Co daje radę a co nie?

Dogs of War

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

co lepsze?
4 irongutów z warbannerem i muzykiem czy golfgag's ogres?

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Kwestia IMO bardzo dyskusyjna. Ironi są tańsi (chyba :) ) i mają lepszy CR na starcie, ale to tylko 1 pkt. Golgfag i koledzy mają jednak większą moc przebicia, sam Golgfag jest lepszy niż meneater. Ja wolę jednak Golfgaga jest dla mnie bardziej klimatyczny.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Falny flufik mają golgfagi no ale to na polu bitwy do niczego się nie przyda...
spróbujmy porównać te 2 oddziały... tyle samo irongutków co golgfagów

Ironguci: 4 z fcg ...242 pkt... 13At z S6 <zaGW> Ws3, To4 =13 Ataków z S4!
jestem pod wrażeniem... nie wliczam to war banerów 10-25pkt
mają ogre cluba -1 do as w walce wręcz

Golgfagi tera: 4 fcg ...285 pkt... drożsi od irongutków o 43 pkty drożsi od GO Geszcze 25 dochodzi punktów za war baner zamiast zwykłego za 20... teraz siła przebicia golgfagów...
Golgfag 6At z S5, Ws5, To5 nieźle...
Skaff 5At z S4, Ws3, To4
Golgfag's ogres 4At z S4, Ws3 To4 = 19Ataków! z różną siłą 1/4 powiedzmy z S5 i 3/4 z S4 no ale w końcu mają 2nd w a nie gw

golgfagi więcej o 6 atakow ale z nieco mniejsza siła ironsi mniej ataków ale za to z > S
golgfagi maja lepszego herosa duużo lepszego
ironsi maja ogre cluba -1 do as w walce wrecz
za prawie 40 punktow mniej można dostać zwykłe ogry ktore od ironków różnią sie mniejsza o 1 Ld i gorszym Sv
wiec albo golgfagi proponuje albo zwykle ogry i generała blisko : )
golgfagami grałem kilkakrotnie i za każdym razem z zadowalającym efektem... spokojnie ciężką jazdę potrafią pogonić np
jestem za golgfagami ale jestem też za przetestowaniem irongutków...
dziś testowałem np al muktar's desert dogs... w 2 bitwach: z imperium ok zrobili co trzeba tylko na koniec zapomniałem sie nimi ruszyć :/ [łajza menelli ze mnie] i dostałem szarżę od ciężkiej jazdy i musiałem flee zrobić i się potem jeszcze nie zegrałem :/ i kupa łeeee
a z dwarfami bo tez przyszło i z nimi grać poszła duuuużo gorzej... ale to tylko dlatego że nie miałem czasu na zmianę rozpiski i przystosowanie jej na walkę z dwarfami... dla przypału czego 2 raz nie zrobię... śmiesznie było ](*,)
ale wracając do naszych ogierków bo o nich mowa... jestem za golgfagami
może niewyczerpująco się wyjaśniłem dlaczego ale jestem za golgfagami :) oczywiście ironisków na ruszt wrzuce kiedyś ale na razie jeśli miałbym brać ogry to golgfagi albo maneaterzy...

koniec tego lania wody spać idę [-o< ...

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

yyy...ironi maja 2-raki ;D a nie ogre clube.... ogre club maja bulle... i to ich warto porownac z golfangami...bo to te same ptk... tylko ze golfangi nie maja impacta w szarzy ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Czemu uważasz, że to bulle powinno się porównywać z Golfgagami. To, że to te same punkty to o niczym nie świadczy. Więcej wspólnego mają jednak z ironami: wystawia się ich 4-ech, mają zbroję. Jeśli patrzeć na cenę to można by ich porównywać też do oddziału 3 meneaterów.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Gobo pisze:yyy...ironi maja 2-raki ;D a nie ogre clube.... ogre club maja bulle... i to ich warto porownac z golfangami...bo to te same ptk... tylko ze golfangi nie maja impacta w szarzy ;)
Ironi mają GW i OGRE CLUBE :D no chyba że AB się myli i mądre książki... bulle mają OC a punktowo kolego w takim zestawie jaki mają golgfagi to kosztują mniej niż ironi... jeśli już porównujemy z takim golgfagowym wyposażeniem a jeśli strisz ich w co innego to już inna bajka i trudno porównywać ...

ODPOWIEDZ