Lanca, a7 edycja

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

mi tez...ale grale bez 0-1 byliby mili ;] choc wole zeby przy brecie nikt nie majstrował ;)

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

Heh co by się działo, masy grali na stołach (zapewne po 3) czyli 6 ataków, s5, immune of psychology... poprostu bajka...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

co ty...ja bym wystawail 9 i 10 ;) 2 kloce po 400ptk... byle mieli tylko s6 ;]

ale to moje pobożne zyczenie...a tym czasem podoba mi sie jak jest ;]

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

Ale klimat armii ucierpiał by cholernie... Teraz grale totalna elita bretońska, body guardzi, coś cennego, czego przeciwnik się szczególnie boi (no i pedzi oczywiście) coś co jest dumą mojej armii, natomiast kiedy byłoby pierdylion ich na stole cóż by to było... IMO powinno zostać tak jak jest :)

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ale beda normalnie jak wszystko pzostale...GW zdejmuje teraz ograniczenia...smiesnziej bedize jak bedzie kilka relikwii ;D

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

No to już wogule zdupi klmat.

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

No racja, zdupi równie jak i grale... Choć ja mam cichą nadzieję iż GW podrasuje pielgrzymów, bo chciałbym aby na stołach pojawiała się relikwia z tuzinem pielgrzymów :)

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1003
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

To zacznij ją wystawiać. Chcecie różnorodnych ropisek to zacznijcie od siebie. Zresztą jak ktoś jeździ na turnieje po to tylko, żeby wygrać wszystko to potem tak jest, że armia ma 1 2 schematy mało różniące się od siebie.
A co do pielgrzymów to dają rade jeśli nie grasz z armią wzbudzającą feara.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Grail Knight pisze:No racja, zdupi równie jak i grale... Choć ja mam cichą nadzieję iż GW podrasuje pielgrzymów, bo chciałbym aby na stołach pojawiała się relikwia z tuzinem pielgrzymów :)
Tuzin? Mówisz o tych dodatkowych pielgrzymach mam nadzieję? To jest minimum. Ja prawie zawsze wystawiam relikwię gdzie jest 24 pielgrzymów a nie tuzin...

Niestety Bretonnią trzeba umieć grać żeby wystawiać różnorodne jednostki. Piszę "Bretonnią" mając na myśli całą armię a nie 100 pegazów i 20 lanc - to nie jest Bretonnia, to jest wybranie z całej armii najlepszych, przepakowanych oddziałów.

Ale ja się cieszę że tak jest, serio :) Nikt nie kupuje trebuszy i relikwii - to wyśmienicie. Te modele zalegają na półkach w GW - bardzo dobrze. Jak za 2-3 latka wyjdzię nowy AB do bretonni to trebusze będą w specjalach a relikwia nie będzie 0-1 :twisted: GW tak robi ze wszystkimi oddziałami które się nie sprzedają - w następnej edycji przepakowuje je tak że poprostu nie opłaca sie ich nie wystawiać (czyt. kupować :D).
Dlatego moja prośba - nie kupujcie relikwii i trebuszy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Trebusze ma prawie kazdy, tutaj akurat nie trafiles :P


a relikwie.. cóż, czasami sie ją wystawia, ale ostatnio nawet na 3k nie moglem dla niej miejsca znaleźć ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Jagal pisze:Trebusze ma prawie kazdy, tutaj akurat nie trafiles :P


a relikwie.. cóż, czasami sie ją wystawia, ale ostatnio nawet na 3k nie moglem dla niej miejsca znaleźć ;)
Tak, trebusza ma każdy, i wystawia go tylko na 2000+.

Z reliwkią zrób tak: weź ją a potem szukaj miejsca dla innych oddziałów. :wink:

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

a ja treby nie mam ;D ...moze kupie z czasem...ale nie mam dla niej miejsca w armii...a piligrimow szukam..narazie mam tylko relikwie... ;D ale juz mam czlowieka co chce mi ich sprzedac....i to w hurtowej ilosci ;D

a jedyne co im trzeba to w moim mniemaniu ward na 4+ zawsze (jak pg u he) i ws3 ;] i bede w niebo wziety wtedy ;D

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

NO jak by cała Bretka miała Warda na4+ to obawiam się ,że nie było by z kim grać tylko z bretką.ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOO

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

eh...czytanie ze zrozumieniem...pisalem o pielgrzymach... ;) ..wiesz grale z ws3 to nie byloby fajne...

reszta armii jest zbalansowana... tylko piligrimi z boku stoja :( no i MY...

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

No nie doczytałem choc nie powiem ,że nie wolałbym warda w całej brecie na +4 za to ,że grale mają ws 3.Muhahah

Awatar użytkownika
Arecki
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Arecki »

Treubusz to zajebista jednostka, na jakieś cholerne czołgi itp. jedna tura strzelania, troche fartu i dobrego oka, a z czołgu warzywko się robi... Ale relikwia stoi na uboczu no nie stety, jak już Gobo powiedział trzeba pielgrzymów podrasować i będzie cool...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ward 4+ na cala armie to przeginka...co do treby...jak amsz dobre oko <ja an OnG wytrenowalem...> to masz statystycznie 2 hity na 6 tur ;) wiec tak srednio... aczkolwiek jak sie dorobie w koncu terby...a w armii na prawie 6k to by wypadlo ;D to bede go wystawial na 2k+

a czolg zabijam vir of heroism...paladyn ma 50% szans na KB ;D

ODPOWIEDZ