Rok 2023 rokiem Discorda? Albo rokiem większej grupy administratorów ;)

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
og_wolf
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Warszawa, Blatcats

Re: Rok 2023 rokiem Discorda? Albo rokiem większej grupy administratorów ;)

Post autor: og_wolf »

Siema! Część z was mnie zna (Barbara, Myth, Heptun), wielu pewnie nie. Anyway, mam doświadczenie w IT. Swego czasu administrowałem forum. Jak będzie trzeba to mogę pomóc. Tematy jak niedziałające maile to to raczej izi. Czasu dużo nie mam ale jako pomoc mogę grzebnąć coś od czasu.

To tak w wariancie pozostania z forum. W przeciwnym mogę zaoferować serwer, który leży odłogiem i obsługuje skrzynkę mailową dla mojej DG. Ja go i tak opłacam na wieki wieków. Można dopiąć domenę, postawić redirect na disco, ranking, i co tam jeszcze trzeba.
Discord: og_wolf#6365

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Nie wiem jak innych, ale mnie przekonałeś :)
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dziedzic pisze: 1 mar 2023, o 11:12 Nie wiem jak innych, ale mnie przekonałeś :)
+1
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150

Post autor: Góral86 »

+2


Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Laik pisze: 1 mar 2023, o 11:16
Dziedzic pisze: 1 mar 2023, o 11:12 Nie wiem jak innych, ale mnie przekonałeś :)
+1
Laik zgodził się z Lohostem, świat stanął na głowie :D.

A tak na serio to super pomysł, same + brak minusów. Generalny discord dla całego forum mógłby też być spoko pomysłem.

Awatar użytkownika
Shady
Chuck Norris
Posty: 472
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shady »

I jak z discordem ? Bo niewiem gdzie pisać :D
Obrazek

Zapraszam do polubienia mojego profilu ;)
https://www.facebook.com/ZygiArtStudio/

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Rilam pisze: 25 mar 2023, o 21:51
Laik pisze: 1 mar 2023, o 11:16
Dziedzic pisze: 1 mar 2023, o 11:12 Nie wiem jak innych, ale mnie przekonałeś :)
+1
Laik zgodził się z Lohostem, świat stanął na głowie :D.

A tak na serio to super pomysł, same + brak minusów. Generalny discord dla całego forum mógłby też być spoko pomysłem.
Z Lohostem idzie się dogadać to Dziedzic czasami dokazuje ;)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Siema, wróciłem po ponad 15 latach zdziwiony że forum działa, a tym bardziej konto istnieje :D
Przeprowadzka na Discorda to chyba naturalna kolej rzeczy która się przyda.
Hrabia pisze: 22 lut 2023, o 00:25
Myth pisze: 15 lut 2023, o 12:50 Mi ten pomysł nawet się podoba. Czy da się zostawić jakąś wiadomość / przeniesienie na Discorda zamiast dziury po forum?
Tak. Domenę byśmy zostawili, więc można bez problemu mieć planszę z informacją o aktualnym miejscu gdzie się spotyka polska społeczność 9th Age. Nawet można się pokusić o zostawienie przez jakiś czas forum w trybie read-only. Na zasadzie, póki działa to działa a użytkownicy nie mają możliwości pisania i nie można się rejestrować. Odpadają wtedy takie tematy jak np. konieczność aktualizacji silnika czy działące maile.
Dokładnie, bardzo fajny pomysł.

P.S. Chwilę się musiałem zastanowić jak się kogoś cytowało, to już daje do myślenia że czas na bardziej cywilizowane narzędzia :D
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Zox
Chuck Norris
Posty: 384
Lokalizacja: Kult / Warszawa Ursus

Post autor: Zox »

Przeglądając FB jest spora polska grupa ToW:
https://www.facebook.com/groups/theoldw ... tid=uJjRxr

ostatnio założyli też Discord, kwestia czy będzie zabawa w kilka Discordów czy jakoś się scali to wszystko po dogadaniu.
https://discord.gg/PsgmZHMa

Chyba że to ktoś stąd, ale pamiętam że była jakaś dyskusja o boomerskich forach itd :)
<truepunk> powinni robic dwa niezalezne turnieje, dla pijacych i dla niepijacych
<truepunk> sorry, ale jak ja mam wygrac z zawodnikiem ktory cala noc spal i ani piwa nie wypil, jak ja ledwo stoje?
Obrazek

Awatar użytkownika
Hrabia
Chuck Norris
Posty: 457
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Hrabia »

Chwilowo wygląda na to, że zostajemy przy forum. Na razie nie ma mocnego poparcia dla przejścia na discord.
Zaszłyszane na jakimś turnieju:
- Twój WS?
- Tak

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

zapraszam na Discord 9th Age Polska
wystarczy zainstalowac apke i klilnac w linka ponizej

https://discord.gg/ZtzaC2Cb
We can't stop here. This is bat country.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150

Post autor: Góral86 »

Zapraszamy!

ODPOWIEDZ