Hammerersi czy Ironbreakersi ?

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Piko
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Piko »

Ironi mają jeszcze jeden atut prócz +1 sv, który bije na głowę hammerersów. Mają o niebo lepsze figsy imho. Możliwe , że to nie ma wpływu na walkę, ale większą przyjemność w patrzeniu na armię :D

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Piko pisze:Ironi mają jeszcze jeden atut prócz +1 sv, który bije na głowę hammerersów.
phi, na głowę to mogą skoczyć do sztolni z rozpaczy że nie mogą zostać hammerersem, i nawet ten ich fantastyczny +1 S nie pomoże...

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

ja jak biore lorda na tarczy to używam hamów, jak kowało to irroni

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

Jeżeli bez lorda to ironi, jezeli jest lord to hamki.Najlepiej to i to :D i asysta slayerow. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
okurdemol
Wodzirej
Posty: 695

Post autor: okurdemol »

Asysta slayerów jak rozumiem, żeby albo kitrać się gdzieś, albo odciągać strzelanie, ale przede wszystkim zajmować cenny slot dla maszyny? ;)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

mi tam dwa sloty na maszyny wystarczą a zestawy hammerers+slayers+grudge thrower+canon lub hammerers+miners+grudge thrower+canon to moje ulubione :P :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kotil
Wałkarz
Posty: 60

Post autor: kotil »

kurde nie ująłem ilość pkt. wiec powiem tak do 1999 ironi+machiny, 2000-3999 ironi i hamererzy+machiny, 4000 i wyzej ironi, hamererzy, slayerzy + machiny i runa "Dwarfs always win" ;) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ensifer
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 173

Post autor: ensifer »

Kal_Torak pisze:
Ironbreakersi:
- o 1 większy sejw
- o 1 punkt drożsi od hammererów
- o 2 punkty drożsi od longbeardów
Mam wrażenie, ale moge sie mylić, że LB z tarczami kosztują 12 pkt zatem są o jeden punkt tańsi. Bo chyba nikt ich nie bierze bez tarcz.

Awatar użytkownika
DawiZharr
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: Opole

Post autor: DawiZharr »

ja czasem biore 10-12 LB z GW i championem bez tarcz ;] sprawdzaja sie niezle, ale raczej w formie Rangersow, bo warriorow nie lubie...

ODPOWIEDZ