[MASTER] "Pod Lutym Turem" Łódź 18-19.02.2023

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Re: [MASTER] "Pod Lutym Turem" Łódź 18-19.02.2023

Post autor: Heptun »

Furion pisze: 16 lut 2023, o 11:33 serio jeszcze bez rozp?
EDIT ! Rozpy już są :)

I bez paringów i harmonogramu :)
I jeszcze listy hotelowej :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Harmonogram jest w 1 poście. Rozpy też powinny być opublikowane w New Recruicie. Z pairingami walczę...
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Laik pisze: 16 lut 2023, o 13:26
as1 pisze: 14 lut 2023, o 20:16
Smiechu pisze: 14 lut 2023, o 19:39


A już myslalem, że turniej da się ogarnąć beż sędziego.
Ale Król Słońce zadba o to by Śliwek miał co robić.
Wręczy mu kwiatki?
Czy może da czek bankowy?
As w formie - lewy border princesowy :)
Heh Laiczku
Mam nadzieję że w tym roku nie obrazisz się na Dębka i nie zostawisz go z repą.
Niefajne to by było zachowanie oj nie fajne.
Tak przy okazji co robi Solo na turnieju według ciebie tak z czystej ciekawości?
Bo chyba nie powinno go tam być ale cóż ostatnio hiszpański jest modny jak widać.

Pozdrowienia i zdrowia życzę.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Azurix/Slivek - paringi na 1 bitwę są już ostateczne ? I jaki scenariusz na 1 bitwę ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

as1 pisze: 16 lut 2023, o 16:07
Laik pisze: 16 lut 2023, o 13:26
as1 pisze: 14 lut 2023, o 20:16
Wręczy mu kwiatki?
Czy może da czek bankowy?
As w formie - lewy border princesowy :)
Heh Laiczku
Mam nadzieję że w tym roku nie obrazisz się na Dębka i nie zostawisz go z repą.
Niefajne to by było zachowanie oj nie fajne.
Tak przy okazji co robi Solo na turnieju według ciebie tak z czystej ciekawości?
Bo chyba nie powinno go tam być ale cóż ostatnio hiszpański jest modny jak widać.

Pozdrowienia i zdrowia życzę.
W jaki sposób obrazić i zostawić?

Solo będzie pewnie , cytując klasyka - grał w grę.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Po konsultacji z Azurem zmieniam rozpe i biore na twarz 10 karniakow

Highborn Elves
710 - High Prince, General, Griffon, Shield, Dragonforged Armour (Daemon's Bane), Lance (Nova Flare), Diadem of Protection
480 - High Prince, Giant Eagle, Longbow (Elu's Heartwood), Light Armour (Destiny's Call), Great Weapon, Glittering Lacquer
320 - Mage, Wizard Adept, Pyromancy, Magical Heirloom, Sceptre of Power
290 - Commander, Elven Horse, Shield (Dusk Forged), Battle Standard Bearer, Heavy Armour (Alchemist's Alloy)
260 - 6 Highborn Lancers, Musician, Champion
260 - 15 Sea Guard, Musician, Champion
260 - 15 Sea Guard, Musician, Champion
200 - 6 Elein Reavers, Bow
160 - 10 Citizen Archers, Musician
370 - Phoenix, Frost Phoenix, Warden's Bond
320 - Initiate of the Fiery Heart, Alchemy
300 - 3 Reaver Chariots, Champion
190 - Sea Guard Reaper
190 - Sea Guard Reaper
190 - Sea Guard Reaper
4500
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, o 20:51 przez Furion, łącznie zmieniany 2 razy.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Laik pisze: 17 lut 2023, o 11:49
as1 pisze: 16 lut 2023, o 16:07
Laik pisze: 16 lut 2023, o 13:26

As w formie - lewy border princesowy :)
Heh Laiczku
Mam nadzieję że w tym roku nie obrazisz się na Dębka i nie zostawisz go z repą.
Niefajne to by było zachowanie oj nie fajne.
Tak przy okazji co robi Solo na turnieju według ciebie tak z czystej ciekawości?
Bo chyba nie powinno go tam być ale cóż ostatnio hiszpański jest modny jak widać.

