Czy Lizardowi gracze potrafią się obyć bez skinków?

Lizardmen

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Czy Lizardowi gracze potrafią się obyć bez skinków?

Post autor: Murmandamus »

I robić coś pożytecznego z saurusami? Czy skinkomorze z kroxigorami jest wlasciwie jedynym wyjsciem dla dzieci Old Ones. Bo troche zal ze takie kafary jak saurusy sie marnują. Wiem ze drogie są w porówniu do możliwosci ale maja swoj urok z tymi ich spawningami nie? Czy dwa klocki saurich na 2k czy 2250 jest drogim bardzo wydatkiem nie wiem jak byscie dali te spawningi ale zakladajac ze uzywacie armi na 2250 czy 2k i bierzecie 2 regimenty saurich to jak byscie to rozegrali w rozlozeniu punktowym. Moge sie mylic ale chyba nie kosztowalby ten regiment wiecej niz 300 pkt.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Jeden klocek 20 saurusów to jest 240 + FCG za 30, a cena spawingu to około 30 pkt

Ja osobiscie za nimi nie przepadam, ale wystawiać mógłbym, tylko że nie mam za co ich dać.. a bez skinków to wątpie żeby ktoś kiedykolwiek zagrał ;), ja miałem kiedyś 10 skinków i samemu doszedłem do tego żeby ok. 50 wystawiać (nie mialem neta wiec nie wiedzialem jak gra reszta)

Awatar użytkownika
Hybrydzioch
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Radom

Post autor: Hybrydzioch »

A ja myślę że spokojnie da się wystawić 2 klocki saurich (ewentualnie jeden +TG) i sobie w miarę świetnie radzą nawet bez spawningu ( byleby tylko doszły do kombatu). Do tego bohater z First Strike aby nadrobić niską inicjatywę i wsparcie np. Stegadona. Fluffowo powino być ich troszkę więcej niż tylko jeden oddział ( i to zadziwiająco często w kombinacji Quetzl + Tlazcotl :wink: )

No ale skinki to przymus przynajmniej 30 :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No hybryda (w koncu sie spotykamy na forum)
Ty jestes swoistym wyjątkiem od tych lizardmenów z którymi się stykam.
I nie przesadzasz ze skinkowaniem. A jak twoje saurusy na jaszczurach się zbliżą za bardzo to boli bardzo bardzo.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Bez skinkow NIE DA sie grac... Kto bedzie skrinowal , robil flee i lapal w pulapki ? Gralem na ETC z 30 skinkami - jaka to jest masakra , armie strzelajace robia sobie poligon :? Z reguly wystawiam 50-60 skinkow nie wiecej nie mniej - takie moje optimum...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

nie chodzi o to by nie wystawiać ale chodzi by nie widzieć 90 czy wiecej paskud które ci zapluwają armie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kto poza Dzikiem wystawia tak duzo ?

Awatar użytkownika
Hybrydzioch
Wałkarz
Posty: 69
Lokalizacja: Radom

Post autor: Hybrydzioch »

Fakt bez nich nie da się grać ale imho jak bym miał grać na samych harcownikach to bym grał tylko na bardzo małe bitwy. Chociaż same klocki są bardzo nieopłacalne to ja jednak wolę urozmaicenie w armii. Najlepsze w jaszczurkach jest to że są bardzo uniwersalne :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Poza dzikiem

Nie pamietam imion tych jegomosciów ale zetknąłem sie ze 3 razy w turnieach.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Kto poza Dzikiem wystawia tak duzo ?

Bryl :mrgreen:

powiem szczerze że moim zdaniem te 50 skinkow jest silniejsze niz 90.. mowie tak przynajmniej ze swojego doswiadczenia.. (co za dużo to nie zdrowo)

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Ja gram na ogol 40-toma skinakami i mi starcza ale im wiecej tym imo lepiej. Aczkolwiek nie chce widziec zrezygnowanej miny przeciwnika ktory nie ma ochoty ze mna grac. 60-70 jeszcze ujdzie ale 100 to juz jest perfidnosc :P
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

raz zagralem 90 i moze z braku doswiadczenia na tą liczbe nie potrafilem unikac panik, wszystko sobie przeszkadzało i ogólnie był syf (przez ten ogół panikujących odziałow spadło mi 900 pkt w 1 ture :?), a jak mam 50 to jest ladnie czysto i tak być powinno :wink:

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Jak nie spojrzeć armie jakimi gra Dzik to też nie są samograje. Przynajmniej takie jest moje odczucie. Trzeba na prawdę mieć łeb żeby tą kupe skinków ogarnąć. Nie wiem jak wy ja jestem dla niego pełny podziwu i szacunku...
BTW Ja kiedyś używałem skinków w liczbie 30 sztuk, teraz około 50. Myślę że 50 to jest optymalna liczba. Ani nie jest ich za dużo żeby się nie połapać co się dzieje, ani nie za mało żeby zostać wystrzelanym przez wroga. Saurusów używam ich dość często bo ich lubię za ich "pakerność" i klimacik;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzik gral na DMP 110 - jest to strasznie wygiete , ale ZDECYDOWANIE TRZEBA UMIEC TYM GRAC !!!

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja zaczynam na nich grac(saurusi), ale skinki i tak musza byc. Dla mnie próg to 70, a im wiecej skinkow tym mniej sie ich szanuje ja tak przynajmniej mam, jak jest taka 40 to juz sie inaczej mysli, ale jak gramy np. z bretka to warto jest miec ocean skinow gdyz cyrk jest duzo bardziej perfidny niz lizaki.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

będę teraz ćwiczył granie lone-slannem i tak sobie myślę, że wystawię z 60 skinków... mniej byłby błąd, a więcej to przesada... saurusy są dobre jak klocków jest 2/3... a taka ilość jest opłacalna na większe punkty niż 2K... przynajmniej 2,5... imho

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

ja wystawiam 30 :D

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3109

Post autor: Crusader »

Ja lubie 60, 30 plujek 30 javelinów. Tyle zamierzam wziąć na Gt (w sacred hoscie quetzla :) ).
pzdr

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Ziemko pisze:Dzik gral na DMP 110
ja pierdykam!!!! :shock: chyba przestane mowic matuszowi ze ma duzo skinków.... :D

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

ojeju 110skinklow ja bym sie zdziwil jak by Dziku 200 wystawil :P

ODPOWIEDZ