Test Sily

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dengar
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Oświęcim / Kraków

Test Sily

Post autor: Dengar »

Witam.

Chodzi mi o taką sytuację: mój bohater posiada posiada "Złocistą zbroję", przy której przeciwnik musi zdać test siły za każdy atak, lub zostanie on stracony, a przeciwnik ma 4S i halabarde. Czy zdaje on test siły na bazowym 4, czy tez na 5??

pozdrawiam,
Dengar.
Nie walcz z rozkładem, zaakceptuj go, uczyń go treścią swojego życia a poczujesz siłę i moc, jakiej nie dostępują zwykli śmiertelnicy!

– z kazania Adalbertusa Rottena, Pierwszego Mistrza Zielonego Kręgu Nurgle’a

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Magiczna broń dająca bonusy do charakterystyk modyfikuje je także jeśli chodzi o
testy charakterystyk spowodowane na przykład czarami (chyba, że w opisie stanowi,
iż dana broń modyfikuje charakterystyki tylko w określonych fazach - np. sword of
might)
cytat z uściśleń
Ostatnio zmieniony 17 mar 2008, o 22:40 przez war2bone, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Nie działa. W rulebooku jest napisane, że bonusy do siły z broni są tylko na potrzeby ustalania siły danego trafienia.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Czyli zdajesz test siły na bazówkę na 4

ODPOWIEDZ