DoW 1000p

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

DoW 1000p

Post autor: Husiat »

Paymaster 61p
Heavy armour, Shield.

Hireling Wizard 85p
Dispel Scroll

10 Crossbowmen 80p

10 Crossbowmen 80p

3 Ironguts 153p
Sztandarowy, Heavy Armour.

1 Maneater 80p

Asarnil the Dragonlord 460p

PD: 3
DD: 3
Total: 999p :twisted:

Złożyłem ją i stwierdziłem, że jest strasznie ryzykowna. Ale jaka gra bez ryzyka? :wink:
Bum...!

Awatar użytkownika
Mućka
Chuck Norris
Posty: 368
Lokalizacja: Rzeszów [KGB "RZEZNICY Z KRESÓW"]

Post autor: Mućka »

Heh, fajne w sumie kto ma cos na 1k zeby ubic smoka :)

Tylko tym Ogrom wrzucilbym war bannerke za cos... tylko za co...

Awatar użytkownika
Crom
Chuck Norris
Posty: 430
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Crom »

dosyć zaskakujące, jak na 1000 punktów wyjmujesz smoka. chyba, że z drugiej strony wita Cię jakies działko ;) albo thundererzy.
jakos mi kusznicy nie pasują. z tego co widzę, to raczej ma być ofens, więc moze jakaś cieżka albo lekka jazda? i paymastera na konika ;)

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

kompletnie mi się ta rozpiska nie widzi :? tak troche śmiesznie mie pół armi w jednym modelu...a jak trafisz na strzelające kraśki i nie będziesz zaczynał to smok nawet nie zdarzy wystartowac :twisted:

Awatar użytkownika
Husiat
Wodzirej
Posty: 734
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Husiat »

Ale jak już rozepnie skrzydła do zmiecie połowe maszyn krasnoludzkich jak nie więcej. :wink:
Bum...!

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

jakoś ne widzę tego zupełnie... w pierwszej turze nie doleci i tak, więc będzie go szansa sprzątnąc. A nawet jak się sprytnie ukryje za laskiem to można tak ustawic maszyny, że nie będzie miał możliwości overruna i zbierze w twarz kamieniem lub kula armatnią w następnej turze...A do tego dochodzi kloc warriorów z herosem i Rune of Challenge. Challenge championem i mamy cały czas +5 do combata...tylko teraz ciekawe, czy jest w stanie wbic 6 ran i wygrac :) a jak ucieknie to mamy ture więcej na ustrzelenie drania :twisted:

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Challenge championem i mamy cały czas +5 do combata...tylko teraz ciekawe, czy jest w stanie wbic 6 ran i wygrac a jak ucieknie to mamy ture więcej na ustrzelenie drania
Overkill nie ma przypadkiem limitu 5 ran?
Dziwaczna rozpiska, tak jak poprzednicy - nie widzi mi się ten smoczur. Aczkolwiek dobrze zagrany masakrowałby sporo armii na 1000pkt.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

w overkilllu masz nadwyzke 5 ran, czyli jak bijesz się z thanem to możesz sobie i nawet +7 do CR nastukać jeśli go zabijesz i zrobisz tą maksymalną nadwyżke :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Kosa pisze:w overkilllu masz nadwyzke 5 ran, czyli jak bijesz się z thanem to możesz sobie i nawet +7 do CR nastukać jeśli go zabijesz i zrobisz tą maksymalną nadwyżke :)
dlatego challenge rzuca się championem - on ma tylko jedną ranę :)

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Rozpiska słaba.
Oprócz tego nie wiem, czy ktoś na 1000 ptk. dozwoli 3 herosów.
Do tego ani to do strzelania, ani do walki. Przydały by się jakieś fasty,może ciężka kawa. Jakoś ogry i kusznicy nie pasują.

Awatar użytkownika
Kozisyn
Wodzirej
Posty: 698
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kozisyn »

kusznicy w dogsach są jak strzelcy w imperium :wink:
tak właśnie sie zastanawiam....jaka armia by była do pojechania przez to przy 3 charakterach na 1000 pkt :wink:
o! mam chalanga i strzelanko
o! mam elektrykarnie
o! mam tanie bolczyki i magie goblińską
o! mam 3 magów serów sorery i dwa bolce
o! mam czołg i 3 działa
o! mam stuborna na armii khorna
o! masz nieustajacy czelendż z szefem łuczników khemri/ zastępy martwiaczków wampirzych
o! skinek na skinku i salki
tak czy siak nie skupiajac sie nad tym z czym bys grał i tak najwiekszą barierą jest 3 hero na 1000pkt :wink:

ODPOWIEDZ