Gobliny i spółka by Bonk

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Gobliny i spółka by Bonk

Post autor: Bonczek »

Czołem!

Wracam po długiej przerwie (podobno mam archaiczny numer ID ligowego :P ). Uznałem, że jestem już dużym bonkiem i w końcu mogę stworzyć taką armię jaką chciałem O&G tylko bez "O" :P Przynajmniej póki co, może z czasem życie i dusza power gamera to zweryfikują ;) Zaczynam od 2 oddziałów pomalowanych na turniej u Kołaty.

Założenia projektowe:
1. SZYBKO - armia na goblinach będzie bardzo liczna, a figureczki to nie jest moje "podstawowe" hobby. Cel - 20minut na goblin - udało się go osiągnąć :)
2. Solidny tabletop - aerograf, contrasty i ostre krawędziowanie - ludki mają fajnie wyglądać na stole, a nie pod lupą
3. Proste podstawki - z tych samych względów. Chciałem dużo zieleni. Zdecydowałem się na ciemne odcienie, żeby kolorowe ludziki grały pierwsze skrzypce. Myślę, że posadzę więcej kolorowych roślinek i grzybków, żeby nieco je ożywić.

Cave golbiny ze spearami:
Obrazek

Fanatycy (mad gitz):
Obrazek

River trolle (wydruki od Duncan Shadow: https://www.myminifactory.com/users/DuncanShadow )
Obrazek

Magnetyczne tray'e pod ekipę dostarczy @Thedast7 :)

Aktualnie klei się kolejny klocek goblinów i szefuńcio ;)

Pozdrawiam,
Wasz Bonk

Awatar użytkownika
Flinsh
Chuck Norris
Posty: 624
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Flinsh »

Super prace! =D>
Patrząc na gobosy nie powiedziałbym że to szybkie malowanie.
Zazdroszczę 20 min na model z takim efektem ;)
Moje malowanko "Galeria" Flinsh'a Zapraszam do przejrzenia, komentarze mile widziane :D

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Widzę, że zapomniałem zrobić update, a tu domalowałem drugi oddział, generała i BSB :) Nadal nie aspiruję nigdzie dalej niż na TableTop, nadal udaje się utrzymać dobre tempo :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Właśnie kończę kolejny oddział więc spodziewajcie się update'u niebawem :)

Pozdrawiam
bonk

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Kontynuuję mój monolog :D

Udało mi się doprowadzić do końca malowanie drugiej dziewiątki trolli. Do bab z mokradeł dołączają chłopaki z kamieniołomu :P

Obrazek

Obrazek

No to pora na jakąś pięćdziesiątkę goblinów dla relaksu :D

Pozdrawiam
bonk :)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Okej, pomalowałem bunkier dla szamanów to chyba teraz trzebaby jakichś szamanów wziąć na warsztat? ;)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Kontynuuję mój zielonkawy monolog i dzisiaj chciałbym Wam pokazać dwóch pierwszych Shamanów dołączających do drużyny :)

Obrazek

DMP coraz bliżej, trzeba zapierdzielać przy figureczkach!

Pozdrawiam! <3
bonk

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Wyglądają super, grzybki na podstawkach dają świetny efekt. Brakuje squigów i jakiejś jazdy :).

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Świetni szamani, podoba mi się paleta kolorów, fajne płomienie i dobre popdstawki.

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Dzięki za komentarze :) Teraz się właśnie kawaleria pajęcza robi :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Piękne te gobasy. :)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Działamy dalej. Pomalowałem 20 pajączków (są dwa FCG bo zapewne będą występować jako 2x5 lub 2x10, a nie jeden 160 nożny klocek). Podobno gobliny na wilkach są lepsze niż na pająkach, szkoda, że nikt mi o tym nie powiedział wcześniej :P

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam!
Bonk <3

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Śliczne

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4452
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Dobra robota!

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Efektywnie spędzona majówka :D Jestem gotowy wystawić pierwszą listę na 4500p. Jestem świadomy, że jest daleka od optymalnej, ale pozwoli mi zacząć grać na podstawie modeli, które do tej pory popaciałem.

Orcs and Goblins
635 - Goblin King, Forest Goblin and Poison Attacks, Gargantula, Paired Weapons (Shield Breaker), Light Armour
300 - Goblin King, General (+1 Discipline), Common Goblin, Great Weapon, Light Armour (Essence of Mithril), Crown of the Cavern King, Crown of Autocracy
460 - Goblin Witch Doctor, Common Goblin and Light Armour, Wizard Master and +1 Health Point, Witchcraft, Crystal Ball, Rod of Battle
105 - Goblin Witch Doctor, Common Goblin and Light Armour, Wizard Apprentice, Witchcraft
215 - Goblin Chief, Common Goblin, Battle Standard Bearer (Aether Icon), Great Weapon, Destiny's Call
530 - 47 Goblins, Cave Goblin, Shield, Nets, 3x Mad Gits, Standard Bearer, Musician, Champion
476 - 47 Goblins, Forest Goblin, Spear and Shield, Standard Bearer (Green Tide), Musician, Champion
290 - 40 Goblins, Common Goblin and Light Armour, Bow, Standard Bearer, Musician, Champion
631 - 9 Trolls, Cave Troll
577 - 9 Trolls, Bridge Troll
140 - 5 Goblin Raiders, Forest Goblin, Shield, Light Lance, Throwing Weapons, Musician
140 - 5 Goblin Raiders, Forest Goblin, Shield, Light Lance, Throwing Weapons, Musician
4499

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

No to teraz można zacząć i grać, żeby nie było, że na DMP gram demo :D A w międzyczasie biorę się za malowanie jakichś maszyn!

Pozdro!
bonk

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Brawo !!! Tak trzymać ! na DMP koniecznie trzeba zobaczyć Twą armię na żywo :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ależ to dobre !
dawaj grupowe foto całej rozpy

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Arbiter Elegancji pisze: 4 maja 2022, o 12:09 Ależ to dobre !
dawaj grupowe foto całej rozpy
Co tam foto, musimy się na bitwę umówić! Ze sto lat ze sobą nie graliśmy, ostatnio chyba na jakimś masterze w Białymstoku :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Moja armia nie jest niestety jeszcze w pełni pomalowana ale pewnie, możemy się ustawić

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Czasami trzeba pomalować coś zupełnie nieciekawego, tylko i wyłącznie dlatego, że dobrze działa na stole. No i tak właśnie było w tym przypadku ;) Ale nie ma tego złego, rozpiseczka jest gotowa na DMP! :D Jaram się :D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Świetna armia! Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ją na żywo na DMP :D
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

ODPOWIEDZ