Kto z Tk w sojuszu ??

Tomb Kings

Moderator: Shino

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

No właśnie. Ewentualnie można by sojusz z Empire (o ile nie przyjechaliby tu podbijać/rabować a raczej osiedlić się w bezpiecznym miejscu uznając zwierzchość Dawnych Królów jak lubię określać TK). Bretonnia z ich Panią Jeziora i wzniosłymi ideałami... Taki piękny regiment Questing Knights a obok maszerują szkielety... No chyba nie bardzo.
Shino, odwołałem się do ab po mi wciskasz kit z Wampirami a to już dla mnie mega-przesada.
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Shino miał raczej na myśli najlepsze połączenie biorąc pod uwagę power :wink: a nie flaf :)
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Die for Emperor
Mudżahedin
Posty: 263
Lokalizacja: CLANE, Co.Kildare, EIRE

Post autor: Die for Emperor »

szczurek pisze:Shino miał raczej na myśli najlepsze połączenie biorąc pod uwagę power :wink: a nie flaf :)
Odwieczne pytanie: mieć czy być? :D
...Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach...

'Nikt nie wymaga od was samych zwyciestw.
Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustepliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania reki.'

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

szczurek pisze:Shino miał raczej na myśli najlepsze połączenie biorąc pod uwagę power :wink: a nie flaf :)
oczywiscie... fluffowe tlumaczenie sojuszu czegokowleik z tk jest zalowe wiec nawet sie za to nie probowalem zabrac :roll: mi chodzilo o grywalnosc

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

A nowe Demony ? Dobre do TK?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

te "gówno" jest dobre do wszystkiego ;)

Awatar użytkownika
Voodoo
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa
Kontakt:

Post autor: Voodoo »

Dobre :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolumb
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kolumb »

Dziś grałem w parze z nowymi Skavenami i było całkiem spoko.
Życie jest jak papier toaletowy. Długie,szare i do dupy.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Nekromanta [-X
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Mysza_on
Mudżahedin
Posty: 336
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mysza_on »

a ja grałem dzisiaj w sojuszu z ogrami i powiem wam , że tak wspierających sie jednostek to nie widziałem . Ogry zazwyczaj przyjmowały coś na klatę albo same szarżowały a ja atakowałem po bokach . Miło było i polecam spróbowania jak ktoś będzie miał okazje .

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Sojusz z TK? To chyba tylko HE(Obie armie nie znoszą DE, wiecie przecież od kogo Nagash nauczył się czarnej magii) i Lizaki(to że obie rasy są: stare(żeby nie powiedzieć przeterminowane), służą wyższym celom(Old ones i dziwni bogowie TK), nie lubią skavenów, bretońców, O&G, nieumarłych(! tych wampirzych), DE i Chaosu w ogólnym pojęciu). I najważniejsze te rasy nigdy nie były względem siebie wrogie(Władcy Khermi często przywozili egzotyczne bestie z Lustrii, ale dopóki trzymali się z dala od świątyń to lizakom to nie przeszkadzało).
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

A próbował ktoś sojuszu z DE albo WoCh? Sprawdza się to jakoś?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja grałem na małe punkty w sojuszu z DE. Grało nam się dobrze, choć przyznam, że przy potędze Dark Elfickiej armii, moje Khemrii służyło raczej za wsparcie niż pełnoprawnego sojusznika. No ale dwa bolce i katapulta po jednej stronie stołu to prawdziwa potęga. Jest to też bardzo silna kombinacja przeciw armiom defensywnym (harpie i wykopywaczki). Ogólnie taki sojusz zdaje egzamin.

Zresztą Tomg Kings to wartościowi sojusznicy dla każdej właściwie armii i myślę, że o ile kontyngenty sojusznicze nie zostaną radykalnie obcięte, to sprzedaż Tomb Scorpionów jako kontyngentu sojuszniczego znacznie wzrośnie. :)

Awatar użytkownika
Bravd
Pseudoklimaciarz
Posty: 33
Lokalizacja: Lubartów (k. Lublina ;])

Post autor: Bravd »

Moim zdaniem TK na małe punkty nigdy nie będzie pełnoprawnym sojusznikiem. Kilkakrotnie grałem w sojuszu ze Skavenami, krasnalami, czy WoCH i za każdym razem moja armia służyła jako wsparcie, odwracając uwagę od głównych sił sojusznika :P Nie wyobrażam sobie rozpiski, w której mogłoby być inaczej (Chyba że true defens na kaszkiecie :P)
"Niech piaski zakryją całą ziemię..."

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Jest nas po prostu zbyt mało. Nasza armia, nie oszukujmy się, jest za droga w porównaniu do armii hordowych, a armie elitarne o podobnym koszcie jednostek dostają lepszą jakość w porównaniu do ceny.

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

klimatycznie, w duchu kostuchy khemri powinno iść razem z vampami imo :twisted:

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Chyba fluffu khemrickiego nie znasz #-o
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

gerald_tarrant pisze:klimatycznie, w duchu kostuchy khemri powinno iść razem z vampami imo :twisted:
Tak samo do siebie pasują jak Wysokie elfy z Mrocznymi [-X

Klimatycznie to TK nie pasują do żadnej armii...oni sobie wiodą spokojnie życie "po życiu", ale zawsze ktoś im się na tą pustynię ładuje z buciorami ;)
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

teoretycznie to może skaveny? jeśli chodzi o fluff - w sumie Tombs mają do nich chyba jakiś "szacunek" za ich udział w zabiciu nagasha... więc na upartego.... czemu nie?
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ja kiedyś uważałem, że fajnie byłoby mieć w armii oddział Al Mukhtars Desert Dogs. Jedyny problem to fakt, że nienawidzą Tomb Kingów. :P Szkoda, bo to ładne modele i pasują klimatem.

Fluffowo, to Tomb Kings raczej nie pasują do innych armii. Do Skavenów mają pewien sentyment z dawnych dni, ale nie widzę tych armii razem na stole. Z jednej strony bardzo starożytnie prezentująca się rasa, a obok jakieś techno-szczurze konwulsje. Nie za bardzo.

Najbliżej Khemrii są chyba Lizardmeni, z racji tego, że ich dżungle graniczą z pustynią. Można by złożyć jakiś sojusz Lizaki-Khemri.

ODPOWIEDZ