[Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Re: [Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Post autor: Laik »

Będę, Macuszki to pewny stały punkt w kalendarzu :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Widzę grubo tam się dzieje. Ja jak 3/4 będę niezależnie od tego kto sedziuje. Ale As1 brzmi wykwintne!
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Zuku
Wałkarz
Posty: 53

Post autor: Zuku »

Będę z Muńkiem

EmpGeX
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 181

Post autor: EmpGeX »

Jak dacie Asa na sedziego to moze w końcu podrecznik przeczyta ;) Niezaprzeczalnie będzie to odświeżające doświadczenie.

Mój przyjazd jest kompletnie niepowiazany z wydarzeniami na ETC, zupełnie co innego bedzie mialo na to wpływ. Niemniej, z tego co do mnie dotarlo odnosnie wydarzeń na turnieju, to zachowanie organizatorow/sedziow było nieprofesjonalne. Wsadzanie karniakow na podstawie oskarzenia przeciwnika, ktory ma w tym ewidentny interes, bez dania możliwości do obrony oskarżonemu nie ma nic wspolnego z uczciwością. Stad oburzenie reprezentacji ma swoje podstawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

Ok ale to nie jest temat etc, reprezentacji, sędziowski rynsztok. Proszę skupmy się w dyskusji na Mackach Wojny. Jak dla mnie to może w ogóle nie być sędziego bo ten turniej sam się kula zawsze przy piwku. Są podręczniki których niektórzy nie przeczytali od dwóch lat 😘 są koledzy przy stole obok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wypraszam sobie 2 lata - Ja nawet nie kiedy to czytałem ;)

Co do sędziego to w sumie trochę szkoda ze ktoś go potrzebuje…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Od Nas ze Schwarze Pferdu jedzie Tomasz Miszta więc sędzie będzie konieczny :twisted:
PS. Mam nadzieje że król słońce Solo też wpadnie więc jest potrzebny x2 :mrgreen:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Pytanko o zasady. Stare dobre friendly i enemy units.

A Evil Eye
24″ Universal One Turn
If this spell targets a friendly unit, the target gains +1″
Advance Rate and +2″ March Rate.
If this spell targets an enemy unit, the target suffers −1″
Advance Rate and −2″ March Rate, to a minimum of 3″ and
6″ respectively.
A unit cannot be affected by this spell more than twice in
the same Magic Phase.

Jak to zadziała czy zadziała na armie sojusznika? To samo np. z Taumowym "Speaking in Tongues".

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Intencja była ze nie. Sojusznik nie jest friendly i nie jest enemy na potrzeby takich efektów jak czary universal.
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Pytanie o zasady: jak strzelanie z callous działa jak wróg jest w cc z sojusznikiem? Bo wording zasady jest taki że możesz strzelać ale nie masz w co dystrybuować hitów

ślivek
Kretozord
Posty: 1658

Post autor: ślivek »

Heh, zasady były pisane przed nowymi szczurami ;)

Jak dla mnie to wyjątek i zmiana wordingu tam na potrzeby turnieju:
" ... Immediately after determining the number of hits, roll a
D6 for each hit. On a roll of 4+, the hit is distributed onto a randomly chosen unit Engaged with the
original target. Otherwise, proceed as normal."
(Bez friendly)
Obrazek

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Wolałbym jednak odpowiedź od orga żeby nie było potem niespodzianek na turnieju.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Czy dla SA giganty grany jakie sa w suplemencie czy macie jakis inny pomysl?

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Handełek pisze: 8 wrz 2022, o 00:22 Czy dla SA giganty grany jakie sa w suplemencie czy macie jakis inny pomysl?
IMO nie, gość ma zasady które już tak jakby nie istnieją :F
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Powróciłem z wakacji, więc sukcesywnie będzie się pojawiać nowe info w temacie :)

Co do Szczurków, tam Ślivek dobrze mówi, czyli randomizujemy trafienia między walczące jednostki, ignorując "friendly" w tekście :P

Jak chodzi o Giganta SA, to ja bym go zostawił takiego jaki jest. Jak korzysta z nieistniejącej zasady, to trzeba przyjać że nie może jej użyć do czasu re-designu tego profilu przez twórców :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

o ile sie nie myle, to pozostale armie nie mogly wystawiac gigantow z suplementu, szczegolnie gdy byl zmiany w zasadach, ktore mialy koryzstac, lub ich nie bylo.

Tak przynajmniej bylo z szczurzym gigantem, oraz z gigantem do de (nie wiem czy juz mialy updatowane zasady, czy wciaz nie)

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Będę z synem

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Pojawił się numer konta do przedpłat i trochę dodatkowych informacji :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Dobra panowie, tym razem nie będzie lecenia w kulki na malowanie! Podręczniki mają być za wczasu pobrane na telefony! Armie przygotowane jak na konkurs malarski!
🎃
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ile punktów oddają pokonani generałowie i BSB?
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

ODPOWIEDZ