Fluff orkowy

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

według mnie najpierw z grzybów powstają snotlingi potem zamieniają sie w gobliny. jak goblin dorośnie staje sie dzikim orkiem, potem gdy dojrzeje jest orkiem, a jak ork sie wysłuży to zostaje black orkiem. jak przeżyje jako black ork sprawia sobie wyverne. a potem jak przeleci kilka razy sie z wyverną to staje sie gigantem :)

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

http://mensa.org.pl - czekamy na Ciebie oczopek.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

oczopek pisze:według mnie najpierw z grzybów powstają snotlingi potem zamieniają sie w gobliny. jak goblin dorośnie staje sie dzikim orkiem, potem gdy dojrzeje jest orkiem, a jak ork sie wysłuży to zostaje black orkiem. jak przeżyje jako black ork sprawia sobie wyverne. a potem jak przeleci kilka razy sie z wyverną to staje sie gigantem :)
o matko ale pieprzysz

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Lunn pisze:
oczopek pisze:według mnie najpierw z grzybów powstają snotlingi potem zamieniają sie w gobliny. jak goblin dorośnie staje sie dzikim orkiem, potem gdy dojrzeje jest orkiem, a jak ork sie wysłuży to zostaje black orkiem. jak przeżyje jako black ork sprawia sobie wyverne. a potem jak przeleci kilka razy sie z wyverną to staje sie gigantem :)
o matko ale pieprzysz
czekaj Lunn, coś w tym jest: gigant zalicza zgon, zaczyna się rozkładać, potem zżerają go robale, robale zdychają użyźniając podłoże na którym wyrastają grzyby. Ot, taki "zielony" krąg życia :wink: Trzeba się nad tym głebiej zastanowić :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Nordri
Chuck Norris
Posty: 575
Lokalizacja: Greifenhagen

Post autor: Nordri »

Nerull pisze:nie obchodzi mnie co o zielonych jest napisane w podręcznikach do 40k - nie akceptuję tego poronionego technofantasy
To co jest napisane w rulebooku do WFB też Cię nie obchodzi, jak mniemam?

Awatar użytkownika
Nerull
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nerull »

w zielonym ab jest napisane tylko o pokrewieństwie squigów z grzybami i to i tak sugerują raczej "półgrzyba"
Obrazek

Bumer
Plewa
Posty: 6

Post autor: Bumer »

łoł a czy w 6 edycji tez tak było ??

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

TruePunk pisze:http://mensa.org.pl - czekamy na Ciebie oczopek.
nie rozumiem, o co chodzi? to mam nie obrazić czy co?

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

oczopek pisze:
TruePunk pisze:http://mensa.org.pl - czekamy na Ciebie oczopek.
nie rozumiem, o co chodzi? to mam nie obrazić czy co?
NIe kolega pracuje w Games Workshop tak jak ja i odkryles jak naprawde przebiega rozwój w tej armi... wygrales przystąpienie do owego stowarzyszenia

Awatar użytkownika
Reiko
Mudżahedin
Posty: 210
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Reiko »

Nie martw sie TP, Orki muszą mieć siusiaki :wink: Bo po co savage'om były by spódniczki? :wink:

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

a ja mam troche inne pytanie ... jak wedlug was porzywiaja sie orki ???
przez fotostnteze (zielony kolor skory) czy tak normalnie przez zjadanie innych organizmow (posiadaja zeby - uzywanie zebow do wakli jest sprawa drugorzedna) ??? czy moze te dwie rzeczy na raz (tak jak rosiczki)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Oczywiście że jedzą mięso. W każdej postaci ;)

Awatar użytkownika
Nerull
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 161
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nerull »

muszę was panowie uspokoić :) orki to nie grzyby - mają pępki, więc rodzą się po bożemu (trole kamienne zresztą też - cóż to musi być za poród - jak sranie żwirem), a skoro są żyworodne, to muszą mieć i fiutki :twisted: na dodatek przypomnę zielone chilriderki z b.bowla (mhmm gorące sztuki)
Obrazek

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Biorę udział w konkursie i za cholere nie mogę się doszukać czegoś takiego:

Jak według orkowych przepowiedni nazywa się dzień końca świata? Kto się do niego przyczyni i w jaki sposób?
Obrazek

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

Orki są raczej za głupie, żeby dojść do tego, że kiedyś może być koniec świata ^^ Każdy raczej dba o swój tyłek :P

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Dzień końca świata to według przypowieści orków "Ragnarork", Mówi ona o Ragnarze który zniszczy cały świat w niepowstrzymanej orgii rzezi i pożogi.

Zapis o Battle Axe of the last waaaagh!

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

dzięki D: już znalazłem :D szukałem tam gdzie nie trzeba :< tak to jest jak się gra czymś innym niż O&G
Obrazek

oczopek
Mudżahedin
Posty: 334

Post autor: oczopek »

co myslicie o flufowej stronie zrobienie "wypełniacza" regimętu typu orki niosące szamana?? chodzi o coś takiego http://i74.photobucket.com/albums/i252/ ... 92copy.jpg tylko ze w orkowym stylu :d

Awatar użytkownika
Toni
Wodzirej
Posty: 705
Lokalizacja: Opole

Post autor: Toni »

Widziałem kiedyś coś takiego u orków, coś w stylu krasnoludzkiego lorda na tarczy. Uważam że jest ok, odpowiednio zrobiony dobrze wygląda i zapełnia miejsce w regimencie. Tylko nie podoba mi się wybitnie ta podstawkaa.. bleh

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

1)trzeba zakupic magnesy pod podstawki...naprawde ulatwia zycie
2)ja mam Grimgora stojacego na wyprofilowanej podstawce 50x50
generalnie mozna sie w takie szmery bajery bawic ale trzeba to zrobic z glowa (pomysl) oraz ladnie to wykonac/pomalowac

ODPOWIEDZ