Giełda w Marienburdzkim porcie.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

free company zarezerwowane jest juz.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Kupie bitsy:
- płaszcze od outriderów
- śpiwory od outriderów
- gryfiątka od generała Imperium
- płaszcze od generała Imperium
- tarcze z krukiem od generała Imperium

Wszystkie bitsy najlepiej w większej ilości nie interesuje mnie kupowanie po sztukach.
Kontakt na PM albo GG najlepiej osoba z Krakowa.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Hmm zastanawiam sie nad zakupem maga imperium a koniku z racji tego iż nowa edycja nie obejmuje konnych magów(znikli wyginęli ??) chce starego jeśli ktoś ma niemalowanego do opchnięcia przygarnę zdjęcia na priv proszę , no chyba że ktoś ma jakieś pomysły na maga konnego nie z empire a do empire :p
Obrazek






_________________

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Ja mam nie malowanego (nawet podkładem), gdzieś walnięty leży w pudle. Taki z gargulcem na lasce. Tylko że ja mieszkam w Szwecji, chodzi jest możliwość wysłania tego przez pośrednika ale to by długo trwało. Jak coś to gg.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

Wilqu ja zrobie tak ze kupie sobie baltazara gelta na pegazie, posadze go na koniu i mam maga na koni a na pegaza posadze sobie jakiegos knighta co bedzie robił za kapitana

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Na allegro też jest jeden pomalowany za 20zl.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

tedzio pisze:Wilqu ja zrobie tak ze kupie sobie baltazara gelta na pegazie, posadze go na koniu i mam maga na koni a na pegaza posadze sobie jakiegos knighta co bedzie robił za kapitana
Baltazar ma takie nogi i szaty że na konia jak wejdzie to i tak będzie wyglądał żalowo, żeby nie było łatwo pegaz ma takie skrzydła, że jak posadzisz tam rycerza to wygląda nie lepiej.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

coś sie skombinuje napewno cos sie wymyśli :)

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

dobra potrzebuje teraz czysty bądz spodkładowany(nie malowany) klocuszek piechoty 20-25 sztuk imperialnego żołnierstwa najbardziej interesowałby mnie kloc spearmenów tylko tych z randyszarami (okrągłe tarcze z lwem)...na marginesie gdzie to moge zakupic jako nowy box?? spearmeni z tarczami z lwem???
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Wilqu pisze:na marginesie gdzie to moge zakupic jako nowy box?? spearmeni z tarczami z lwem???
Hmmm... Nigdzie?
Szukaj na allegro, bo tych jednostek już raczej nie produkują.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Ja mam na odsprzedania 15 starych spearmenów w dobrym stanie ale bez tych tarcz, mogę dorzucić jakieś inne.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Widzisz w sumie najbardziej zależy mi na tych tarczach dla niektórych są obleśne dla mnie maja klimacik :lol2: po uskładaniu imperium na 2500 planuje dokoptować kolejny klocuszek piechoty.. ze wszelkich moich obliczeń wynika jasno to muszą być włócznicy, bądz halabardy nie chce kolejnego klocka mieczników...poczaje sie na allegro zatem..
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

ja mam trochę tych włóczników z tarczami z głową lwa(na sprzedaż) nie wiem dokładnie ilu ich mam ale ok 20+

Cord
Chuck Norris
Posty: 398

Post autor: Cord »

Włócznicy z nowej edycji według mnie wyglądają bardzo dobrze. Mam tarcz nie wiem ile, według mnie szpetne jak noc są i w ogóle nie pasują do imperialnych żołnierzy wiec mogę oddać za 0 zł + koszt wysyłki na chyba że okolice Ystad to wtedy można se po nie przyjechać.

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

u nas w futurze, w Gdyni sprzedają te boxy 8 spearmenów + 8 handgunnerów z 6 ed

Jak coś:
www.futurex.pl
zakładka sklep

Awatar użytkownika
Arte
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Arte »

8 WV pomazani, do poprawy cena do uzgodnienia :)

no i jakosc od Arte :D

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Co do tarcz to pogadam z kumplem on zbiera bitsy i ma chyba z 20 tych tarcz i napisze co da sie zrobić
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Ivo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ivo »

Arte ja odkupie.

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Na sprzedaż mam zafoliowanego boxa empire state troops. 7ed ofc. Cena 50 zł + koszta przesyłki (jakieś 6zł). Jak ktoś zaiteresowany to dzwonić proszę: 607393011.

Ivo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 170
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ivo »

Ja odkupie White Wolfes

ODPOWIEDZ