Wypociny Kamela

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Wypociny Kamela

Post autor: kamkustwo »

Zakładam temat, ponieważ chciałbym od czasu do czasu wziąć udział w konkursach tu organizowanych :D

Zasadniczo publikuję na FB, a ostatnio przerzuciłem się na IG (@kamilolenski).

W ramach konkursu "PMotM LXXVII" zamieszczam model Karola Franciszka na Gryfie:

1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek
4. Obrazek
5. Obrazek
6. Obrazek
7. Obrazek
8. Obrazek

Zasadniczo fotografuję ostatnio w lightboxie, ale okazało się, że mam za dużego Karola, a za małego lightboxa, dlatego zdjęcia są wykonane na tle ściany. Do konkursu staje zdjęcie nr 1.
Ostatnio zmieniony 28 lut 2020, o 19:20 przez kamkustwo, łącznie zmieniany 1 raz.

kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: kamkustwo »

Colossus od Txarli Factory - z great weaponem - w celu: Play Mini of the Month LXXVIII - Długi miecz jego, a raczej długa rękojeść great weapona jego :D

1. Obrazek
2. Obrazek
3. Obrazek
4. Obrazek
5. Obrazek
6. Obrazek
7. Obrazek
8. Obrazek

Chyba urządzę kolejną sesję - kolano prawej nogi zgarnia za dużo światła, ale jest poprawa
Ostatnio zmieniony 11 mar 2020, o 23:11 przez kamkustwo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Bardzo fajny :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Bardzo ładny model, popracuj trochę nad oświetleniem na zdjęciach. Bardzo wtedy zyska odbiór całości.

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Model wygląda ładnie. Może nie powinienem tego pisać bo sam nie umiem zdjęć robić ale popieram przedmówce odnośnie światła :)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: kamkustwo »

Dzięki za uwagi. Zakupiłem nowego lightboxa, wrzucę testowo kilka zdjęć. zobaczymy czy się coś poprawi

Awatar użytkownika
Corunn
Chuck Norris
Posty: 547
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Corunn »

Bardzo fajny, te soczyste kolory na kołnierzu pięknie przełamują przygaszone odcienie kości i skórzanych elementów :)
...But I, being poor, have only my dreams;
I have spread my dreams under your feet;
Tread softly because you tread on my dreams.

kamkustwo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: kamkustwo »

Corunn pisze: 15 mar 2020, o 21:49 Bardzo fajny, te soczyste kolory na kołnierzu pięknie przełamują przygaszone odcienie kości i skórzanych elementów :)
Podziękował

ODPOWIEDZ