Pozdrowienia i zdrowia życzę.
W jaki sposób obrazić i zostawić?

Solo będzie pewnie , cytując klasyka - grał w grę.
Na tej samej zasadzie jak underdogsi obrazili się na kadrę i w ostatniej chwili zrezygnowali.
Przecież doskonale o tym wiesz.
Dlaczego ty nie chciałbyś zrobić czegoś takiego z bliżej niesprecyzowanych powodów.
Słyszałem ze na jednym masterze Solo oszukiwał w trzech bitwach bo tylko tyle mu udowodniono.
Wiec dziwna jest twoje podejście do oszukiwania.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: cluzoe »

As1 Jak masz ochotę to przyjedź będzie parzyście.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

1. Woodspirit, DL, 20
Może i miałem jakąś przewagę bo się lepiej wystawiłem, ale nic po tym, bo Bartek zaszarżował, rzucił w pierwszej turze z 5ciu kości czar na Miser of Sugulag i wrócił nim do warpa, robię reform w turze przeciwnika i robię co chcę, elo z bitwy.

2. Adam, OK, 19
W pełni zasłużone zwycięstwo, Adam niestety potknął się o własne nogi czy tam giganty.

3. Dębek, KoE, 20
Lucky shot na 6+ zdejmuje typa z Tabardem za jakieś +3 punkty, potem fenio dochodzi szarżą na 11 za jakieś +2 punkty, ale finalnie plan na bitwę miałem lepszy od Dębka na +5 punktów, więc powinno być 15:5, ale zrobiło się 20:0 dzięki magicznemu wpływowi kostek.

4. Azur, EoS, 14
Tutaj akurat trochę pecha miałem w bitwie: Altar bez lusterka zabił gryfa, a potem zabił feniksa. Rydwany nie zdały redirecta żeby wpaść we flaglantów. Generalnie czuję, że to jest bitwa którą zagrałem zdecydowanie najlepiej, 0 błędów, imperium zaczyna i przez pierwsze 2 tury nie może zrobić żadnego sensownego strzału z maszyny czy z 70 łuczników. Powinno być 20:0 gdyby nie magiczny wpływ kostek.

5. Boja, VC, 13
Znowu trochę pecha, gra była totalnie w kontroli, nie podejmowałem absolutnie żadnych ryzyk bo miałem na dzień dobry 20 punktów przewagi nad trzecim miejscem, a grałem z Boją który był drugi. Trochę pecha z tym, że lord na orle się zatrzymał na 8 psach jak szarżował we flankę, nie popchnął ich. Ale walić to. Potem dużo pecha na sam koniec gry, jak gryf spłynął z 4 hitów z banshetek co przebiły na 5+, oblane save na 3+, oblane ward na 4+, więc powinno być jakieś 16:4 gdyby nie magiczny wpływ kostek.

Koniec końców wygrałem mastera zaczynając z -10 pts straty, a kończąc z +6 pts przewagi.
Jak chodzi o merytorykę, to jest to jeden z lepszych turniejów jakie zagrałem od dawna, fajne bitwy, szkoda że Woodspirit tak zwarzywił, że się bitwa skończyła. Co do moich gier, to nie zrobiłem żadnego błędu, zapewne jest to efekt, że od ostatniego ETC zagrałem łącznie 67 bitew a mamy dopiero połowę lutego.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 381

Post autor: Adam »

Dzięki za fajny turniej. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony poprawą jakości hotelu. Gratki dla Furka za całkowicie zasłużone zwycięstwo i bezlitosne wykorzystanie mojego błędu. Miałem 5 dobrych gier z fajnymi przeciwnikami, czego chcieć więcej :)

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Furion pisze: 20 lut 2023, o 13:39 1. Woodspirit, DL, 20
Może i miałem jakąś przewagę bo się lepiej wystawiłem, ale nic po tym, bo Bartek zaszarżował, rzucił w pierwszej turze z 5ciu kości czar na Miser of Sugulag i wrócił nim do warpa, robię reform w turze przeciwnika i robię co chcę, elo z bitwy.

