Rozluźnianie Pośladów 2.0

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

Kurde, a myślałem że kamienna twarz i ciasteczko to wymysł
a teraz robi się coraz ciekawiej
Box full of AIDS
:roll:
syf się szerzy wśród polskiej młodzieży
Obrazek
SZARŻAAA!!!
new steggie has super huge multi fire high strength big blowguns

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Dla mnie widok nastolatki w ciąży też nie jest szokujący, tak długo jak panna potrafi wskazać ojca ;)

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

najlepsze by bylo szukanie ojca tego dziecka ... kilku chlopakow robiacych testy Dna :P ale poracha .... nie ma co ... ciekawe co beda wyrabiac za kilka lat

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Treevill pisze:ciekawe co beda wyrabiac za kilka lat
Testy na HIV?

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja ostatnio słyszałem, ze mój kolega z gimnazjum już sobie dziecko spłodził Obrazek . I to z wiarygodnych źródeł. A ponoć jego panna paskudna, że szok. Pewnie miało być jeden raz, a tera ma wała Obrazek . Ale w sumie nigdy go nie lubiłem Obrazek
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

TomCio pisze: A ponoć jego panna paskudna, że szok.
Może ma piękne wnętrze!!!
Dobre serce!
Dobrze gotuje!

Albo było ciemno ;)

Awatar użytkownika
Karl_Gustav
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Karl_Gustav »

TomCio pisze:Ja ostatnio słyszałem, ze mój kolega z gimnazjum już sobie dziecko spłodził Obrazek . I to z wiarygodnych źródeł. A ponoć jego panna paskudna, że szok. Pewnie miało być jeden raz, a tera ma wała Obrazek . Ale w sumie nigdy go nie lubiłem Obrazek
http://www.wrzuta.pl/audio/sCfMj1dIoL/s ... i-oh_ziuta

Tak mi się od razu skojarzyło. :)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Skavenblight pisze:
TomCio pisze: A ponoć jego panna paskudna, że szok.
Może ma piękne wnętrze!!!
Dobre serce!
Dobrze gotuje!

Albo było ciemno ;)
Ja nie wiem, może ona się jakoś zajebiście rucha albo coś?
(C) Chylińska
;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze:
Skavenblight pisze:
TomCio pisze: A ponoć jego panna paskudna, że szok.
Może ma piękne wnętrze!!!
Dobre serce!
Dobrze gotuje!

Albo było ciemno ;)
Ja nie wiem, może ona się jakoś zajebiście rucha albo coś?
(C) Chylińska
;)
A to paskudna + ruchanie może iść w parze?
Ja nie wiem, bo z babami nie mam takich kontaktów ;)

Btw. tego tekstu Chylińskiej nie pamiętam... oj wyparła ją Doda ze swoją nieskrępowaną swobodą, a porównując obie panie, to zdecydowanie wolałam Chylińską...

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ale ten koleś z serii trepów. On powiedział, że idzie na mechanika do zawodówy, bo chce sobie stuningować auto (chociaż takowego nie posiada). Chociaż w sumie gdzie indziej by go nie przyjęli.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Skavenblight pisze: A to paskudna + ruchanie może iść w parze?
Ja nie wiem, bo z babami nie mam takich kontaktów ;)
Wieść gminna niesie że ciche i brzydkie myszki mają hamulce. Jak im te hamulce puszczą, to nie ma przebacz. Dynamit.

