Old World TOW - Turniej Mistrzostwa Południa w Leśniczówce, 1500 pkt

Niekulawy język oraz zdjęcia mile widziane!

Moderator: RedScorpion

ODPOWIEDZ
Spawn
Chuck Norris
Posty: 477

Old World TOW - Turniej Mistrzostwa Południa w Leśniczówce, 1500 pkt

Post autor: Spawn »

Hej, wrzucam raporcik z Mistrzostw Południa, które były w leśniczówce w miniony łikend.

Moja rozpa:
Tomb Kings of Khemri - TK 1,5k leśniczówka - [1498pts]

## Characters [311pts]
High Priest [182pts]: Necromancy, Wizard Level 4, Skeletal Steed
Tomb Prince [129pts]: Great Weapon, Skeleton Chariot, General

## Core [391pts]
10 Skeleton Archers [55pts]:C
4 Skeleton Chariots [184pts]:S, C
2x5 Skeleton Horse Archers [61pts]:C
6xSkeleton Skirmishers [30pts]:

## Special [466pts]
2x4 Necropolis Knights [233pts]: S, C-GW

## Rare [330pts]
Casket of Souls [135pts]
Necrosphinx [195pts]

1. Bitwa na Szczuro - Mistrza Południa:
Rozpa: duke na royal pegazie, heroism, gromril great helm i chyba coś jeszcze; prophetesska na kuniu, 2x8 realmów, 1 paladyn war banner; 10 łucznikow; 2x3 pegazy

Gramy battle for the pass, wiec ciasno było.
Stalismy w bezpiecznej odległości, aż szczuro 2 tury pod rząd wrzucił popychaczke z battle magic i jego 2 oddziały pegazów wleciały mi 40 cali na flanke i zaczęły mnie kroić od boku. Z casketa spadły 2 i poza tym nic.
skończyło się 6:14 dla Szczuro

2.Bitwa na Gottriego Woch
Rozpa: Lord Nurgla na smoku z demon blade i mr2; 2x5knightów khorna, 2x5 psów; 5 maruderów slanesha z toporkami i flailami, 2x3 dragon ogry z halabardami

Pitched Battle. Zastrzeliłem psy, które spanikowały lorda na smoku - dzięki czemu zrobił FBIGO w dziwny sposób, co go nawet popchało i w coś się wkręcił, ale dostał z kasketa, z pocisku, nawet mu coś wbiłem w combacie i w końcu miał 9 ran wbite i musiał uciekać.
Resztę udało mi się zabić.
Wynik 13:7

3. Olo i demony
Break point
Keeper z iluzją, herald latający z demonologią 2 duże oddziały furii (po 9), jedne z markiem khorna, 6 furii, 7 seekerek, 3 bestie, 3 muchy

Olo testował furie i myślał że przepchają necropolis knightów, ale bez bufa okazało się ze nie przepchają. Kipera jakoś tam odginałem i jak zabiłem bestie i sikerki to było 25% więc koniec gry i 3 duże pkt za scenariusz dla mnie
Wynik 17:3

4. Cosmo i Skaveny
Gramy o środek
Grey seer z demonologią, plague priest lvl 2 z demonologią, bsb z banerem +d3 do CR (zawsze było +1:P),35 storverminów z swiftstride, 20coś clanratów, 2 doomflayery, 8 censerów i abomka
Cosmo widziałem że latał tym klockiem wrzucał bufa i kroił ludzi w ini 5, ale tym razem niestety nie wyszło. Abomka sie biła ze sfinxem i w końcu ją pokonał tracąc przy tym 3 rany.
Wpadłem wężami w storverminów i miałem dzikie rzuty, cosmo nic nie wysejwował prawie i 16 w turę poszło do piachu. W nastepnej turze po FBIGO znowu mielonka (nie aż taka, ale dalej), w końcu uciekli ale nie zlapałem (pół punktów).
Censerzy z priestem i 2ma doomflayerami skasowali mi rydwany. Ja 2 doomflayery.
Skończyło się 14:6 dla mnie

5. MIszta i WE
Meeting engagment
Oddział glade riders z poisonem i Reserve move, 4lvl z różdżka do dispela, 2x6 scoutow z poisonem, bsb na koniu, 8 GG z ap, 2x8 wardancerow, treeman, sisterki
Wystawiłem się za szeroko wężami, przez co jeden oddział nie doszedł do walki wcale, nie wziąłem popychaczki, przez co w ogóle nie doszedłem do walki prawie.
I tak mnie mocno dispelował tą różdżką, wiec moze połowa czarów wchodziła. Przegrałem zaczynanie.
Casket spadł w 2 turze chyba z poisonów. Necrosphinx podobnie (w jednej rundzie 4 woundy wyłapał). Rydwany dostały z drzewca i się złożyły wbijając mu 2 rany. Zabiłem 1 oddział wardancerów.
Skończyło się 6:14 po 4 turach.

Dzięki przeciwnikom za gry, Olowi za organizację. Dużo starych mord było ;) Widzimy się na następnych turach.

Awatar użytkownika
Słowian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: Słowian »

Odwiedziłem Łeśniczówkę żeby zobaczyć jak to wygląda. Chociaż byłem tylko chwilę to poczułem klimat i chęć do gry. Ma ktoś wyniki końcowe ?Gratulacje panowie.
"When you're a goblin, you don't have to step forward to be a hero-everyone else just has to step back!" - Biggum Flodrot, goblin veteran

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1522
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Smok chaous panikujący się od obsranych psów, lmao.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Ciara pisze: 19 sie 2024, o 09:04 Smok chaous panikujący się od obsranych psów, lmao.
ale bul dupy, ja jebe xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1522
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Ból dupy, o co xD? You ok buddy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Mógłbyś chociaż wariata nie udawać xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1522
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Ok retard xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

wincy soli chlopak!
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