Rhinox Riders

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

NIe masz się czego martwić . Wystawiaj je . Są dobre . A co do tego w USA to po prsotu inny świat tak naprawde . GW rządzi i to ono zdecyduje co ma być z rr . A wątpie aby je usuneli .

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

w usa to gw uznalo, ze rhinoxy sa wycofane :P oni tam maja sporo gt i jakos sie u nich to kreci

w polsce rhinosy sa limited mimo iz nie sa tak uznawane przez gw.

podobnie jak alternatywne bronie dla giganta tk
demonetki na steedach
soc
i pare innych rzeczy :)

Awatar użytkownika
kapitan Bomba
Warzywo
Posty: 10

Post autor: kapitan Bomba »

Ok, dzięki za info.
Dobry kosmita, to martwy kosmita...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie znalazlem czystego tematu o rhinoxach, a wiec tutaj zamieszcze swego posta.

Chce się doradzic jak najlepiej skonfigurować rhinoxy jako najmeników w armi hajów na star dragonie. Link do rozpy tutaj:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=10827

prosze o pomoc ;)

pzodrawiam
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Hans
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Hans »

od pewnego czasu jestem zafascynowany jednostka rhinoks ridera mam parę takich pytań czy moglibyście mi powiedzieć jakich zasad specjalnych używa rhinoks jak się będzie sprawdzał wa armii na 2k pkt i najwarzniejsze jak zdobyć takie coś :?: :?: :?:
"Lecz nie wiedzą o tym ludzie,

Że najgorzej w życiu to,

To samotnym być, to samotnym być"

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

i najwarzniejsze jak zdobyć takie coś :?: :?: :?:
forge world ma świetne...

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Obrazek

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Możesz robić z zabawkowych nosorożców :D

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Podbijam temat.
W sumie to jestem aż zdziwiony, iż gracze ogrów nie wykazują chęci do wstawiania tej jednostki do armii.
W praktyce mamy wyoski T, save, parę ran, ciekawe uderzenie, w miarę za rozsądną cenę. Patrząc na koszt punktowy czyli około 175pts jest to mniej więcej tyle co standardowy oddział 5kawalerzystów z czempionem, muzykiem, który wyłącznie w czasie szarży jest nam coś konkretnego w stanie zrobić. Nasz rhinoks zawsze.
Kiedy mamy dwa takie stowrki, manewrowość już spada, ale w sumie zajmują miejsca tyle co kiedyś kawaleria 8 ludków, tyle że mają o wiele większego kopa. Szczególnie z warbannerem.

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Nie gram ogrami, lecz tym co ogry lubia chyba najbardziej :D (kurduple) wiec to tylko moje domysly - to jedyny LT w armii, zgadnij wiec w co pojdzie cale strzelanie? :D To raz. A dwa - ogry sa bardzo drogie w punktach, jest ich na stole naprawde malo, wiec moze lepiej przeznaczyc te 175pkt na cos co ma wieksza szanse na dojscie.

Mimo wszystko gdybym gral ogrami (zawze chcialem, ale sila, a wlasciwie jej brak mnie skutecznie od tego odrzuca - wytarczy, ze dostaje wpierdziel krasnalami, ktore tez do silnych nie naleza.) bym na takim jednym gral, bo bardzo mi sie model podoba.

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

rhinoxy są fajne, czasami same potrafią wygrać bitwy, ale meneatery też dają rade bo dają immune i stubborna bohaterom :mrgreen: co nie zmienia faktu, że każdy boi sie oddziału rhinoxów 2/3 jest wstanie przejechać po wszystkim, a to że przeciwnik bedzie wszystko omijał od tego oddziału to nie stracimy 500pkt, a zawsze zablokujemy ćwiartke czy wybijemy wszystkie fasty :mrgreen: czyli oplacalny interes. Ja testowalem na turniejach dwójeczki z paniką na 3kosciach i w kazdej bitwie sie spisali 8)

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Ja troche z inne bajki. Ponieważ jak wszyscy wiemy RR z FW są bardzo drogie, zatem myślałem o jakieś tańszej alternatywie, mianowicie chciałbym kupić juggery z DC i zrobić z nich wierzchowce dla Ogrów, próbował któryś czegoś podobnego? Lub jakie jeszcze inne alternatywy polecacie?

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Kup sobie śmieciarkę. Tam też masz rhinoxa.
Obrazek

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Kokesz dzięki za odpowiedź, ale nie do końca oto mi chodziło, myślałem o jakiś innych łatwiej dostępnych środkach (czytaj modelach rhinoxów), bo jak wiesz cena śmieciary nie jest mała i a z jej dostepnością też nie za ciekawie.

Awatar użytkownika
FIFI (_!_)
Chuck Norris
Posty: 516
Lokalizacja: Wołów, Klub KARAK VAR!!!

Post autor: FIFI (_!_) »

kup zabawke nosorożca, troche GSu i masz spoko rhinoxa :mrgreen:

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Dobra, dobra, teraz śmiejcie się ze mnię :mrgreen: , ale ja z racji mieszkania zdala od cywilizacji skazany jestem na zakupy tego typu rzeczy poprzez sieć, zatem w jakim sklepie najlepiej kupić odpowiedniej wielkości nosorożca czy cuś podobnego, bo szukam już kilka godzin i szlag mnie trafia, bo pierdół jest od groma, a nie ma nic konkretnego (sam dinozaury).

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Mówisz - masz... oto modele nosorożców.
Nosorożec afrykański
Nosorożec 9x10 cm
Obrazek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Pierwszego miałem w ręce - jest za mały, drugi jest w pytke!

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Którego warto wystawić? Championa czy sztandarowego z jakims magicznym bannerem np dającym flamingi?
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

@Murmi- żadnego , niestety. aktualnie kombinacje ( na podstawie moich doświadczeń):
1BullRhino z bannerem - nie działa, bo jezeli dojedzie to i tak nic nie zrobi ( koszt około170p.)
3BullRhino z FCG - hooooly fuck, ale mi się nie sprawdza .. syto ok 650p, jezeli coś ich zaszarzuje , duza szansa ze się brejkną, jezeli oni, to ugrzęzną, nie zadając odp. ilości ran. za te punkty, na półkę...
-największy ból ze jezeli się brejkną to ginie sztandarowy
ostatnia opcja która mi chodzi po głowie to w 1 oddziale bull rhino + zwykły , zaby można woundy rozdzielać ( ale to i tak mega drogo wychodzi.ok 220p.)

pzdr,KG

ODPOWIEDZ