A co do "słoneczka"...pogrom.pl

Awatar użytkownika
wafi
Ortografailure
Posty: 295

Post autor: wafi »

Co do tej "prawdziwej" historii, to słyszałem ją chyba jeszcze w liceum w wersji zwanej "gwiazdą" i niby był to list z bravo girl.
Tak więc wydaje mi się że to kolejne urban legend. Tak samo jak misja na marsa, albo wykopany piesek an działce.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Misja na Marsa to urban legend? Ech fak, a tak mi się podobała :?
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

TomCio pisze:Ale ten koleś z serii trepów. On powiedział, że idzie na mechanika do zawodówy, bo chce sobie stuningować auto (chociaż takowego nie posiada).
Wiesz, słyszałam kiedyś o 18-letnim alkoholiku, chodzącym do 7. klasy podstawówki [stary system; czyli nasza 1 gim.], który chciał być kierowcą trolejbusa, bo myślał, że trolejbus jedzie sam po torach, a on będzie mógł sobie wódkę pić.
wafi pisze: Co do tej "prawdziwej" historii, to słyszałem ją chyba jeszcze w liceum w wersji zwanej "gwiazdą" i niby był to list z bravo girl.
Tak więc wydaje mi się że to kolejne urban legend. Tak samo jak misja na marsa, albo wykopany piesek an działce.
Bogowie, wafi na forum :shock: Kredą w kominie zapisać trzeba.
Nie no, to możliwe, że to jest to samo, co historia z kaszanką albo z jamnikiem. Z drugiej strony ciąża pozamaciczna czyli gulka pod kolanem, była ponoć prawdziwa ;)

Moja koleżanka wysyłała kiedyś listy do Bravo, znaczy się tak dla jaj, że "drogie Bravo, mam 3 jądra, jedno na plecach, co mam robić?". Ale nie wydrukowali :(

Awatar użytkownika
wafi
Ortografailure
Posty: 295

Post autor: wafi »

Skavenblight pisze: Bogowie, wafi na forum :shock: Kredą w kominie zapisać trzeba.
He he,
Z okazji wyjazdu szefa do stanów odblokowaliśmy sobie net w robocie ;P
Skavenblight pisze: Nie no, to możliwe, że to jest to samo, co historia z kaszanką albo z jamnikiem. Z drugiej strony ciąża pozamaciczna czyli gulka pod kolanem, była ponoć prawdziwa ;)
Oo. Ani histori z kaszanka ani z ciążą pozamaciczną nie znam :(

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

wafi pisze:
Skavenblight pisze: Nie no, to możliwe, że to jest to samo, co historia z kaszanką albo z jamnikiem. Z drugiej strony ciąża pozamaciczna czyli gulka pod kolanem, była ponoć prawdziwa ;)
Oo. Ani histori z kaszanka ani z ciążą pozamaciczną nie znam :(
Z ciążą pozamaciczną to był list: "Drogie Bravo, 4 miesiące temu uprawiałam seks z chłopakiem. Ostatnio zauważyłam, że pod kolanem wyskoczyła mi gulka. Czy to może być ciąża pozamaciczna? Pomocy!".

A z kaszanką, to mniej przyjemna sprawa, panna postanowiła rozdziewiczyć się za pomocą kaszanki, bo nie chciała się przyznać facetowi, że jest niedoświadczona. Ale w to nie chce mi się wierzyć.

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Ja znam historię od znajomego ginekologa że dziewczyna bawiła się kaszanką i kawałek się jej urwał i nie zauważyła. Po 3 tygodniach zaczęło gnić i śmierdzieć to poszła do lekarza...

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fanatyk pisze:Ja znam historię od znajomego ginekologa że dziewczyna bawiła się kaszanką i kawałek się jej urwał i nie zauważyła. Po 3 tygodniach zaczęło gnić i śmierdzieć to poszła do lekarza...
Sorry. Pomijając pytanie "jak można wsadzić sobie kaszankę", to pozostaje jeszcze: jak można nie zauważyć, że coś zostało? :shock:
Masakra jakaś. Ginekolog powinien ją wyleczyć a potem zaszyć dla dobra ludzkości.

Awatar użytkownika
wafi
Ortografailure
Posty: 295

Post autor: wafi »

Hmm. To jednak okazało się że z kaszanką historyjkę znałem ;).

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Te wszystkie historie sa tak samo prawdziwe jak ballady o rycerzach ubijajacych smoki i ludowe przekazy o skrzatach :] Tzw reality-fantasy ;)

Zablokowany