WE vs HE

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

hmm driady są wrażliwe na ogień chyba, ale to w miare dobry srimish i gdyby smoczka osaczyc a od tylu mu wildami wjechać.... albo szarża eternalów, wspomagane HoDA, 2x 15 gg, 1x 8 wr z boku i smoczek leży. ale co z innymi jednostkami przeciwnika? taka sytuacja jest bardzo trudna do zrobienia i zajmuje dużo czasu oraz wymaga myśli taktycznej...znacznej

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Smok nie moze robic taktycznych szarz wiec spory problem z glowy, no moze ale na 12 cali i nie kazdy pamieta:) wiec zeby zeby odrobil te 600 pts musi sie nastarac a zeby sie zwrocil to juz trzeba blad jakis zrobic :)

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

niezakumałem twojej wypowiedzi :roll:

Awatar użytkownika
Caledor
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: Caledor »

ale draidy nie są wrażliwe na ogień (jeśli chodzi ci o flamebale) bo nie jestem pewien o co ci chodzi

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

Wiec poczytaj o szarzach taktycznych to zakumasz:)

maxioreczek
Plewa
Posty: 5

Post autor: maxioreczek »

Co to są te szarże taktyczne?
Na czym to polega?
I dlaczego niby smok nie może jej zrobić?

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

zawsze jest jakis sposob aby smoka pojechac nie wazne jak twardego...

ja jakos nie mam wielkich problemow z nimi...

choc przeciwko HE jeszcze nie grałem ale nie sądzę aby to była wielka róznica w stosunku do chaosowego...

Awatar użytkownika
Robak
Chuck Norris
Posty: 481
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Robak »

W skrocie to zarzujesz na najblizszy model skirmishu i mozesz sie dostawic pod jakim katem chcesz ze tak powiem:) A smok nie moze bo lata, jak uzywasz ground mv to wtedy moze.

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

a czemu smok we nie radzi sobie z tym he wymiataczem?

DrizzD
Warzywo
Posty: 14

Post autor: DrizzD »

no jak jest tak sam na sam, to porownujac statystyczne rzuty to ciezko mu raczej nie.. ;)

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Choćby dlatego, że nasz smok jest złożony z szóstek, a ich z siódemek. :wink:

Poza tym ich lord zawsze walnie pierwszy, a nasz nie. Ich lorda można np. wypakować tak, żeby miał SV 2+ z przerzutem i warda na 4+ , a naszego nie. Mam wymieniać dalej....? :wink: :P
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

tak. i wymień statystyki smoczka chaosu z jeźdźcem, a tak apropo o którym smoczku we mówimy: tym zielonym od sióstr czy tym zielonym zwykłym? czy to żadna różnica?

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

WE mają jednego smoka - Green Dragona.

Normalnie umieszcza się na nim lorda, zaś siostry są Special Charakterami.
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

I siostry są bardzo fajne. I moim zdaniem niezłe:D A wszym, bo chcę je kupić (i tak kupię)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

siostry dla hobbystów, bo i tak se nie pograsz na żadnym poważnym turnieju

Smok HE (oczywiście stardragon, bo inne opcje już nie są tak groźne) vs smok WE:
- HE: S7, WS7, W7; nasz standardowo 6 wszędzie -> różnica wynikająca z tego widoczna gołym okiem (on nam ściąga całego sava, sam ma na 6+ jeszcze, do tego trafia naszego na 3+ i na tyle samo rani)
- lord HE jak ktoś wspomniał jest na tyle wypakowany, że ciężko mu zrobić krzywdę; nasz jedyną pewną ochronę jaką zwykle nosi to regeneracja (bo nie uwzględniam warda wyczerpywalnego, bo byle salwa luków może nam go wcześniej zdjąć, albo rzucimy na 1szy ward 1-2 i kupa)
- dodatkowo lord HE moze wziąć przedmiot dający magiczne ataki sobie i smokowi; jak to działa na driady, wildów i generalnie wszystko w naszej armii tego chyba nie trzeba wyjaśniać

Ostatnio się skusiłem i potestowałem Green Dragona w swojej armii, ale jest strasznie plewny i nie skorzystam z niego więcej już.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

A co jest w nim plewnego? I czemu nie pogram siostrami na żadnym poważnym turnieju? (hobbystom nie jestem, ale ta figurka najbardziej mi się spodobała z całej armi, a jako, że armia najbardziej ze wszystkich armi, to siostry najbardziej z całej gry:))

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Caledor pisze:ale draidy nie są wrażliwe na ogień (jeśli chodzi ci o flamebale) bo nie jestem pewien o co ci chodzi
Są wrażliwe nie mają w tedy warda

bartekk
Mudżahedin
Posty: 293
Lokalizacja: toruńskie przedmieścia, dokładniej jakubskie przedmieścia

Post autor: bartekk »

a wiecie że leśnym podobno sprzyja szczęście?<w tym momencie setki glanów kopią mnie w twarz "cofnij te słowa!">no zazwyczaj idzie nam dobrze, czasem zamiast dostaw po dupie wygrywamy fuksem ale i tak powinni wzmocnić smoczka :)

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

max1 pisze:A co jest w nim plewnego? I czemu nie pogram siostrami na żadnym poważnym turnieju? (hobbystom nie jestem, ale ta figurka najbardziej mi się spodobała z całej armi, a jako, że armia najbardziej ze wszystkich armi, to siostry najbardziej z całej gry:))
A moje pytanie?

Rybol
Wałkarz
Posty: 74

Post autor: Rybol »

Sssmokiem jako takim pograsz, ale siostrami na większości turniejów już nie, ponieważ należą one do specjalnych bohaterów :twisted: ktore notabene nie są do takowych dopuszczane... :twisted:

ODPOWIEDZ