2k+ czy 2k-

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

2k+ czy 2k-

Post autor: pingus »

Chciałbym się dowiedzieć czy Waszym zdaniem (w porównaniu do innych armii) leśniaki wypadają lepiej poniżej 2k czy powyżej 2k.

Ja zawsze jakoś mam wrażenie jak wystawiam się poniżek 2k, że tam nic nie ma, jakieś tam łuczniki, parę driad, drzewko, trochę tancerzym, ale z drugiej strony na 2k otrzymujemy w sumię plewny dla nas slot lorda, na który można wstawić:
- ultimate sadzonkę do pocięcia przez drwala
- ultradelikatnego smoka
- oklepanego maga lorda
Podsumowując skłaniałbym się ku opcji lepiej na 2k-. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Nie robi mi, choć na 2k- to bardziej formaty 1500+ mnie kręcą. Na 1500 czy 2250 mam to samo - różnica taka, że na 2k+ rośnie mi antymagia, pojawia się mag-lord z 4 DS oraz moze jakis tam dodatkowy oddzialek, no i waywatcherzy of cors.

Jeśli o mnie chodzi to wolę właśnie 2000+

P.S. patrzę, że pingwin na dobre powrócił do battla :) ktoś cię obudził z hibernacji ??
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Scimitar pisze:Nie robi mi, choć na 2k- to bardziej formaty 1500+ mnie kręcą. Na 1500 czy 2250 mam to samo - różnica taka, że na 2k+ rośnie mi antymagia, pojawia się mag-lord z 4 DS oraz moze jakis tam dodatkowy oddzialek, no i waywatcherzy of cors.
Ja wiem co się zmienia, pytałem o przemyślania w stosunku do innych armii moim zdaniem po prostu inni się bardziej przypakowują lordem (pegazeria, drwal, smok chaosu, książka, war altar, kowadło, wampir etc) niż my. ;)
Jeśli o mnie chodzi to wolę właśnie 2000+
W sumie ja też, chyba to bardziej męskie. ;)
P.S. patrzę, że pingwin na dobre powrócił do battla :) ktoś cię obudził z hibernacji ??
Jakoś tak. :) W sumie bardzo wiele czynników miało na to wpływ. ;)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Imo na 2k- jest zdecydowanie łatwiej. Szkoda, że WE mają tak plewnych lordów:(

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Duzy magik z beastem daje rade.

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Zgadzam się ze że do 2k WE są mocniejsi ale pamiętajmy ze zmiana formatu na 2k nie niesie za sobą dodanie jedynie slotu lorda a dodatkowy specjal i rare, a to w przypadku WE jest IMO kluczowe o wiele bardziej niż kaczuszka za grube punkty.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3290
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Jeszcze nie testowalem Mage Lorda na 2K biore Lorda na Smoku i ten spłaca sie idealnie

Awatar użytkownika
max1
Chuck Norris
Posty: 661
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: max1 »

Mocniejsi jesteśmy chyba na 2k-, ale grać wolę na powyżej 2k. Jakoś tak bardziej epciko:D

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Zdecydowanie wole 2k-,

Z natury poporstu im mniej dla mnie herohammera tym lepiej i takich przegłych zabawek jak smoki, 2 drzewce, czolgi, altary, kowadla etc. tym lepiej.

Jakos na 2k- gra mi sie bardziej taktycznie, a i szanse sa jakby bardziej wyrownane (chociaz nie zawsze).

No i armie na 1500+ zwykle potrafią być większe niż na 2000+ :), zwłaszcza jesli chodzi o formaty 2000.

Awatar użytkownika
Wood Elf
Wałkarz
Posty: 97

Post autor: Wood Elf »

2k- są lepsi potem zaczynają sie schody nasza armia ma troche cienkich lordów :/

Awatar użytkownika
Bulek
Wałkarz
Posty: 62
Lokalizacja: Couronne/Turyn/Athel Loren

Post autor: Bulek »

Imo lepiej jest na 2k- ja tak wola a najbardziej na 1650

ODPOWIEDZ