Wariacje na temat Chaos Knightów...

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

nie no chlopaki kto wie, moze kole wiewior gra na pieszchych maruderach, wariorach, horrorach, bestigorach, plagubererach... ;)

ardziej manewrowe to są wood elfy na 4 razy wildach i bretka na samych pegazach ;)

Ale jakby do tekiego oddzialu wsadzic: Aspiranta bsb z rerolem panik, lorda na demonic steedzie, exalteda na tymże samym, tak by zaden piesek sie nie stykal to odzial bylby nawet fajny. I drogi :P

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

No tak jak się gra na power-turniejowych rozpiskach (knightci khorna,furie, screamers, i dragonogry)to faktycznie śmigaja po polu aż miło, ale ja lubie klimat i nie zapomniałem o pieszych demonach, maruderach i małym że małym ale zawsze jednym klocuszku warriorów(jeden regiment konny też sie przyda,bestie są fajne ale w armii bestii a nie mortalach).
Jeśli wystawiacie same latacze i kawalerie (a model pieszego herosa sprawdza sie doskonale jakoś ozdoba półeczki ) to faktycznie gramy inną armią chaos.

A pieskami z herosem jak najbardziej nie ma co wpadać w regiment 14 swordmasterów ustawionych w 2 rzędy bo naklepią nam 10 ran i po zabawie ale w jakąś piechotę gdzie jest 5 w pierwszym szeregu to hero 2 zbije, pieski tez może coś ugryzą a przeciwnik wtedy nam ubije 1-2 rany.(mieliście skomentować to po zagraniu 3 meczy,coś szybko poszło:-)

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Nooo, ale mój drogi, jesteś w znacznej mniejszości, i nie pozwala ci to wysuwać dziwnych tez, że chaos jest niemanewrową armią. Możesz stwierdzić, że twoje rozpiski są nieruchawe, albo że jak ktos bardzo chce, to może zrobić taki chaos :P
Uerph.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

bestie są fajne ale w armii bestii a nie mortalach).
i tutaj poległeś pod względem znajomości fluffu i klimatu

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Macie rację , że troszkę za głośno powiedziałem "nie manewrowną!!!!!", ale to forum a nie podręcznik do warhammera .
Co do klimatu to każdy go odczuwa inaczej, dla mnie bestiom zrobili oddzielny podręcznik żeby tworzyć odmienne armie (albo żeby gw więcej kasy nałapało:-) )
Jakoś tak głupio dla mnie wygląda armia mortali z demoniczną jednostką wspierającą a dla potrzeb silnej rozpiski wstawiony odział dragon ogrów.
Ale to tylko moje poglądy (jak sie z nimi nie zgadzacie to nie powód żeby się wieszać :-))

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

w booku bestii wprost napisano, że bardzo czesto w armii besti spotyka si oddzialy rycerzy. a armie mortali bardzo czesto maja w swych szeregach oddzialy bestiowe. Wiec prosze takim mieszanionom nieflufowosci nie zarzucać :)

Awatar użytkownika
Esco
Chuck Norris
Posty: 619
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Esco »

i poczytać jakieś książki z Black Library (choćby Zabójce Demonów), a dopiero potem fluffowo pierdzieć :P

ODPOWIEDZ