Karol ,, Malin" Malinowski [*]

Uwagi, pochwały, zgłoszenia, skargi, sugestie i pomysły - jeśli dotyczą tego forum, oto miejsce dla nich.
Tu poruszane będą wszystkie kwestie związane z działaniem forum.
ODPOWIEDZ
Khorne God
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Karol ,, Malin" Malinowski [*]

Post autor: Khorne God »

w dniu dzisiejszym odszedł Karol ,, Malin'' Malinowski długo letni gracz WFB

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Jak to odszedł?
Skąd to info ? Jakiś fake ?
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Młody potwierdza, tragiczna wiadomość [*], osierocił 2 córki. Kondolencje.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Hej, info dla zainteresowanych:
" Pogrzeb odbędzie się w sobotę. O 12.00 będzie Msza w kościele Jezuitow p.w. Św. Stanisława Kostki ul. Tatrzańska 35 w Gdyni, pogrzeb na Cmentarzu Witominskim po Mszy."
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Khorne God
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42

Post autor: Khorne God »

Prośba żony Karola

Hej, wysyłam to do kilku osób, przekaż proszę komu trzeba, im więcej osób się odezwie, tym lepiej.

Cześć,

Usłyszałam jakiś czas temu w serialu takie zdanie: "I have all those memories. That's all we are - memories" ("Mam tyle wspomnień. To wszystko czym jesteśmy - wspomnieniami"). Fizycznie Karola juz z nami nie ma, ale wspomnień o nim jest bardzo wiele. Widziałam ile osób przyszło go pożegnać i chciałabym wszystkim podziękować, było to bardzo wzruszające i potwierdziło jak bardzo Karol był lubiany i ważny dla wielu osób.
Nasze dzieci są jeszcze małe, będę się bardzo starała, aby jak najlepiej pamiętały tatę, mamy dużo wspólnych wspomnień, ale pomyślałam, że mogąc przekazać im też wspomnienia od różnych osób, dziewczynki będą miały pełniejszy obraz tego jaki Karol był.
Stworzyłam maila malin.wspomnienia@gmail.com i chciałabym prosić, jeżeli macie chęci i gotowość, abyście podzielili się Waszymi wspomnieniami o Karolu. Mam świadomość tego, że nie wszystkie nadają się dla dziecięcych uszu, szczególnie te z battlowych wyjazdów, ale nie cenzurujcie nic 🙂 Cytaty byłyby super, Karol miała sporo takich swoich teskstów, które bardzo się z nim kojarzą. Chodzi mi o takie zwykłe historie, sytuacje, które Wam się przypominają jak myślicie o Karolu. Jeżeli macie jakieś zdjęcia to załączajcie. Chciałabym to wszystko złożyć w książkę i dać kiedyś dziewczynkom. Mam takie poczucie, że w ten sposób Karol będzie z nami, z nimi, bardziej i na dłużej.

Jeżeli ta wiadomość dotrze do osób nie mówiących po polsku to niech piszą po angielsku.

Chciałabym wydrukować to jeszcze w tym roku, więc proszę o wysyłanie do końca listopada. Nie zamknę tego maila, więc jakby ktoś miał potrzebę później wysłać albo coś sobie kiedyś przypomnicie albo znajdziecie kiedyś jakieś zdjęcie to przyślijcie, będę zaglądać co jakiś czas.

Pozdrawiam,
Hania

ODPOWIEDZ