Podfora tak czy nie

Lizardmen

Moderator: Ziemko

Zablokowany
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Podfora tak czy nie

Post autor: Ziemko »

W zwiazku z tym , ze kilka osob chce zlikwidowac nam podfora pytam Was moi bracia lizaki o zdanie w tej sprawie... Nie robie ankiety , bo glosowaliby inni niezwiazani z tym forum lizkow... JEsli chodzi o mnie to jestem jak najbardziej za podforami uwazam , ze dzieki nim jest fajnie i przejrzyscie , a kazdy kto chce zobaczyc prace lizakowe wchodzi w galerie , albo przykladowa rozpe - zamiast przekopywac sie przez zawalony temat rozp ...

Prosze o glosy tych co uczestnicza aktywnie w zyciu forum lizakowego , inne glosy powiem szczerze niebardzo mnie obchodza...

Ja jestem za tym ,aby podfora zostaly - a WY ?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2007, o 00:41 przez Ziemko, łącznie zmieniany 1 raz.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Prosze nie likwidujcie tych podforow bo wtedy sie burdel zrobi, a z linkami do rozp tez mi sie pomysl nie podoba(mowie to tak na przyszlosc z tymi linkami)
Powinien byc porzadek w naszej dzungli, a nie burdel jak u orkow, czy szczurow (nie chodzi mi o forum tylko o fluff :wink: ) .

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Dawid ma racje!

A kto jest przeciw nam? :twisted:

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Podfora sa super, jest porzadek i nie ma syfu :)
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

w tym momencie już jest 38 tematów na forum.. zdecydowanie nie likwidować podfor :)

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

(Mam nadzieję że jestem uznany, za aktywnie udzielającego się w życie forum?) Jestem ZA!!! Podfora muszą być. Dzięki nim jest tu przejrzyście i czytelnie. Nie trzeba przewalać tysięcy tematów żeby znaleźć rozpę albo porady co do kroxów. Jeszcze raz wszystkimi kończynami swoimi i swoich zwierząt jestem za ! (tak ze 16 :P nie licząc mączników bo one są za głupie żeby głosować:P )

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Sprostowanie do kwestii "czytelności": to nie jest tak, że wszystko zostanie "zlane" do ogólnego forum Lizardmen. Chodzi o to, aby wszystkie rozpiski trafiły do ogólnego Forum Rozpisek (w przypadku likwidacji podfor oczywiście wszystkie tematy z Rozpisek Lizaków trafiają do Forum Rozpisek), a galeria - do ogólnej Galerii Figurek. Forum Lizardmen będzie się składało z tego co teraz na "ogólnym" plus tematy z Taktyk Lizaków.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki za poparcie chlopaki !!! Tomashu kurde no - ale chlopaki chyba rozumieja , ze w przypadku jakby nie bylo podfor to z galerii lizakow przejdzie do glownej galerii ,a z tematu rozpiski lizakow do glownego forum z rozpiskami - nie musisz tak na sile robic , zeby zmienili zdanie...

Poki co 6:0 , aby podfora zostaly...

P.S. Raptor skasowalem Twojego posta , bo byl nie na temat - zapraszam do tematu "zwierzeta lizakow" - tam mozesz porozmawiac o tym czy maczniaki maja nozki czy nie ;)

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Z jednej strony Tomash ma racje - lepiej, żeby rozpy i galerie były w jednym miejscu, żeby nie trzeba było ich 2 razy oceniać, wklejać itp itd.

Jednak z drugiej strony taki podział jak jest też jest sensowny - kto chce zobaczyć lizaki wchodzi na forum lizaków :)

Dlatego chyba byłbym za tym, żeby zostało jak jest - po co się męczyć ze zmianami jak i tak i tak jest dobrze :)

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

To mój post z działu moderacji:
Hm... W tych "potworach" trochę racji jest, bo za jakiś roczek nikomu nie będzie się chciało szukać tematu np. o Orc Boyzach, więc założy nowy.
Może na razie tego nie widać, ale np. na gildii jest 60 stron wątpie aby chciało mi się je przeszukiwać w poszukiwaniu odpowiedzi.
Myślę że na tych najczęściej używanych podforach armijnych to może być dobre, bo już pięćdziesiąty temat dojdzie i łatwiej będzie się doszukać. Tyle że nie dzieliłbym podfora na galerie i inne takie pierdoły, a bardziej na to czego gracz może poszukiwać czyli np. podzielić je na kategorie:
Hero
Units

