Ochrona magiczna, dywagacje :)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Co myślicie o wzięciu Hellcannona ze Spell Breakerem i zaoszczędzeniu na caddy'm? Oszczędzamy punkty na caddy'm i mamy tego jednego dispel scrolla, jakieś khorniki też dadzą DD, więc ochrona magiczna jest :) Tylko, że jak Helka odmówi współpracy to możemy tego scrolla od razu stracić i zostaniemy bez scrolli ;) Ktos tak gra?
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a nie chcesz zainwestowac tych 125pkt i miec 3 scrolle ? imo warto
trafisz na wampy(nowe szczegolnie) czy szczury i bedziesz robił
"buuu czemu nie wzialem 3 scrolle :cry: ?"

tzn imo mozna ale lepiej nie

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jasiuuu pisze:a nie chcesz zainwestowac tych 125pkt i miec 3 scrolle ? imo warto
trafisz na wampy(nowe szczegolnie) czy szczury i bedziesz robił
"buuu czemu nie wzialem 3 scrolle :cry: ?"

tzn imo mozna ale lepiej nie
To znaczy normalnie tak bym grał (caddy z 1-2 scrollami + scroll na Helce, czyli w sumie 2-3 scrolle), ale to jest tylko taki mój pomysł na cięcie kosztów, a w Chaosie to istotny problem :) Caddy mortali na koniu to 151 punktów, które możnaby przeznaczyć na coś innego. Wiadomo oczywiście, że 1 scroll, w dodatku tak niepewny, to o wiele za mało na niektóre armie.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

ja tam gram na takim za 125pkt :P nie widze potrzeby wydawania 26pkt na sv 2+

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jasiuuu pisze:ja tam gram na takim za 125pkt :P nie widze potrzeby wydawania 26pkt na sv 2+
Co kto lubi :) Ja wolę mieć ten save 2+ i większą mobilność :)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
aras4rose
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: aras4rose »

Co do Hellcannona to zawsze biorę ten wariant, niezależnie od rozpiski :> , tak samo jakby skupić się na Khornitach to tym bardziej taki wariant z Hellcannonem daje nam małe, ale jednak zabezpieczenie.
http://picasaweb.google.pl/aras4rose - zdjęcia z moich bitewek (ostatnia 18 sierpień);
Kupno E-pism i E-czasopism

ODPOWIEDZ