2. Adam, OK, 19
W pełni zasłużone zwycięstwo, Adam niestety potknął się o własne nogi czy tam giganty.

3. Dębek, KoE, 20
Lucky shot na 6+ zdejmuje typa z Tabardem za jakieś +3 punkty, potem fenio dochodzi szarżą na 11 za jakieś +2 punkty, ale finalnie plan na bitwę miałem lepszy od Dębka na +5 punktów, więc powinno być 15:5, ale zrobiło się 20:0 dzięki magicznemu wpływowi kostek.

4. Azur, EoS, 14
Tutaj akurat trochę pecha miałem w bitwie: Altar bez lusterka zabił gryfa, a potem zabił feniksa. Rydwany nie zdały redirecta żeby wpaść we flaglantów. Generalnie czuję, że to jest bitwa którą zagrałem zdecydowanie najlepiej, 0 błędów, imperium zaczyna i przez pierwsze 2 tury nie może zrobić żadnego sensownego strzału z maszyny czy z 70 łuczników. Powinno być 20:0 gdyby nie magiczny wpływ kostek.

5. Boja, VC, 13
Znowu trochę pecha, gra była totalnie w kontroli, nie podejmowałem absolutnie żadnych ryzyk bo miałem na dzień dobry 20 punktów przewagi nad trzecim miejscem, a grałem z Boją który był drugi. Trochę pecha z tym, że lord na orle się zatrzymał na 8 psach jak szarżował we flankę, nie popchnął ich. Ale walić to. Potem dużo pecha na sam koniec gry, jak gryf spłynął z 4 hitów z banshetek co przebiły na 5+, oblane save na 3+, oblane ward na 4+, więc powinno być jakieś 16:4 gdyby nie magiczny wpływ kostek.

Koniec końców wygrałem mastera zaczynając z -10 pts straty, a kończąc z +6 pts przewagi.
Jak chodzi o merytorykę, to jest to jeden z lepszych turniejów jakie zagrałem od dawna, fajne bitwy, szkoda że Woodspirit tak zwarzywił, że się bitwa skończyła. Co do moich gier, to nie zrobiłem żadnego błędu, zapewne jest to efekt, że od ostatniego ETC zagrałem łącznie 67 bitew a mamy dopiero połowę lutego.
Obrazek
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

xD
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ej no, hotel fajnie przerobiony, jedzonko w opór lepsze. Atmosfera mega luzacka, dobry Tur.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Czy organizator planuje wysłać w końcu wyniki tego turnieju?

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Guldur pisze: 23 paź 2023, o 19:33 Czy organizator planuje wysłać w końcu wyniki tego turnieju?
Też o to pytałem nie dawno i w odpowiedzi przeczytałem: "tak myśle" ze wyrobi się do końca roku.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Swoją drogą też powinno to by jakoś kontrolowane terminowo.
Czemu gracze muszą prosić orga o to by zgłosił wyniki do ligi :( Słabe.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Heptun pisze: 24 paź 2023, o 10:31 Swoją drogą też powinno to by jakoś kontrolowane terminowo.
Czemu gracze muszą prosić orga o to by zgłosił wyniki do ligi :( Słabe.
(Organizator jeszcze się nie otrząsnął po ETC)

Ale że co miało by być za karę??
Wypierdol, lincz, czy klasyczne jesteś chujkiem itp.
Skoro organizator nie ma czasu na taką prosta rzecz jak obrobienie wyników i wysłanie ich do ligi to zakaz organizowania takiego turnieju też nic nie zmieni.

Bo przecież nie brak zaliczenia turnieju Bo było by to kara dla uczestników.

ODPOWIEDZ