Załóżmy. Od razu łatwiej się będzie szukało, jak sie szuka rozpiski to się na forum rozpisek idzie, a jak sie chce zobaczyć i ocenić figurki to się do modelarstwa idzie...
Jak dla mnie to bardzo proste
Podfora są dobre, ale zdjecia mają być w galerii, a nie w dziale o danej armii. Tak samo rozpiski... :roll:
Bum...!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

a mi ta galeria tutaj w niczym nie przeszkadza ani rozpiski więc nie widze powodu dla którego mielibyśmy to usuwać (albo mi się zdaje albo lizardowi gracze nie chcą zmian)

ja przestałem już latać po galerii i rozpiskach na forum ogólnym bo jest tam syf niesamowity, mnie interesuje zdanie lizardowych graczy, i ich opinia, a obawiam sie że tam zbyt dużo takowych bym nie dostawał

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Dokładnie kto bedzie 60 stron przegladal? A poza tym wole, aby moja rozpa zostala zjechana w gronie "kumpli" niz przez cala spolecznosc, a do poszczegolnych tematow dojda zainteresowani, a jak komus sie nie chce kilka razy wiecej myszka kliknac to juz jego sprawa.

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

A widzieliście jak rozpiski są rozwiązane w VC? Założyłem temat "rozpiski" (przyklejony) i każdy kto zakłada rozpiske w dziale ogólnym wkleja tam link do tej rozpy. Kto chce klika linka i szybko wchodzi do rozpy. W ten sposób osiągnięcie to samo co poprzez podfora (wygode i przejrzystość), a tym samym ogólne forum rozpisek nie traci sensu.
I chciałbym jeszcze raz zauważyć (to o czym pisał Tomash) że chodzi o zlikwidowanie Wam podfor rozpisek i galerii i żadnego innego podfora.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

OK, widzę, że stanowisko Wasze jest dość jasne - podfora Galeria Lizaków i Rozpiski Lizaków muszą pozostać. Taka jest Wasza wola, więc tak będzie :)

Coś mi jeszcze przyszło do głowy, z cyklu głupich idei wprowadzających jednolitość i ułożenie...

Pojawił się argument o porządku - w sensie że rozpiski chaosu są w jednym miejscu, podobnie lizaków i tak samo z galeriami.

A może by zrobić Rozpiski Chaosu podforum w Forum Rozpisek? Galeria Chaosu - podforum w Galerii Figurek. Analogicznie z lizakami. I żeby była równowaga - takie same podfora zrobić dla każdej armii.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Christos tez na sile probuje przekonac ;) No i jak ja mam byc spokojny :roll: Uwazam , ze najlepszym rozwiazanie to jest takie jakie jest teraz - co ja na to poradze , ze choasniach i lizaki wola byc autonomiczni pod pewnymi wzgledami niz reszta :wink:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Jak na forum VC i innych armii tak sobie rozpiski przyklejają to ich sprawa. Moze jestesmy wybredni i wygodni, ale taka nasza wola, a jak chcecie podfora zlikwidowac to wielka szkoda. Moze i moje argumenty nie sa super, ale rowniez i wasze mnie nie przekonuja, wiec zrobcie jak uwazacie ja jestem zdecydowanie na NIE(w sensie zeby nie likwidowac podforow). Oczywiscie wasza dycyzje uszanuje.
Pozdr!!

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Ziemko szanuje twoje zdanie. Co nie znaczy że uzytkownicy forum lizardmanów nie moga poznać opini kogos o odmiennym zdaniu ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Christos pisze:Ziemko szanuje twoje zdanie. Co nie znaczy że uzytkownicy forum lizardmanów nie moga poznać opini kogos o odmiennym zdaniu ;)
Nie udalo Ci sie zmienic mojego zdania to probujesz zmienic zdanie reszty lizakow ? Daremnie... My jestesmy jak monolit :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Koledzy modowie, proponuję Wasze spory przenieść na forum masonów ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Aj waj. Ja lobbuje przeciw podforum, wiecej klikania z podforami sprawia ze przeskakiwanie z podforum do podforum innego podforum staje się męczące i powoduje utrudnienia w sledzeniu nowych tematów i odpowiedzi. Border princes jest optymalne bez podforów w forum poszczegolnych armii.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Zablokowany