Konkurs Modelarski Forum Strategie (25 edycja)

ODPOWIEDZ
Raleen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 134

Konkurs Modelarski Forum Strategie (25 edycja)

Post autor: Raleen »

Wszystkich wargamerów i modelarzy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie modelarskim organizowanym już po raz dwudziesty piąty przez Forum Strategie. Nieważne w jaki system bitewny gracie i jaki okres historyczny preferujecie. Również jeśli chodzi o skale modelarskie, możliwości wystawiania prac są szerokie (poruszamy się jednak w ramach skal standardowo stosowanych w wargamingu historycznym). Opracowując formułę tego konkursu staraliśmy się zorganizować go w taki sposób, by mogła w nim wziąć udział jak największa liczba uczestników. Ta edycja jest wyjątkowa, bo 25, a więc dla nas jubileuszowa. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną atrakcję - będzie nią możliwość zmierzenia się z jurorami konkursu w specjalnej kategorii konkursowej, w której większość z nich wystawi swoje prace (ci, którzy wystawią prace w tej kategorii, nie będą jej oceniać).

Malowanie prac potrwa do 17 lutego 2024 r. Potem nastąpi wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród. Czasu na malowanie jest więc sporo i można spróbować sił w każdej z siedmiu kategorii konkursowych.

Informacja o kategoriach konkursowych, nagrodach i terminach:
https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=21780

Regulamin konkursu:
https://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=19822

Dział konkursu na Forum Strategie, gdzie prezentowane są prace konkursowe:
https://strategie.net.pl/viewforum.php?f=231

Sponsorami nagród w konkursie są:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Dziękujemy również Piaseczyńskiemu Klubowi Gier Bitewnych "Piaseczniki" za przekazanie na nagrody publikacji historyczno-militarnych.

ODPOWIEDZ