Fell Bats

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
miki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Sanok-bitewniakowe odludzie:(

Fell Bats

Post autor: miki »

Witajta

Mam takie pytanko, odnośnie Fell Batów.

W pewnym sklepie internetowym złożyłem zamówienie, w którym m.in były baty. Paczka przyszła, ja ucieszony otwieram i..

dziwię się, bo w bliście z batami, owszem były podstawki, ale te taki przeźroczyste dla lataczy. Podstawek standardowych brak. Mam pecha, czy jest to normalne ?

Awatar użytkownika
August
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: August »

To normalne.. Jeżeli chesz wstawić ich na podstawki to musisz je dokupić.

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ale nie dokupisz przez najbliższe parę miesięcy, bo GW przestało sprzedawać podstawki. Chcą je wznowić za jakiś czas, ale wyłącznie w megazestawach różnych rozmiarów, żebyś musiał kupić 30 niepotrzebnych podstawek na każde pięć, które potrzebujesz.

Jeśli czujesz, że zostałeś potraktowany analnie przez złą firmę, która sprzedała Ci figurki bez podstawek, a podstawek nie chce sprzedać, bo jest chciwa i liczy na przyszłe zyski - pisz do Szamana :twisted: .

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

wytnij z pcv lub tektury. Ewentualnie sklej 4 podstawki piechotnie (20), szczeliny zalataj gs lub czyms podobnym.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Christos
Kretozord
Posty: 1590
Lokalizacja: FKCC, sekcja Gdańsk Południe, oddział Zakoniczyn (na emeryturze)

Post autor: Christos »

Podstawki, jak napisał Szmajson faktycznie można samemu robić.
A co do megapaków Barba to jak znam życie to w naszych sklepach będzie można kupić pojedynczo (co za problem dla sprzedawcy rozłożyć megapaka na części?)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Owszem, tak będzie, za jakieś 3-4 miesiące. Teraz podstawki są nie do zdobycia. Bo GW to głooopia firma.

Zablokowany