnika nie wspomnę bo skutki tego widać na nagraniach ... taka bitwa jest po prostu dwa razy bardziej męcząca bo zamiast myśleć o swojej grze, musisz jeszcze ściśle kontrolować grę przeciwnika i nawet jak Andrzej będzie obiecywał poprawę, nagrywał na 4 kamery i miał asystenta przy swoich grach, to dalej z tyłu głowy zostaje to uprzedzenie i gra z tym człowiekiem staje się przykrą koniecznością.

Dlatego jeśli ban nie będzie odgórny, to każdy organizator powinien zadbać o komfort rozgrywek na swoim turnieju, a granie z Andrzejem przy jego renomie komfortowe nie jest.
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Jest rozwiązanie.
Wejściówka na turniej dla A.B. powinna być odpowiednio wyższa, gdyż organizator będzie zmuszony zapewnić dodatkowego sędziego, który bedzie stał nad nim podczas wszystkich bitew.

Taki żywy VAR.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

w zasadzie juz po ptakach bo wiekszosc zaglosowala za ukaraniem w tym chyba wiecej glosow jest za banem na rok, temat mozna zamykac a andrzeja zobaczymy dopiero w 2021 w polowie :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Głos oddany po wewnętrznej ankiecie. Spory wpływ na wynik miała ostatnia wypowiedź Andrzeja, bo wcześniej głosowanie było bardzo wyrównane...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

a mozna sie dowiedziec co powiedzial i jaki wynik?
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

@AIdean Poczytaj jego topic z battle reportami. Dość wesoła lektura.

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Aldean pisze: 4 lut 2020, o 20:35 a mozna sie dowiedziec co powiedzial i jaki wynik?
viewtopic.php?p=1530445#p1530445
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

ODPOWIEDZ